Keystone logo
Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Wstęp

Kelley School oferuje edukację biznesową na najwyższym poziomie, której celem jest doprowadzenie Cię do prawdziwego sukcesu. W Kelley School of Business zajmujemy się tworzeniem tempa kariery. Nasi studenci mają talent do odniesienia sukcesu, pokorę do wzrostu i wytrwałość do wytrwania. Duch ten - w połączeniu z wykształceniem, które może zapewnić tylko elitarna Szkoła Kelleya - powoduje, że absolwenci dysponują wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do sprostania nowym wyzwaniom, umożliwiania pozytywnych zmian i wspierania ich organizacji od samego początku. Mamy swoje korzenie w pierwszym kursie biznesowym oferowanym w Indiana College w Bloomington w 1830 roku. Indiana College wyrósł na Indiana University, a School of Commerce and Finance, założona w 1920 roku, przekształciła się w Kelley School of Business. Oferujemy kursy biznesowe na naszym kampusie w Indianapolis od 1916 roku, wdrożyliśmy edukację dla kadry kierowniczej w 1952 roku i zaawansowaną edukację biznesową w skali globalnej. Nasza oś czasu przedstawia ponad 100 lat doskonałości biznesowej. Rekruterzy mówią nam, że szukają naszych studentów i absolwentów pod kątem ich pozytywnego, pracowitego nastawienia i pewności płynącej z realnego, odpowiedniego kształcenia, które nasz wydział zapewnia na każdym poziomie studiów. Nasi wykładowcy wymagają i czerpią jak najwięcej z naszych studentów. Uczniowie Kelley uczą się, jak osiągać wyniki. Jakość ta znajduje odzwierciedlenie w naszych wyjątkowych wskaźnikach ofert pracy dla studentów, reputacji naszych usług kariery oraz naszej globalnej pozycji jako najlepszej szkoły biznesu.

about kelley
banner

Idź od momentu do momentu

Są chwile, które mają znaczenie w życiu. Zdarzają się zawsze i wszędzie. Błysk inspiracji dla nowego biznesu, wprowadzenie do mentora, zdobycie wielkiej pracy - to kluczowe momenty, które Cię definiują. I bez odpowiedniego szkolenia i wsparcia to wszystko, czym są: pojedyncze chwile, które kończą się, kiedy się kończą. W przypadku Kelleya chwile te wybuchają reakcjami łańcuchowymi okazji. Nie jesteście na nie tylko przygotowani; możesz nimi nawigować, aby poprowadzić się do swojego prawdziwego sukcesu.

banner

Misja

Misją Kelley School of Business jest przekształcanie życia studentów, organizacji i społeczeństwa poprzez edukację w zakresie zarządzania i badania. Naszym celem jest wytworzenie: a) studentów będących obywatelami świata, którzy mają pozytywny wpływ na ich organizacje i społeczności, w których żyją, oraz b) badania rozwijające zarówno teorię, jak i praktykę. Kładziemy nacisk na podejście oparte na współpracy, które zachęca do tworzenia partnerstw o wartości dodanej między wykładowcami, studentami, absolwentami, innymi uniwersytetami i jednostkami akademickimi w IU, a także z organizacjami prywatnymi i non-profit. W szkole Kelley jesteśmy zobowiązani do utrzymywania systemu wartości opartego na:

 • Etyczne postępowanie i uczciwość
 • Doskonałość, profesjonalizm i duma ze wszystkiego, co robimy
 • Osobista inicjatywa i indywidualna odpowiedzialność
 • Pełne zaangażowanie wszystkich naszych wykładowców i pracowników w realizację misji szkoły
 • Ciągłe innowacje w naszych programach i stypendia
 • Duch współpracy, uprzejmości, szacunku i kolegialnego postępowania we wszystkich kontekstach
 • Otwarta i szczera komunikacja
 • Różnorodność i włączenie społeczne oraz
 • Sprawiedliwe i sprawiedliwe uznanie dla wydajności

Dowiedz się więcej o: Kelley / Manchester Global MBA

Lokalizacje

 • Bloomington

  Godfrey Graduate and Executive Education Center 1275 E. 10th Street , 47405, Bloomington

 • Indianapolis

  801 W. Michigan Street , 46202, Indianapolis

pytania