Keystone logo
© BIMM University
Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Wstęp

MSM-US1

Maastricht School of Management i Uniwersytet Suffolk Uruchomiliśmy ekscytujących stopień współpracy Executive MBA, w ramach których uczestnicy będą mogli studiować w międzynarodowych lokalizacjach, Maastricht (Holandia), Ipswich (UK) z możliwością studiowania w Bostonie (USA) podlegają obowiązkowi posiadania wizy.

Ta współpraca z jednym z najstarszych szkół biznesu w Holandii i jeden z najmłodszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii doprowadziła do opracowania unikalnej MBA, który łączy tradycję solidnego biznesu i międzynarodową akredytację energią przedsiębiorczości i możliwości. Program dostarczany jest w całości w języku angielskim.

Więcej informacji na temat tej ścieżce łamanie nowego Executive MBA patrz artykuł o tym, że została wyróżniona w czasopiśmie Ponieważ biznesowe

Pogłębienie i wzmocnienie akademickich i naukowych więzi między Holandii i Wielkiej Brytanii, wicekanclerz Suffolk University, profesor Richard Lister przyniósł wizytę MSM na koniec sierpnia 2016 r.

MSM i University of Suffolk planują połączyć siły w celu opracowania skutecznej ponadnarodowej współpracy w kształceniu biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju społecznego i ochrony środowiska i odpowiedzialności, szczególnie w środowisku gospodarczym high-tech, gdzie kształcenie ustawiczne stało się konieczne ze względów gospodarczych konkurencyjność. Obejmie to partnerstwo zaoferować indywidualnie różne Zarządzania i Przedsiębiorczości stopni, krótkich programów i imprez firmowych. Zarządzanie Healthcare jest jedną z dziedzin, w szczególności, gdy obie instytucje będą połączą swoje sieci i wiedzy.

MSM-US32

Lokalizacje

  • Ipswich

    Ipswich, Wielka Brytania

    pytania