Keystone logo
Korea University Business School S3 MBA Azji
Korea University Business School

S3 MBA Azji

Request duration

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Uniwersyteckiego kolokwium tri między Fudan University (Shanghai), Korea University (Seul) i National University of Singapore (Singapur), gdy zostało wszczęte, ze względu na niezwykły zbieg okoliczności, wszystkie trzy instytucje zorganizowały obchody stulecia w 2005 roku. Po udostępnieniu wizji w gospodarce światowej, Fudan, KU i NUS siedzibę Uniwersytetu Alliance S3 (S3 UA).

&nbsp

&nbsp

Dlaczego S3 Azji program MBA

&nbsp

Asia będzie się skupiać na znacznie światowej działalność gospodarczą i polityczną w 21 wieku. Jej dynamiczny rozwój doprowadził do coraz większej złożoności prowadzenia działalności gospodarczej w regionie ograniczone duże różnice w ekonomicznej, gospodarczej, warunków kulturowych, instytucjonalnych i społeczno-politycznych. W coraz większym stopniu rośnie zapotrzebowanie na panazjatyckiej oferujących program MBA w dogłębne zrozumienie teorii i praktyki prowadzenia działalności gospodarczej w Azji. Jednak kilka uczelni w Azji badań i nauczania możliwości do zaoferowania program, który umożliwia głębokości teoretycznej i praktycznej edukacji wymagane przez menedżerów. Stąd standardowych standard MBA był do tej pory, głównym edukacji formalnej instrument zarządzania i szkoleń dostępnych w Azji.

&nbsp

W odpowiedzi na te potrzeby, School of Management na Uniwersytecie Fudan, Korea University Business School i NUS Business School rozpoczęły S3 Azji MBA, początek jesienią 2008 roku.

Jak działa program MBA wspólnie przez trzy wiodące uniwersytety w Azji oferują bezprecedensową przewagę w najwyższej klasy edukacji biznesowej?

&nbsp

Trzy szkoły mają najlepsze zrozumienie gospodarek azjatyckich, ustanowiony światowej klasy programów MBA poprzez akredytacje i wspólnych programów, a także posiadać wydziału szkolenia w najlepszych szkół biznesu na całym świecie. Integracja i współpraca pomiędzy trzy szkoły prowadzące działalność w Azji będzie oferować na całym świecie konkurencyjności w światowej klasy edukacji azjatyckiej firmy.

&nbsp

S3 Azji program MBA ma na celu zaspokojenia rosnących i zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań studentów, pracodawców, kadry, absolwentów, uniwersytetami i rządami w przygotowaniu studentów do wyższych stanowisk kierowniczych w głównych centrów biznesowych w Azji i na świecie. Program ten łączy unikalną moc trzech czołowych szkół biznesu na wyjątkowy program MBA prowadzone w trzech z najbardziej wyrafinowanych i szybko rozwijających się miast na świecie.

&nbsp

&nbsp

Warunki przyjęcia

&nbsp

S3 Azji MBA zapewnia uczestnikom globalny standard w dziedzinie kształcenia biznesowego opartego na azjatyckich perspektywy. Nasz program jest przeznaczony dla tych, którzy szukają albo kariery zawodowej w regionie Azji i Pacyfiku, lub którzy planują robić interesy z firm azjatyckich.
Szukamy kreatywnych i chętnie myślących osób, które nie mają historii osiągnięć i posiadać zdolności przywódcze i pracy zespołowej. Proces wyboru kandydata jest następująca:

&nbsp

Fudan

  • GRK dla studentów z Chin kontynentalnych
  • GRK specjalne dla uczniów z Makau, Hong Kong, Tajwan i
  • GMAT dla studentów poza Greater China, którzy chcą ubiegać się o stopień Fudan
  • 3 lata doświadczenia zawodowego

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy