Keystone logo
MIBM Global

MIBM Global

MIBM Global

Wstęp

MIBM jest niekwestionowanym wyróżniającym się liderem w Online Management kursach w całych Indiach od kilku lat imparting jakości edukacji i spełnienia Międzynarodowych Standardów.

My w MIBM mamy listę jakości Programów oferujących MBA i Fast Track Programmes , które są najlepsze dla Studentów i Profesjonalistów, aby kształtować swoją karierę zgodnie z aktualnymi globalnymi trendami. Wierzymy w doskonałości edukacji są przekazywane tak, że nasi uczniowie są przed konkurencją. Naszą misją jest wzmocnienie obecnej pozycji jednostki, aby mogła ona perfekcyjnie realizować swoje cele.

MIBM oferuje różne programy MBA online, które są przyzwyczajone do ciągle zmieniającego się środowiska rynkowego. Programy są najlepiej dostosowane do Studentów & Pracujących profesjonalistów rozumiejących ich ograniczenia czasowe. Kursy zostały zaprojektowane i opracowane przez czołowych ekspertów edukacyjnych z całego świata. Nasze pundity edukacyjne zaprojektowały najlepszą metodologię i wzorce szkoleniowe, aby stworzyć wiodących w branży profesjonalistów. Nasz wydział edukacji jest oceniany jako najlepszy Przemysł w dostarczaniu edukacji online.

Funkcje kampusu

    Lokalizacje

    • Antananarivo

      Antananarivo, Madagaskar

      pytania