Keystone logo
Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Wstęp

University of Manchester był wczesnym uczniem edukacji ponadnarodowej i ma teraz 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przez lata nawiązaliśmy silne globalne partnerstwa z korporacjami i znanymi partnerami edukacyjnymi oraz założyliśmy 6 globalnych centrów na 4 kontynentach: Manchester, Dubaj, Hongkong, São Paulo, Szanghaj i Singapur.

Nasza tradycja sukcesów w nauce i badaniach sięga ponad 180 lat, obejmując narodziny nowoczesnego komputera, podział atomu i podstawowe zasady nowoczesnej ekonomii. Na Uniwersytecie w Manchesterze ma wiele innych zmieniających świat innowacji. Zajmując 2. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem „siły badawczej” w ramach badań doskonałości badawczej 2014, cieszymy się światową reputacją naszych pionierskich badań, które wzmacniają nasze oparte na problemach podejście do nauki licencjackiej.

Singapur, centrum Azji Południowo-Wschodniej

Centrum Azji Południowo-Wschodniej, będące w 100% własnością The University of Manchester, działa w Singapurze od 1992 roku i prowadzi elastyczny Global MBA dla profesjonalistów z różnych środowisk kulturowych i zawodowych. Obsługuje obecnie prawie 300 studentów i ukończył ponad 1600 studentów w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii.

Nasi międzynarodowi naukowcy podróżują po świecie, nauczając w naszych 6 globalnych ośrodkach. Wielu naszych pracowników akademickich jest wyposażonych w wiedzę branżową i szerokie kontakty z publicznymi, prywatnymi, w tym organizacjami trzeciego sektora na całym świecie. Prowadzą debatę, wpływają na opinię i politykę oraz stymulują zmiany.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

80 Robinson Road # 13-02 Singapur 068898

Numer rejestracyjny CPE: 201022477R
Okres: od 28 września 2020 r. Do 27 września 2024 r

Lokalizacje

  • 80 Robinson Road #13-02, 068898, Singapore

pytania