Keystone logo
Marbella International University Centre MBA Masters in Business Administration
Marbella International University Centre

MBA Masters in Business Administration

Marbella, Hiszpania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 24 000 / per year

W kampusie

Wstęp

MBA został zaprojektowany tak, aby wspierać rozwój kariery, przygotowując Cię do skutecznego pełnienia ról kierowniczych lub budowania własnego biznesu. Będziesz studiować z kohortą doświadczonych profesjonalistów z różnych branż, budując swoją sieć i dając wgląd w najlepsze praktyki.

W rezultacie będziesz badać kwestie, które mają znaczący wpływ na organizacje, współpracując z innymi i opierając się zarówno na osobistych doświadczeniach, jak i porównując i kontrastując z doświadczeniami członków kohorty. Będziesz realizować projekty i zadania zaprojektowane, aby pomóc ci krytykować i stosować teorie, narzędzia i techniki, których nauczysz się na University of West London.

Znaczna część nauki jest rozwijana poprzez tworzenie społeczności uczących się opartych na współpracy uczestników programu i opiekunów, a Ty staniesz się częścią tej społeczności. Zrozumienie jest rozwijane wokół kluczowych umiejętności, procesów i praktyk biznesowych, przywództwa i zarządzania. Rozwiązania rzeczywistych problemów są sugerowane, omawiane i analizowane w ramach społeczności uczącej się przy wsparciu opiekunów i innych uczestników.

Rozwiniesz krytyczne zrozumienie zagadnień związanych z biznesem i zarządzaniem, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym, co zwiększy Twoją zdolność do maksymalizacji potencjału indywidualnego i organizacyjnego. MBA łączy odpowiednią współczesną teorię akademicką i badania z praktycznym zrozumieniem działań w organizacjach. Zostanie to rozwinięte poprzez umożliwienie dzielenia się wiedzą, odnoszenia jej do teorii opracowanych na podstawie odpowiednich badań i uczenia się poprzez praktyczne zastosowanie.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania