Keystone logo
Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Wstęp

Międzynarodowy Wydział Międzynarodowy

Nasz wydział składa się z najlepszych profesorów powiązanych z takimi instytucjami, jak Harvard, Yale, Stanford, University of Chicago, University of Michigan, Duke University, New York University, London Business School, Cambridge, University of St. Gallen, Copenhagen Business School, Bocconi University , Szkoła Ekonomii i Zarządzania w Zagrzebiu, Sciences Po, HEC Paris i nie tylko.

Przygotuj się na wyzwanie

W LSB , niezależnie od tego, czy zapisujesz się na program edukacji dla kadry kierowniczej, MBA czy Master in Management, bądź gotowy na ekscytujący czas. Będziesz narażony na sytuacje biznesowe, w których twoja wiedza jest kwestionowana i omawiane są nieszablonowe rozwiązania . Będziesz musiał komunikować się i znajdować wspólną płaszczyznę z wykładowcami, kolegami z klasy i liderami biznesu z całego świata.

Innowacyjne metody nauczania

Studiowanie w LSB daje dostęp do różnych kultur, doświadczeń i sposobów myślenia. Dzięki współpracy będziesz czerpać korzyści z bogatych doświadczeń swoich międzynarodowych kolegów z klasy, profesorów i liderów korporacji. Wielokrotnie nagradzany wydział znajduje się na pierwszej linii frontu innowacyjnych metod nauczania w zarządzaniu biznesem . Naucz się myśleć i decydować jak lider w przypadku studiów przypadku i projektów doradczych.

Aktywna wiedza

Program ma na celu rozwinięcie cię w lidera, który potrafi dostrzec, przejąć i rozwijać nowe możliwości. Doświadczenie Twojego Mistrza LSB to nie tylko wiedza akademicka i umiejętności praktyczne. Naszym celem jest zapewnienie Ci wyjątkowego doświadczenia - akademickiego i nie tylko.

Wizja

Być globalnie uznaną, wysokiej jakości szkołą biznesu w sercu Europy.

Misja

Misją Szkoły jest zapewnienie inspirującego i wielokulturowego środowiska edukacyjnego dla liderów biznesu z międzynarodowych firm działających w Luksemburgu, a także w Europie i na świecie. Realizując swoje cele dydaktyczne i akademickie, Szkoła wykorzystuje współczesne metody dydaktyczne i badawcze, promuje różnorodność kulturową i intelektualną. Szkoła współpracuje z międzynarodową społecznością biznesową i przygotowuje liderów biznesu do prosperowania w złożonym, globalnym świecie biznesu.

Akredytacja

Luxembourg School Of Business jest akredytowana przez luksemburskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych. Akredytacje dotyczą całej instytucji, a także programów Master of Business Administration i Master in Management. Luxembourg School Of Business jest również członkiem międzynarodowych akredytatorów AACSB i posiada akredytację Erasmusa.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Luxembourg City

    19, Rue Eugène Ruppert

    • facebook
    • linkedin
    • instagram

Programy

Instytucja oferuje również:

pytania