Keystone logo

Kelley School of Business Indiana University

A logo

Wstęp

Kelley School oferuje edukację biznesową na najwyższym poziomie, której celem jest doprowadzenie Cię do prawdziwego sukcesu. W Kelley School of Business zajmujemy się tworzeniem tempa kariery. Nasi studenci mają talent do odniesienia sukcesu, pokorę do wzrostu i wytrwałość do wytrwania. Duch ten - w połączeniu z wykształceniem, które może zapewnić tylko elitarna Szkoła Kelleya - powoduje, że absolwenci dysponują wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do sprostania nowym wyzwaniom, umożliwiania pozytywnych zmian i wspierania ich organizacji od samego początku. Mamy swoje korzenie w pierwszym kursie biznesowym oferowanym w Indiana College w Bloomington w 1830 roku. Indiana College wyrósł na Indiana University, a School of Commerce and Finance, założona w 1920 roku, przekształciła się w Kelley School of Business. Oferujemy kursy biznesowe na naszym kampusie w Indianapolis od 1916 roku, wdrożyliśmy edukację dla kadry kierowniczej w 1952 roku i zaawansowaną edukację biznesową w skali globalnej. Nasza oś czasu przedstawia ponad 100 lat doskonałości biznesowej. Rekruterzy mówią nam, że szukają naszych studentów i absolwentów pod kątem ich pozytywnego, pracowitego nastawienia i pewności płynącej z realnego, odpowiedniego kształcenia, które nasz wydział zapewnia na każdym poziomie studiów. Nasi wykładowcy wymagają i czerpią jak najwięcej z naszych studentów. Uczniowie Kelley uczą się, jak osiągać wyniki. Jakość ta znajduje odzwierciedlenie w naszych wyjątkowych wskaźnikach ofert pracy dla studentów, reputacji naszych usług kariery oraz naszej globalnej pozycji jako najlepszej szkoły biznesu.

Idź od momentu do momentu

Są chwile, które mają znaczenie w życiu. Zdarzają się zawsze i wszędzie. Błysk inspiracji dla nowego biznesu, wprowadzenie do mentora, zdobycie wielkiej pracy - to kluczowe momenty, które Cię definiują. I bez odpowiedniego szkolenia i wsparcia to wszystko, czym są: pojedyncze chwile, które kończą się, kiedy się kończą. W przypadku Kelleya chwile te wybuchają reakcjami łańcuchowymi okazji. Nie jesteście na nie tylko przygotowani; możesz nimi nawigować, aby poprowadzić się do swojego prawdziwego sukcesu.

Misja

Misją Kelley School of Business jest przekształcanie życia studentów, organizacji i społeczeństwa poprzez edukację w zakresie zarządzania i badania. Naszym celem jest wytworzenie: a) studentów będących obywatelami świata, którzy mają pozytywny wpływ na ich organizacje i społeczności, w których żyją, oraz b) badania rozwijające zarówno teorię, jak i praktykę. Kładziemy nacisk na podejście oparte na współpracy, które zachęca do tworzenia partnerstw o wartości dodanej między wykładowcami, studentami, absolwentami, innymi uniwersytetami i jednostkami akademickimi w IU, a także z organizacjami prywatnymi i non-profit. W szkole Kelley jesteśmy zobowiązani do utrzymywania systemu wartości opartego na:

 • Etyczne postępowanie i uczciwość
 • Doskonałość, profesjonalizm i duma ze wszystkiego, co robimy
 • Osobista inicjatywa i indywidualna odpowiedzialność
 • Pełne zaangażowanie wszystkich naszych wykładowców i pracowników w realizację misji szkoły
 • Ciągłe innowacje w naszych programach i stypendia
 • Duch współpracy, uprzejmości, szacunku i kolegialnego postępowania we wszystkich kontekstach
 • Otwarta i szczera komunikacja
 • Różnorodność i włączenie społeczne oraz
 • Sprawiedliwe i sprawiedliwe uznanie dla wydajności

Dowiedz się więcej o: Kelley / Manchester Global MBA

Lokalizacje

 • Godfrey Graduate and Executive Education Center 1275 E. 10th Street , 47405, Bloomington

 • 801 W. Michigan Street , 46202, Indianapolis

 • Manchester

pytania