Keystone logo
Alliance Manchester Business School - South America Centre

Alliance Manchester Business School - South America Centre

Alliance Manchester Business School - South America Centre

Wstęp

Manchester Business School została założona w 1965 roku i jest jedną z pierwszych szkół biznesu w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku obchodziliśmy naszą 50. rocznicę.

Staliśmy się największym działalności gospodarczej i zarządzania szkołą w Wielkiej Brytanii w 2004 roku, kiedy połączył się z The Victoria University of Manchester Szkoły Rachunkowości i Finansów, UMIST Szkole Zarządzania i programu badań naukowych w Nauce i Technologii.

Jesteśmy Business School z pełnym zakresem usług, zapewniając edukację branży koncentruje do studentów, doktorantów i kadry kierowniczej na całym świecie.

Oryginalny Myślenie Stosowana jest w sercu to, co robimy - toczenie teorię w praktyce w całej całej naszej działalności, za pośrednictwem naszych programów, doradztwa i badań.

Informujemy, inspirują i angażują się ze środowiskiem biznesu poprzez zaangażowanie naszych działań korporacyjnych i staramy się wspierać społeczności za pośrednictwem naszego programu odpowiedzialności społecznej.

Rankingi i akredytacja

Alliance Manchester Business School nadal otrzymuje szereg rankingów i akredytacje z licznych płyt zamawiających - nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale z całego świata.

Zaszeregowanie

2016 Badanie Financial Times plasuje nasza 7 MBA w Wielkiej Brytanii, 14 w Europie i 38. na świecie. Według FT, studentów MBA mogą spodziewać się 96% wynagrodzenia zwiększyć trzy lata po ukończeniu studiów. Sojusz MBS jest również umieszczony na 12 miejscu na świecie w zakresie postępów w karierze. Jesteśmy 6 miejsce na świecie, poza Stanami Zjednoczonymi, według tytułu biznesu Forbes. Forbes zastosowania oceny zwrotu z inwestycji (ROI) jako główny środek, w połączeniu z informacji zwrotnych zebranych w globalnej społeczności absolwentów Alliance MBS. Jesteśmy 2 miejsce w Wielkiej Brytanii na mocy badawczego i 4 dla głębokości i szerokości badawczego (ref 2014). Bloomberg Business Week rankingu Alliance MBS na 19 miejscu na świecie i 9 w badaniu absolwentów.

Akredytacja

Sojusz MBS jest częścią małej i wybranej grupy instytucji na całym świecie, który jest akredytowany przez wszystkich trzech głównych organów - AACSB International, AMBA i EQUIS.

Lokalizacja

Gdziekolwiek są oparte, nasza wiedza nie jest daleko. Jesteśmy jedyną szkołą biznesu w Wielkiej Brytanii z obecności w sześciu światowych węzłów. Wszystkie nasze ośrodki mają silne powiązania z lokalnym środowiskiem biznesowym i mamy też globalną sieć ponad 50.000 absolwentów, rozłożone 169 krajach.

Lokalizacje

  • São Paulo

    Av. das Nações Unidas 12495 - Brooklin (FGV Berrini) 04578000, São Paulo, Brasil, , São Paulo

    • Manchester

      Alliance Manchester Business School Booth Street East , M13 9SS, Manchester

    pytania