Keystone logo
Les Roches MBA w Global Hospitality Management
Les Roches

MBA w Global Hospitality Management

Crans-Montana, Szwajcaria

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 52 200 / per year *

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

* czesne

Wstęp

 • Następne spożycie: jesień 2021, wiosna 2022
 • 1 rok
 • Pełny etat
 • Dostępne opcje nauki zdalnej
 • Wybór specjalizacji
 • Projekt doradczy
 • Kampus: Szwajcaria

Nauczany wyłącznie w naszym kampusie Crans-Montana, jest to nasz sztandarowy program dla absolwentów. W ciągu jednego intensywnego roku ustawisz się na wyższe stanowisko kierownicze. Obejmuje jedną wycieczkę terenową, wybór dwóch specjalizacji skoncentrowanych na karierze w drugim semestrze, a także rzeczywisty projekt doradczy z wiodącą marką hotelarską.

149279_pexels-photo-3873851.jpeg
Gustavo Fring / pexels

Treści akademickie

Hospitality Immersion Program (HIP): Niezbędne podstawy w zakresie gościnności. Opcjonalne, przeznaczone dla studentów bez stopnia gościnności / odpowiedniego doświadczenia, ale zalecane dla wszystkich.

Semestr 1: Obejmuje rozwój osobisty i umiejętności przywódcze, zarządzanie złożonymi organizacjami, analizę finansową, marketing strategiczny, zachowania i spostrzeżenia konsumentów, ekonomię gościnności i zaawansowane tematy zarządzania.

Semestr 2: Obejmuje strategie biznesowe i monitorowanie wydajności, finanse przedsiębiorstwa, analizę danych i podejmowanie decyzji, zrównoważony rozwój i CSR w szpitalnictwie, a także drugą międzynarodową wycieczkę.

Wybór specjalizacji:

 • Zaawansowane zarządzanie przychodami i wydajnością
 • Przedsiębiorczość w branży hotelarskiej i rozwój biznesu

Każda specjalizacja obejmuje indywidualny projekt doradczy.

Wycieczka

Les Roches MBA cieszą się wciągającą podróżą biznesową *.

Zobaczysz z pierwszej ręki, jak światowej klasy marki sprawiają, że magia gościnności dzieje się w globalnym mieście.

Każda wycieczka ma starannie wyselekcjonowany program wizyt w ekskluzywnych luksusowych hotelach, spotkań z najlepszymi profesjonalistami i wydarzeń społecznościowych / sieciowych.

Twoja wiedza i sieć zostaną przekształcone.

* Dokładna lokalizacja zostanie ustalona zgodnie z aktualną sytuacją na świecie

„Kontakty z uznanymi liderami branży, od kierowników działów na poziomie nieruchomości po szefów regionalnych, sprawiają, że jest to pokorne doświadczenie dla każdego z nas”. Radhika Mathur, studentka MBA

Projekt specjalizacji i doradztwa biznesowego

W drugim semestrze studiów możesz wybrać jedną z dwóch specjalności:

 • Zaawansowane zarządzanie przychodami i wydajnością
 • Przedsiębiorczość w branży hotelarskiej i rozwój biznesu

Te zaawansowane tematy zostały stworzone z myślą o Twojej przyszłej karierze. Każda specjalizacja obejmuje nasz unikalny projekt doradczy, który daje Ci możliwość opracowania rozwiązań dla rzeczywistych wyzwań biznesowych bezpośrednio związanych z Twoją specjalizacją. To nie jest studium przypadku; to prawdziwe doradztwo dla prawdziwych firm.

Do poprzednich klientów należeli: Beau-Rivage Palace Lausanne, Hotel d'Angleterre, Clinique La Prairie, Accor Hotels, Rocco Forte Hotels, Peninsula Hotels i New York Times.

„Bardzo podobała mi się praca ze studentami MBA w Les Roches . Jestem podekscytowany, że mogę wykorzystać ich ostatnią prezentację i projekt, aby popchnąć Hatchify do przodu jako nowy biznes. ” Irene Forte, hotele Rocco Forte

Budowanie kariery i nawiązywanie kontaktów

Jako student MBA będziesz mieć dostęp do doradców zawodowych ekspertów, którzy poprowadzą Cię i będą wspierać Cię w realizacji ambicji związanych z gościnnością.

Twój projekt doradczy gwarantuje wyjątkową ekspozycję w branży.

Co roku około 200 największych marek z branży hotelarskiej, luksusowej, finansowej i detalicznej przybywa do naszych kampusów - osobiście lub wirtualnie - w celu znalezienia przyszłych liderów.

Informacje o przyjęciu

 • Kolejne terminy spożycia: jesień 2021, wiosna 2022
 • Minimalny wiek: 23 lata
 • Edukacja: Kopia poświadczeń akademickich (stopień, ostateczny oficjalny zapis pełnego programu studiów). Szkoła przyjmuje dokumenty w języku angielskim lub jednym z narodowych języków Szwajcarii, tj. Francuskim, niemieckim i włoskim. W przeciwnym razie wymagane będzie oficjalne tłumaczenie notarialne na język angielski. Podania o dyplomy podyplomowe złożone przez osoby nieposiadające stopnia naukowego z obszernym udokumentowanym doświadczeniem zawodowym będą rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku. Osoby nieposiadające stopnia naukowego mogą kwalifikować się do uzyskania dyplomu rozwoju zawodowego, a nie dyplomu ukończenia studiów podyplomowych.
 • Doświadczenie zawodowe: najlepiej dwa lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego.
 • Poziom języka angielskiego: wymagana znajomość języka angielskiego na studiach wyższych. Wyniki egzaminów z języka angielskiego (wydane w ciągu ostatnich 12 miesięcy) są wymagane od kandydatów, którzy nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego lub którzy nie spędzili ostatnich dwóch lat na edukacji w pełnym wymiarze godzin.

Opcje nauki zdalnej

Jesienne spożycie 2021

W odpowiedzi na obecne okoliczności wprowadziliśmy trzy opcje nauki „a la carte”, aby pomóc Ci utrzymać edukację na właściwym torze. Oni są:

 • 100% twarzą w twarz na kampusie
 • Ucz się zdalnie, dopóki nie będziesz gotowy / mógł dołączyć do nas w kampusie - z bezproblemową integracją z programem nauczania
 • 100% zdalna nauka w domu

Program

Rekrutacja

Rankingi

Wynik programu

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

Referencje studentów

O szkole

pytania