Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

Wstęp

O j.m

Z ponad 100 000 studentów z ponad 153 krajów, IU International University of Applied Sciences jest największą uczelnią w Niemczech. Oferują akredytowane przez państwo, najwyższej jakości programy licencjackie, magisterskie i MBA prowadzone w języku angielskim – z zupełnie nowym podejściem.

Programy IU zostały zaprojektowane z myślą o zapracowanych profesjonalistach: zapewniają nowy poziom elastyczności, dzięki czemu można zrównoważyć studia i pracę, życie lub rodzinę. Ocenione na 5 gwiazdek w QS, ich programy studiów online umożliwiają zdobycie niemieckiego stopnia z dowolnego miejsca na świecie, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Dzięki ich w pełni zintegrowanej platformie cyfrowej i innowacyjnym narzędziom do nauki, które wykorzystują technologię sztucznej inteligencji, takim jak ChatGPT i Syntea, możesz dostosować swoją ścieżkę edukacyjną do własnych potrzeb i harmonogramu. Dlatego 96% swoich studentów rekomenduje studiowanie na IU.

Dla tych, którzy chcą studiować i mieszkać w Niemczech, IU oferuje również mieszane programy na terenie kampusu na swoich kampusach w Berlinie i Bad Honnef. Możesz skorzystać z bardziej ustrukturyzowanego harmonogramu, jednocześnie ciesząc się pewną elastycznością dzięki połączeniu osobistych samouczków i samodzielnej nauki online. W ten sposób możesz zanurzyć się w obcym kraju, budować swoją sieć społeczną i zawodową oraz odkrywać możliwości nauki i pracy. Pod koniec studiów będziesz mieć również prawo do 18-miesięcznej wizy po studiach, aby rozpocząć karierę w Niemczech.

Dowiedz się więcej o IU.

Co IU robi inaczej

IU International University of Applied Sciences zapewnia wysokiej jakości programy studiów licencjackich, magisterskich i MBA z zupełnie nowym podejściem. IU utworzyło kampusy dla studentów, którzy chcą ukończyć studia na miejscu, ale oferuje również programy w 100% online do nauki na odległość. Kwalifikujący się studenci mogą łączyć studia online i na terenie kampusu oraz przełączać się między nimi. W ten sposób studenci mają rozwijać się na poziomie osobistym i zawodowym oraz pomagać w rozwoju kariery poprzez przyszłościowe, elastyczne studia.

Dlaczego IU?

 • Niedrogie: ciesz się zniżkami na czesne online do 67%
 • Elastyczne opcje płatności: Miesięczne raty lub płatność w całości z góry
 • Opłaty all-inclusive: Materiały szkoleniowe wliczone w cenę, bez opłat aplikacyjnych
 • Elastyczność: rozpocznij naukę online od razu, bez stałych zapisów na semestr
 • Ucz się i podchodź do egzaminów w 100% online, we własnym tempie i według własnego harmonogramu - całodobowy dostęp do cyfrowych materiałów edukacyjnych IU, gdziekolwiek jesteś. Zorientowany na karierę
 • IU oferuje stopnie naukowe w poszukiwanych dziedzinach ze specjalizacjami
 • Kursy łączą teorię i praktyczne zastosowanie poprzez rzeczywiste studia przypadków
 • Ucz się od profesjonalistów z branży, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach

Odnieś globalny sukces dzięki IU

Dzięki IU możesz otworzyć drzwi do możliwości kariery na całym świecie. Ich akredytowane przez państwo programy wyposażą Cię w wiedzę branżową i pożądane umiejętności, dzięki czemu możesz wyróżnić się na globalnym rynku pracy. Studiowanie w IU zapewnia również dostęp do ich ekskluzywnych internetowych usług i wydarzeń związanych z karierą oraz łączy Cię z ich globalną siecią partnerów akademickich, dzięki czemu możesz studiować w USA, Kanadzie lub Australii.

Misja IU

To, co napędza IU, jest tym, co napędza Ciebie: IU projektuje swoje programy tak, aby były jak najbardziej elastyczne i innowacyjne - bez poświęcania jakości. Zapewniają specjalistyczną wiedzę i innowacyjne materiały do nauki, a także koncentrują się na doskonałych usługach dla studentów i profesjonalnym doradztwie. Programy IU dostarczają wiedzy przedmiotowej i umiejętności miękkich z podejściem zorientowanym na przyszłość i narzędziami cyfrowymi, aby przygotować absolwentów do międzynarodowego świata biznesu.

Bezpłatne seminarium internetowe i pytania i odpowiedzi

Seminarium internetowe: Ucz się online z IU 15:00 - 15:45 (CEST)

Wymagania wizowe

• Studenci, którzy planują odbywać wszystkie studia online, za pośrednictwem wirtualnego kampusu UJ, nie muszą uzyskiwać pozwolenia na pobyt – niezależnie od swojego obywatelstwa.

