Keystone logo
© BIMM University
iQualify UK

iQualify UK

iQualify UK

Wstęp

iQualify UK jest zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii organizacją, która została założona, aby zapewnić najlepszą edukację poprzez kursy i kwalifikacje dla osób wcześniej wykluczonych ze względu na finanse lub potrzebę pracy zamiast nauki. Dlatego oferujemy produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Nowoczesna edukacja brytyjska

iQualify UK konkurencyjne iQualify UK z wielu cech, których często brakuje we współczesnych instytucjach:

 • Najlepszy wydział
 • Osobista interakcja
 • Całościowe doświadczenie
 • Kultura zawodowa
 • Połączone międzynarodowo

Połączenie najlepszych wykładowców

Wydział iQualify UK to zespół ekspertów pochodzących z różnych instytucji. Łączymy najlepszych i wraz z rozwojem będziemy rozbudowywać sieć wykładowców.

Osobista interakcja

Dostępność dla studentów do osobistej interakcji z członkami wydziału przez Skype, e-mail lub telefon oraz możliwość oglądania wykładów na żywo.

Oferuje całościowe doświadczenie

Oferujemy całościowe doświadczenie zarówno w zakresie środowiska, jak i filozofii nauczania, tak aby nauka znacznie wykraczała poza poziom podręcznikowy. Środowisko online wspiera filozofię nauczania, która zachęca do uczenia się poprzez dyskurs między studentami a wykładowcami oraz między samymi studentami. Na przykład kursy online są zaprojektowane w taki sposób, aby promować dyskusję studentów na temat odpowiednich studiów przypadków i współczesnych przykładów.

Kultura zawodowa

iQualify UK jest zarządzany przez pracowników akademickich i biznesowych, którzy dbają o swoich studentów i ich edukację.

Silne powiązania międzynarodowe

Z nastawieniem na biznes międzynarodowy.

Te elementy, w połączeniu z naszym brytyjskim dziedzictwem, pozwalają nam skoncentrować siły profesjonalnej sieci na oferowaniu spersonalizowanych usług naszym studentom.

Nasza misja

iQualify UK jest zapewnienie wysokiej jakości, przystępnej cenowo edukacji w zakresie międzynarodowych kwalifikacji i umiejętności, które zapewniają zarówno doskonałe treści, jak i doświadczenie edukacyjne, studentom na całym świecie.

139115_pexels-photo-3762806.jpeg

Jak my pracujemy

iQualify UK to całkowicie niezależna organizacja edukacyjna dedykowana naszym studentom. Nasze kursy prowadzimy głównie na dwa sposoby:

 • Metoda nauczania blokowego
 • Metoda nauki online

Metoda nauczania blokowego

Nauczanie blokowe w klasie łączy nauczanie w klasie z informacjami online, aby dać ci to, co najlepsze! Dlatego oferujemy wybór metod nauki w zależności od osobistych preferencji. Jedną z głównych korzyści jest jednak to, że umożliwia naukę podczas pracy.

Nauczanie stacjonarne odbywa się zwykle w ciągu trzech do pięciu dni w kampusie w ciągu weekendu. Każdy nauczony blok obejmuje jedną z jednostek. Następnie masz kilka tygodni na podjęcie badań i wykonanie zadania przed następnym blokiem dydaktycznym. Ta skoncentrowana aktywność zapewni ci zrozumienie i wiedzę, której potrzebujesz. Element online jest udostępniany za pośrednictwem naszej Strefy nauczania. Zawiera treść kursu, w tym materiały do czytania i ćwiczenia samooceny, które pomogą Ci w nauce. Dlatego jeśli jest coś, czego nie rozumiesz lub potrzebujesz więcej szczegółów, zwykle możesz to znaleźć w Strefie nauczania.

Metoda nauki online

Nauka online to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej edukacji, która daje Ci możliwość nauki w domu w swoim czasie - w pracy lub w dowolnym innym miejscu. To Twoja szansa, aby nauczyć się nowych umiejętności i osiągnąć swoje cele, zapewniamy środki i elastyczność, aby rozwinąć Twoją karierę.

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych dostawców usług edukacyjnych online w branży. Oferujemy kwalifikacje zatwierdzone przez wiodące organizacje zawodowe i akademickie, dzięki czemu zyskujesz pewność uznawanych kwalifikacji. Wybierając iQualify UK , wybierasz elastyczny i niedrogi sposób uczenia się nowych lub rozwijania istniejących umiejętności i / lub zdobywania dodatkowych kwalifikacji.

Po zapisaniu się otrzymasz swój login i hasło do Teaching Zone, w której znajdziesz wszystkie materiały szkoleniowe i informacje pomocnicze. Prześlemy Ci również dane kontaktowe Twojego korepetytora online.

Który iQualify UK jest dla Ciebie właściwą ścieżką?

