Keystone logo
Alliance Manchester Business School - South America Centre Globalny niepełnoetatowy MBA
Alliance Manchester Business School - South America Centre

Globalny niepełnoetatowy MBA

Manchester, Wielka Brytania

0 Years

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Mieszany

Wstęp

Globalny niepełnoetatowy MBA

Podejmij krok. Zmień kierunek. Zmień swoją karierę.

Lokalizacja: Sao Paulo, Brazylia

Doświadczaj warsztatów, które motywują, grupują projekty, które stanowią wyzwanie, i współpracowników, którzy inspirują. Dzięki temu elastycznemu, globalnemu programowi możesz uczyć się u nas w Manchesterze, Dubaju, Szanghaju, Singapurze, Hongkongu lub São Paulo. Od samego początku wyróżnia się w miejscu pracy.

Manchester Global MBA w niepełnym wymiarze czasu został zaprojektowany, aby dopasować się do pracy i osobistych zobowiązań, dając Ci elastyczność, aby uczyć się, kiedy ci najbardziej odpowiada.

Nauczanie na światowym poziomie odbywa się w blokach w mieszkalnych warsztatach, uzupełnionych działaniami online w celu wzbogacenia nauki. Oznacza to, że fizyczny czas spędzony poza biurem jest zaplanowany z wyprzedzeniem, aby zminimalizować przerwy w karierze zawodowej. Jeśli Twoja kariera zabierze Cię za granicę, możesz kontynuować naukę w jednym z naszych sześciu globalnych ośrodków.

Program jest w pełni nauczany w języku angielskim, a my przynosimy akademików MBS Alliance do Sao Paulo na zajęcia. W Brazylii prowadzimy program Global MBA we współpracy z FGV, prestiżową lokalną szkołą biznesu, a kilka modułów w tym programie jest prowadzonych przez ich naukowców, którzy korzystają z tego samego programu na całym świecie.

Nasze podejście do mieszanego uczenia się zapewnia zrównoważone połączenie samokształcenia i praktycznej nauki z globalnymi kolegami. Typowy semestr obejmuje do trzech warsztatów face-to-face, dostarczanych z powrotem do jednego z naszych centrów na całym świecie. Oprócz tego będziesz uczestniczyć w sesjach samouczków online, uczyć się online w dedykowanym środowisku e-learningu oraz uczestniczyć w dyskusjach na forum z e-tutorami i kolegami.

(pytania należy kierować na adres [email protected] )

O szkole

pytania