• Studenci posiadający obywatelstwo kraju członkowskiego UE, którzy planują uczęszczać na wykłady na terenie kampusu podczas części (lub całości) studiów, nie potrzebują pozwolenia na pobyt, aby wjechać do Niemiec.*

• Studenci nieposiadający obywatelstwa kraju członkowskiego UE, którzy planują uczęszczać na wykłady na terenie kampusu podczas części (lub całości) studiów, muszą uzyskać ważne zezwolenie na pobyt, aby móc studiować w Niemczech.*

*Dotyczy to wyłącznie studentów, którzy chcą odbyć jeden lub więcej semestrów na terenie kampusu w Niemczech.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu ubiegania się o pozwolenie na pobyt, skontaktuj się z Zespołem Doradczym ds. Studiów IU.

Stypendia i Finansowanie

Zmień swoją przyszłość z IU - aplikuj i zaoszczędź aż do 67% na studiach online!

IU zawsze szuka nowych sposobów, aby pomóc Ci połączyć wysokiej jakości edukację z dostępną edukacją, bez względu na Twoją sytuację. Masz szansę zyskać nawet 67% rabatu na studia online!

Wykłady IU zapewnią dużą elastyczność, dając szansę na pracę, kontakty towarzyskie i odkrywanie nowego kontynentu, jednocześnie pracując nad swoją przyszłością.

Poproś o bezpłatne informacje i dołącz już dziś!

Rankingi

Akredytacje, rankingi i członkostwa

Akredytacja

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk Stosowanych IU otrzymał akredytację systemową od EQAR, FIBAA, Niemieckiej Rady Akredytacyjnej, Niemieckiej Rady Nauki i Humanistycznej oraz WES Canada. Oznacza to, że ich kursy, wykładowcy i materiały dydaktyczne spełniają rygorystyczne standardy, które zostały dla nich ustalone, i mogą teraz akredytować własne programy.

Cambridge Assessment International Education / High School Diploma A-Levels

IU jest pierwszym internetowym partnerem uniwersyteckim programu matury A-Levels organizowanego przez Cambridge International. Studenci mają teraz szansę zdobyć dyplom ukończenia szkoły średniej podczas studiów licencjackich – bez dodatkowych kosztów. A-Levels to wyjątkowy 12-miesięczny kurs obejmujący 150 godzin pracy, który realizujesz równolegle z kursami licencjackimi. A-Levels kończy się egzaminem, do którego można podchodzić nieskończoną liczbę razy.

Nagrody i rankingi

IU jest pierwszą niemiecką uczelnią, która uzyskała 99/100 punktów w raporcie QS Stars Report, ale znalazła się także w czołówce 6 z 25 kategorii w największym niemieckim rankingu uniwersytetów prowadzonym przez CHE. Niedawno internetowe programy MBA IU uplasowały się na 26. miejscu w Europie w prestiżowym rankingu QS Online MBA Rankings, co jest imponującym osiągnięciem i uznaniem na arenie międzynarodowej.

Członkostwa

IU jest członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Biznesu, Konsorcjum Edukacji Online, AASCB i Koalicji Edukacji Globalnej UNESCO. Członkostwo to zapewnia im kontakty z innymi instytucjami, firmami i organizacjami pozarządowymi, a także zapewnia najwyższej klasy programy studiów i kursy rozwojowe w zakresie uczenia się przez całe życie. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, IU pomaga uczniom potrzebującym kontynuować naukę i uczyć się przez całe życie.

Globalne uznanie i partnerzy akademiccy

Globalne uznanie

Ponieważ IU jest uznawane przez WES w Kanadzie i USA, ich stopnie naukowe mogą zostać zamienione na punkty zgodnie z lokalnymi standardami akademickimi w kanadyjskim systemie punktów imigracyjnych i amerykańskim programie oceny imigracji. W kwietniu 2023 r. IU jako pierwszy niemiecki uniwersytet został członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów Indyjskich (AIU), jedynego organu publicznego w Indiach sprawdzającego instytucje zagraniczne. Oznacza to, że ich programy na terenie kampusu są uznawane przez pracodawców w całych Indiach i innych krajach Wspólnoty Narodów.

Partnerzy akademiccy

Dzięki partnerstwu z instytucjami akademickimi z całego świata IU oferuje studentom tańszy sposób studiowania i życia za granicą. IU Study Abroad Alliance umożliwia studentom rozpoczęcie studiów online na IU i ukończenie ich na uczelni partnerskiej w USA, Kanadzie, Australii lub Europie, gdzie jest mnóstwo możliwości kariery.

Lokalizacje

 • Berlin

  IU International University of Applied Sciences - Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

  pytania