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych akredytowanych kursów. Ponieważ cele i ambicje każdego są różne, chcemy mieć pewność, że kurs, który chcesz studiować, jest dla Ciebie właściwym wyborem. Być może już masz bardzo jasne wyobrażenie o tym, czego chcesz lub musisz się uczyć. Jeśli nie masz pewności, jaki przedmiot wybrać lub od jakiego poziomu zacząć, rozważ następujące punkty, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję:

 1. Najpierw zastanów się, czego chciałbyś się nauczyć i dlaczego. Możesz chcieć zdobyć kwalifikacje, aby podnieść swoją edukację na wyższy poziom, uzyskać lepszą pozycję w pracy lub nauczyć się czegoś nowego, aby spełnić swoją pasję. Niezależnie od Twoich powodów i zainteresowań, oferujemy różnorodne kursy, które pomogą Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.
 2. Musisz także wziąć pod uwagę, ile czasu możesz lub chcesz poświęcić na naukę. Wiemy, że możesz mieć bardzo zajęte życie lub nie uczyć się przez długi czas i chcesz zacząć powoli. Wszystkie nasze kursy oferują elastyczne opcje uczenia się, które będą pasować do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się tak szybko, jak chcesz lub wziąć cały okres nauki, aby ukończyć kurs.
 3. Wreszcie, ważne jest, aby zastanowić się, jakie jest twoje doświadczenie, myśląc o tym, na którym poziomie chcesz rozpocząć. Dla niektórych jest to najtrudniejsza decyzja ze wszystkich, ale możemy pomóc. Nie powinieneś zniechęcać się do mierzenia wysoko, ale nie chcesz podejmować się czegoś, czego nie będziesz w stanie osiągnąć. Twoja decyzja będzie zależeć od równowagi między twoim doświadczeniem, poprzednim wykształceniem i czasem, który chcesz i możesz poświęcić na naukę.

Oferujemy szeroką gamę przedmiotów i poziomów, a wiele kursów nie wymaga wcześniejszych kwalifikacji, więc jeśli spełniasz podstawowe wymagania i uważasz, że możesz to zrobić, jesteś gotowy do pracy. Jeśli nadal masz pytania, przeczytaj naszą stronę FAQ lub skontaktuj się z nami.

139114_pexels-photo-3781529.jpeg

Nauczyciele online

Po zapisaniu się na jedną z naszych kwalifikacji, zostaje Ci przydzielony dedykowany opiekun, który jest starannie dobranym ekspertem w danej dziedzinie. Każdy z naszych korepetytorów ma doświadczenie w prowadzeniu kursów online i zna wyzwania oraz zalety nauki online.

Twój nauczyciel zapewnia wsparcie akademickie i odpowiada na wszelkie pytania, które możesz mieć dotyczące kwalifikacji, w tym ich treści i ocen. Zapewniają, że jesteś w pełni przygotowany do pomyślnego zaliczenia zadań i egzaminów (jeśli dotyczy), zapewniając i oceniając skuteczne pomoce poprawkowe, takie jak dokumenty testowe i egzaminy próbne. Wszystkie Twoje dokumenty są oceniane w konstruktywny sposób, dzięki czemu dokładnie wiesz, gdzie leżą Twoje mocne i słabe strony.

Twój korepetytor jest zaangażowany we wspieranie Cię w nauce i istnieje kilka sposobów, w jakie możesz się z nim skontaktować:

 • E-mailem: zadawaj pytania o dowolnej porze przez całą dobę; Twój korepetytor odpowie odpowiedziami i poradami w ciągu 24 godzin (dni robocze).
 • Za pośrednictwem funkcji czatu online: zadaj swoje pytanie, gdy jest świeże w twojej głowie i komunikuje się z nauczycielem w czasie rzeczywistym, gdy jest on online.
 • Przez telefon lub Skype: skontaktuj się ze swoim korepetytorem telefonicznie w godzinach pracy, a będzie on mógł od razu Ci pomóc.

Nasi studenci mówią nam, że posiadanie kogoś, kto pomoże im zapoznać się z materiałem i zapewni im wsparcie, gdy będzie to potrzebne, jest naprawdę ważne w przypadku nauki online. Właściwe wsparcie może mieć znaczenie.

Pamiętaj, że będziesz mieć korepetytora tylko wtedy, gdy uczysz się, aby uzyskać kwalifikacje; kursy nie obejmują dostępu do korepetytora (i są odpowiednio tańsze). Jeśli nie jesteś pewien różnicy, kwalifikacja będzie miała „Poziom” i zostanie nadana przez organizację nadającą.

Strefa nauczania

Wszystkie nasze kursy i kwalifikacje są dostarczane za pośrednictwem iQualify UK Teaching Zone. Po zakończeniu rejestracji na wybrany kurs lub kwalifikacje studenci otrzymują login i hasło.

Egzaminy i zadania

Aby osiągnąć swoje ambicje i osiągnąć zamierzony wynik, uczniowie muszą przejść przez jakąś formę oceny. Są to zazwyczaj egzaminy i zadania związane z wybranymi kursami i kwalifikacjami.

Lokalizacje

 • London

  11 Selsdon Way, London, E14 9GL, UK, E14 9GL, London

pytania