Keystone logo
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Wstęp

O Nyenrode


Nyenrode Business Universiteit pracuje nad zrównoważoną przyszłością, stymulując naszych studentów i uczestników do stania się odpowiedzialnymi liderami. Robimy to, oferując im połączenie teorii akademickiej, praktycznego znaczenia i rozwoju osobistego . W Nyenrode uczysz się debatować, przekonywać i przekładać teorię na praktykę.

Nyenrode to jedyny prywatny uniwersytet w Holandii, założony w 1946 przez biznes i dla biznesu. Zawsze byliśmy zorientowani międzynarodowo. Nyenrode znajduje się w dwóch kultowych lokalizacjach: Amsterdamie i Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam znajduje się w zabytkowym bloku „De Vijf Keizers” (Pięciu Cesarzy) w samym sercu miasta. Ta uprzywilejowana lokalizacja stymuluje nowe połączenia między biznesem a środowiskiem akademickim; przyczynianie się do realizacji naszych ambitnych celów krajowych i międzynarodowych. Nyenrode zamierza zostać jedną z 20 najlepszych europejskich szkół biznesu. Z tą ambicją głęboko wiąże się ekspansja uczelni w Amsterdamie.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen znajduje się na terenie zabytkowej posiadłości, której sercem jest XIII-wieczny zamek. Nasz główny kampus podkreśla znaczenie społeczności i networkingu w rozwoju odpowiedzialnych liderów.

Nyenrode oferuje intensywną edukację akademicką oraz programy krótko- i długoterminowe z zakresu biznesu, zarządzania, rachunkowości, controllingu i prawa podatkowego. W tych dziedzinach podejmujemy również badania naukowe.

Misja

Nyenrode służy społeczeństwu poprzez kształtowanie odpowiedzialnych liderów

W czasie spędzonym z nami rozwijasz umiejętności, które przygotują Cię na przyszłość obywatela świata i lidera społeczeństwa. Stajesz się kimś, kto bierze odpowiedzialność za własne działania i jest świadomy swojego otoczenia. Generuje to trwałą wartość dodaną dla Ciebie, Twojej organizacji i całego społeczeństwa.

Edukacja w Nyenrode to coś więcej niż tylko wymiana wiedzy, to także daje nowe umiejętności i wspomaga rozwój osobisty. Edukacja w Nyenrode jest nagrodą za życie.

Wizja

Nyenrode, preferowany partner najlepszych studentów i organizacji, to jedna z 20 najlepszych europejskich społeczności edukacyjnych i badawczych z globalnymi powiązaniami.

Lokalizacje

  • Straatweg 25, 3621 BG Breukelen, 3621, Breukelen

pytania