Keystone logo
© BIMM University
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Wstęp

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University ma długą historię uwalniania potencjału, przełamywania barier i dokonywania prawdziwych zmian w życiu na całym świecie.

Z ponad 40 000 studentów i pracowników w pięciu ośrodkach uniwersyteckich Nottingham Trent University (NTU) jest jedną z największych i najbardziej wpływowych instytucji szkolnictwa wyższego w kraju. Jesteśmy uniwersytetem, który jest zaangażowany w wprowadzanie znaczących zmian i otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród za nasze badania, dynamikę i innowacyjność.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za uniwersytet, który otwiera ramiona dla wszystkich. Jedna czwarta naszych studentów pochodzi z gospodarstw domowych, których łączny dochód wynosi 15 000 GBP lub mniej, a my jako pierwsza uczelnia podpisaliśmy rządowe zobowiązanie dotyczące mobilności społecznej, demonstrując nasze zaangażowanie w poprawę perspektyw młodych ludzi ze środowisk defaworyzowanych.

Nauczanie
W NTU dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić stymulujące i integracyjne środowisko uczenia się z korzyścią dla naszych studentów, współpracowników i społeczności.

Badania
Pracujemy wokół pięciu kluczowych tematów badawczych, które odpowiadają na szereg wyzwań w biznesie, przemyśle, zawodach i społeczeństwie.

Przedsiębiorstwo
Współpracując z ekspertami z NTU, a także z naszymi partnerami i sympatykami, pomagamy studentom, absolwentom, pracownikom i członkom naszej społeczności rozwijać umiejętności, wiedzę i pewność siebie, których potrzebują, aby rozwijać się jako przedsiębiorca.

Wymiana wiedzy
Naszą ambicją jest być uznanym za siłę działającą na rzecz dobra. Z pasją zmieniamy życie poprzez zaangażowanie akademickie i obywatelskie oraz współpracujemy z firmami i społecznościami, aby stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom społecznym.

To jest NTU. To jest Uniwersytet, wymyślony na nowo.

Tworzymy uniwersytet przyszłości.

 • Uczelnia, która zaprasza, włącza i słucha — gdzie ceni się partnerstwo, dzieli się wiedzą, a możliwości są dostępne dla wszystkich.
 • Uniwersytet, w którym nauka jest bezpośrednio powiązana z potrzebami przemysłu: gdzie każda nagroda i wyróżnienie jest potwierdzeniem naszych codziennych standardów, wartości i metod nauczania.
 • Uczelnia, która burzy status quo; która ośmiela się zadawać trudne pytania w imię wglądu i postępu.
 • Uniwersytet, w którym badania są stosowane, a nie abstrakcyjne — gdzie wspierają nauczanie, dostarczają sensownych odpowiedzi i poprawiają rzeczywiste życie w czasie rzeczywistym.
 • Uniwersytet z mocą i celem do transformacji, tworzenia lepszych ludzi, a nie tylko lepszych absolwentów.

University of the Future to projekt na teraźniejszość, zbudowany na sześciu podstawowych zasadach. Oto jak te zasady działają w NTU.

Funkcje kampusu

Od tętniącego życiem kampusu miejskiego w tętniącym życiem sercu Nottingham po idylliczną wiejską posiadłość Brackenhurst, mamy wiele lokalizacji uniwersyteckich w Nottingham i okolicach.

Nieustannie inwestujemy w nasze tereny, budynki i obiekty, aby stworzyć stymulujące i integracyjne środowisko do nauki dla wszystkich.

Kampus Miejski
Od oszałamiającej architektury po wielokrotnie nagradzany Związek Studentów, Kampus Miejski jest bijącym sercem NTU.

Clifton
Mieszkasz i uczysz się w Clifton? Oto, co musisz wiedzieć o kampusie, który naprawdę żyje własnym życiem.

Brackenhurst
Położony na 500-hektarowym terenie pól, lasów i wody, nasz kampus Brackenhurst naprawdę zapiera dech w piersiach.

Confetti Nottingham
Odkryj ofertę naszego kampusu Confetti Nottingham, który znajduje się zaledwie rzut kamieniem od kulturalnych i rozrywkowych atrakcji miasta oraz w niewielkiej odległości od kampusu miejskiego NTU.

Confetti London
Z siedzibą w modnym Whitechapel, Confetti ma teraz dedykowany dom w Londynie - jednej z globalnych stolic branży kreatywnej i światowej klasy centrum filmu, muzyki, gier i nowych mediów.

Mansfield Hub
Jeden z najnowszych dodatków do rodziny NTU, NTU w Mansfield oferuje ekscytujące możliwości dla ludzi i firm w Mansfield i poza nim.

  Wymagania wizowe

  Przed rozpoczęciem podróży musisz upewnić się, że posiadasz odpowiednie zezwolenie imigracyjne / wizę.

  Nasz wielokrotnie nagradzany zespół wsparcia studentów zapewnia doskonałe porady i informacje na temat spraw imigracyjnych oraz porady dotyczące skutecznego składania wniosków wizowych.

  Zachęcamy do wcześniejszego przygotowania się do złożenia wniosku wizowego i złożenia go zaraz po otrzymaniu CAS.

  O wizę studencką można ubiegać się do sześciu miesięcy przed rozpoczęciem studiów akademickich.

  Należy pamiętać, że CAS może nadal wskazywać trzy miesiące, ponieważ jest to niedawna zmiana, ale nadal można użyć CAS do złożenia wniosku do sześciu miesięcy przed rozpoczęciem kursu.

  Do Wielkiej Brytanii można wjechać dopiero po wydaniu wizy. Możesz przyjechać do 1 miesiąca przed datą rozpoczęcia kursu (w przypadku kursów trwających dłużej niż 6 miesięcy). Nie wolno podróżować do Wielkiej Brytanii przed datą rozpoczęcia podaną na wizie, niezależnie od tego, kiedy rozpocznie się kurs.

  Stypendia i Finansowanie

  Z przyjemnością oferujemy szereg międzynarodowych stypendiów dla nowych studentów zagranicznych i europejskich. W tej sekcji znajdziesz również nasze opłaty międzynarodowe, a także porady dotyczące dokonywania płatności międzynarodowych.

  Rankingi

  • Jesteśmy jednym z najpopularniejszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii
   zajmując 3. miejsce pod względem liczby przyjętych ofert, w oparciu o dane UCAS z 2022 roku.
  • Nowoczesny Uniwersytet Roku
   NTU jest dumny z tytułu Nowoczesnego Uniwersytetu Roku 2023 według The Times i The Sunday Times.
  • Uniwersytet Roku
   Whatuni Student Choice Awards 2023, pokazując nasze zaangażowanie w oferowanie studentom doświadczeń jak żadne inne.
  • 2. najbardziej zrównoważony uniwersytet na świecie
   2022 UI GreenMetric World University Rankings.

  Lokalizacje

  • Nottingham

   Shakespeare Street, 50, NG1 4FQ, Nottingham

   Programy

   pytania