Keystone logo
Nanyang Institute of Social Sciences Chiński program MBA Uniwersytetu Jinan w Singapurze
Nanyang Institute of Social Sciences

Chiński program MBA Uniwersytetu Jinan w Singapurze

Singapore, Singapur

24 Months

Chiński

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Program studiów Master of Business Administration (MBA) Jinan University Singapore (określany jako: Jinan University Singapore Chinese MBA) to projekt dydaktyczny Uniwersytetu Jinan w Singapurze, organizowany wspólnie przez Wyższą Szkołę Zarządzania Uniwersytetu Jinan i南洋社会科学学院.

Do programu w Singapurze rekrutowani są studenci z zagranicy, Chińczycy, mieszkańcy Hongkongu, Makau i Tajwanu oraz obcokrajowcy, którzy są zwolnieni z przystąpienia do egzaminu kwalifikacyjnego umożliwiającego rozpoczęcie działalności gospodarczej. Program jest prowadzony w języku chińskim i nie obowiązują żadne wymagania wstępne dotyczące języka angielskiego, takie jak IELTS czy TOEFL.

Do programu MBA języka chińskiego na Uniwersytecie Jinan przyjmowani są studenci wiosną i jesienią, a zapisy odbywają się w marcu i wrześniu każdego roku. Program rekrutuje studentów i uczy w Singapurze, w ramach 2-letniego systemu akademickiego i uczenia się w miejscu pracy. Po ukończeniu studiów zostanie wręczony certyfikat MBA Uniwersytetu Jinan oraz dyplom magistra. Kwalifikacje akademickie są certyfikowane przez China Academic Information Network, a stopnie naukowe są uznawane w Chinach i za granicą.

O Uniwersytecie Jinan

Stuletnia słynna szkoła w Chinach. Szkoła wywodzi się z Akademii Jinan założonej przez rząd Qing w 1906 roku dla chińskich studentów z Azji Południowo-Wschodniej, którzy wrócili na studia za granicę.Była to pierwsza zagraniczna chińska szkoła w Chinach założona przez rząd.

Najwyższa instytucja edukacyjna dla Chińczyków za granicą. Założona 117 lat temu szkoła zawsze przestrzegała polityki edukacyjnej „z widokiem na zagranicę, z Hongkongiem, Makao i Tajwanem”. Jest to popularny uniwersytet preferowany przez Chińczyków z zagranicy do dalszych studiów, a także instytucja szkolnictwa wyższego w Chinach z największą liczbą studentów zagranicznych.

Uczelnia „Projekt 211”. W czerwcu 1996 r. Uniwersytet Jinan stał się kluczową uczelnią krajową XXI wieku.

Budowa szkół wyższych i uniwersytetów „podwójnej pierwszej klasy”. We wrześniu 2017 roku uczelnia została wybrana ogólnopolską uczelnią budowlaną „podwójnej pierwszej klasy”. W lutym 2022 roku uczelnia została zakwalifikowana do II edycji ogólnopolskiego konkursu uczelni budowlanych „Podwójnej Pierwszej Klasy”.

105 lat historii rozwoju biznesu. Uniwersytet Jinan jest jedną z pierwszych krajowych instytucji szkolnictwa wyższego w Chinach, która uruchomiła edukację biznesową. W 1918 roku, kiedy założył Wydział Biznesu Uniwersytetu Jinan, słynny pedagog, pan Huang Yanpei, powiedział kiedyś: „Wojna biznesowa i wojna przemysłowa w dzisiejszym świecie to nic innego jak wojny akademickie”. Od tego czasu Uniwersytet Jinan wziął na siebie społeczną odpowiedzialność za kształtowanie elit zarządzających i liderów biznesu w chińskim świecie.

Top 5% najwyższej klasy dyscyplin w Chinach. Biznes zawsze był ważnym tematem na Uniwersytecie Jinan. W 1993 roku szkoła stała się pierwszą instytucją oferującą kształcenie MBA w południowych Chinach i objęła wiodącą rolę we wdrażaniu wiodącego modelu nauczania biznesu „trzech trzech systemów”. W 2020 r. dyscyplina administracji biznesowej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Jinan znalazła się w gronie 5% najlepszych chińskich dyscyplin nauk miękkich.

Autorytatywny certyfikat najlepszych międzynarodowych szkół biznesu. Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Jinan przeszła wstępną certyfikację i ponowną certyfikację AMBA w latach 2011, 2013 i 2016, a w 2021 r. uzyskała wspólny certyfikat AMBA i BGA (złoty medal). W 2022 roku szkoła uzyska akredytację AACSB, którą posiada jedynie 5% szkół biznesu na świecie.

Rekrutacja

Program

Akredytacje

O szkole

pytania