Keystone logo
© ©Nobel International Business School
Nobel International Business School

Nobel International Business School

Nobel International Business School

Wstęp

NiBS to prywatna butikowa szkoła biznesowa w Ghanie. Została założona, aby zmieniać świat dzięki nowemu modelowi edukacji, zaprojektowanemu z myślą o potrzebach kadry kierowniczej. Model dostarczania programów NiBS został zaprojektowany z myślą o zajętych menedżerach, łatwych w obsłudze, innowacyjnych i przyszłościowych.

Naszym podstawowym założeniem jest to, że nadszedł nowy świt dla Afryki, który wymaga kreatywności przywódców, aby wyłonić się i zabłysnąć. Afryka potrzebuje kadry kierowniczej z zaawansowanymi umiejętnościami przywództwa poznawczego, aby odkryć ograniczenia obecnych praktyk przywódczych i pogłębić wiedzę na temat tego, co działa, a co nie.

Dlaczego stopień doktora jest właśnie dla Ciebie

Istnieje wiele powodów, dla których menedżerowie tacy jak Ty podejmują się tego uciążliwego zadania, znając swój czas i wymagania finansowe programu wyższego stopnia. Z wywiadów z naszymi studentami wynika, że:

 • Wielu chce udowodnić sobie, że może osiągnąć najwyższe kwalifikacje akademickie i zostać myślicielami w swoich zawodach.
 • Większość chce pozostawić trwałe dziedzictwo - stworzyć tezę, która wniesie nowy wkład w wiedzę i praktykę zarządzania biznesem w Afryce.
 • Niektórzy chcą zademonstrować swoim dzieciom i wnukom wartość edukacji i ciężkiej pracy - że możesz osiągnąć wszystko, na czym się zdecydujesz.
 • Inni chcą zdobywać nową wiedzę i umiejętności, aby rozwijać swoją karierę lub przechodzić na nowe kariery, takie jak doradztwo lub nauczanie.
 • Inni chcą wyjść poza poznanie istniejącej wiedzy na zupełnie nowy poziom - tworzyć i dzielić się nową wiedzą i praktykami, aby zmienić sposób działania firm.
 • Niektórzy chcą w pewnym momencie rozpocząć karierę akademicką, aby pomóc uczniom zakwalifikować się do prawdziwego świata.
 • Niezależnie od powodów, wszyscy nasi uczniowie chcą budować lepszy świat, zadając nowe i interesujące pytania, odkrywając nowe odpowiedzi, nowe pomysły, wiedzę i praktyki w celu ulepszenia praktyk biznesowych i społeczeństwa.

Nobel International Business School","author_url":"","source":""}" alt="164150_164040_NiBS-0001.jpeg" />

164150_164040_NiBS-0001.jpeg

Dlaczego warto wybrać NiBS

Coraz więcej menedżerów wyższego szczebla decyduje się na zdobywanie zagranicznych tytułów doktoranckich w NiBS, ponieważ rozumiemy obawy i wyzwania, z jakimi borykają się zapracowani menedżerowie, podejmując zadanie bycia doktorantem, w tym:

 • Żonglowanie pracą, rodziną i próbą wtłaczania się w studium doktoranckie
 • Niezależnie od tego, czy otrzymasz wsparcie potrzebne do poruszania się po programie
 • Czy możesz pomyślnie ukończyć program
 • Czy możesz zdobyć dyplom w wymaganym okresie

Wizja

Być uznanym za wiodącą zorientowaną na praktykę szkołę biznesu badawczego w Afryce, która rozwija, kształci i szkoli liderów biznesu i specjalistów w trakcie ich kariery.

Misja

Naszą misją jest bycie liderem w rozwijaniu liderów myśli, którzy mają przyzwyczajenia umysłu - jednocześnie elastycznych i wnikliwych, opartych na doświadczeniu, a jednocześnie zorientowanych na innowacje, aby mogli być agentami zarówno dobrobytu gospodarczego, jak i transformacyjnych zmian społecznych w Afryce.

Nasze rozwiązania dla Twoich problemów i wyzwań

Byliśmy pionierami programu studiów doktoranckich w Afryce. Jako nowa szkoła biznesu zaczynaliśmy od czystego konta, więc zrobiliśmy wszystko inaczej, aby stworzyć przyjazny dla kadry kierowniczej Model GOT (Graduate-On-Time), który rozwiąże Twoje obawy i wyzwania, w tym

 • Kreatywne projektowanie i dostarczanie programów - z myślą o zajętym menedżerze - Każdy kurs jest dostarczany w ciągu 2-3 dni (czwartek, piątek i sobota) co kilka miesięcy. Aby uzyskać stopień doktora, uczęszczasz na około 35 dni zajęć w ciągu całego 3-letniego programu. Harmonogram programu jest przekazywany z dużym wyprzedzeniem, aby umożliwić zaplanowanie napiętego harmonogramu.
 • Wsparcie pracownika naukowego w pełnym wymiarze godzin - zgodnie z ustalonymi wytycznymi dotyczącymi polityki, pracownicy naukowi w pełnym wymiarze godzin pomagają przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w badaniach i wyszukiwaniu artykułów (w razie potrzeby), gromadzeniu i analizowaniu danych, wykonywaniu zadań itp.
 • Terminowe ukończenie - Rozpoczynasz pracę dyplomową / projekt od pierwszego dnia - pomożemy Ci na pierwszych zajęciach rozwinąć Twój temat - bez straty czasu na szukanie tematów. Łączymy zajęcia z pisaniem pracy dyplomowej, upewniając się, że wszystkie Twoje zadania są związane z Twoją pracą. Program jest oferowany w Ghanie przez ostatnie 5 lat przez NiBS. Siedemdziesięciu dyrektorów z Ghany, Nigerii i innych krajów afrykańskich ukończyło już program w ciągu ostatnich 2 lat.
 • Połączenie pracy na kursie i pracy magisterskiej - Łączymy pracę na kursie z pisaniem pracy dyplomowej, upewniając się, że wszystkie twoje zadania są związane z twoją pracą dyplomową. Zapewnia to szybkość i terminowość realizacji, unikając problemów związanych z tradycyjną metodą kończenia pracy dyplomowej.
 • Warsztaty pisania prac dyplomowych - W tradycyjnych szkołach pisanie prac dyplomowych jest nieustrukturyzowane, ad hoc i samotne. Organizujemy warsztaty pisania prac dyplomowych, z których każdy trwa od dwóch do trzech dni, aby zapewnić profesorom i pracownikom naukowym możliwości wsparcia pisania pracy magisterskiej w formalnym środowisku szkolnym.
 • Wysoki wskaźnik ukończenia studiów - do tej pory osiągnęliśmy wskaźnik pomyślności ukończenia studiów na poziomie około 85% na kohortę. W ciągu ostatnich dwóch lat ukończyliśmy 77 kierowników wyższego szczebla z Ghany, Nigerii i innych krajów afrykańskich.
 • Stypendium - Oferujemy stypendia o znacznej wartości studentom spełniającym określone warunki oraz elastyczne warunki płatności.

Nobel International Business School","author_url":"","source":""}" alt="164151_164041_NiBS-0002.jpeg" />

164151_164041_NiBS-0002.jpeg

Lokalizacje

 • Accra

  Accra, Ghana

  pytania