Keystone logo
IPMI International Business School

IPMI International Business School

IPMI International Business School

Wstęp

Teraz nadszedł twój czas

IPMI International Business School, założona w 1984 roku w Indonezji jest znany jako wiodącej szkoły biznesu w przygotowanie kadry kierowniczej na rynkach międzynarodowych. IPMI jest pionierem w wykonawczej i edukacji MBA w Indonezji; pierwszy w regionie do prowadzenia edukacji w pełni w języku angielskim; pierwszy dostarczyć programów MBA w Indonezji; i pierwszy przypadek wykorzystania Harvard pedagogiczne podejście oparte w regionie. IPMI szczyci się o bazę sukcesy absolwentów ponad 2500 liderów biznesu w Indonezji i na świecie.

International Business Program Szkoła IPMI zapewnia wyjątkowe doświadczenia licencjackie dla studentów z rzeczywistych projektów międzynarodowych i projektów zaangażowania Wspólnoty w ramach swoich studiów. Wysokiej wydajności wnioskodawcy, jak również absolwenci będą mieli szansę konkurować na międzynarodowych i indonezyjskich stypendiów. IPMI Międzynarodowy Business School posiada dedykowany zespół rozwoju zawodowego, zapewniając przyspieszenie swoją udaną karierę.

IPMI International Business School podpisał MoU (Memorandum of Understanding) do współpracy z następującymi uczelniami:; Melbourne Business School w Australii (AACSB akredytowanych i MBA EQUIS akredytowanych); Burgundy School of Business w Dijon, Francja (AACSB akredytowanych), Audencia Nantes School of Management we Francji (EQUIS, AMBA i AACSB akredytowane); Catolica Lisbon School of Business and Economics w Protugal (EQUIS, AMBA i AACSB, akredytowanych); i wiele więcej. Studiowanie za granicą oferują wspaniałe doświadczenie, unikalne możliwości uczenia się i tworzenia sieci, oprócz dodatkowej wartości będzie przynieść na swym CV i rozwoju kariery.

Wizja

Aby stać się wiodącym szkoły biznesu na światowym poziomie, która produkuje przekształcających liderów na rok 2020

Misja

To miejsce do nauki, znalezienie rozwiązań i rozwoju wiedzy w dziedzinie zarządzania Zapewnienie zarządzania strategicznego, które odnoszą się do dyscypliny akademickiej i biznesu, które są istotne i uznawane międzynarodowo Wspieranie rozwoju zawodowego dla kadry kierowniczej w zakresie zarządzania i biznesu

Wartości

  • Ćwiczenia interaktywne
  • Passsionate Ułatwienie
  • pamiętając Studiowanie
  • Raczej Wisdom

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Jl Rawajati Timur I/1 Kalibata, Jakarta Selatan 12750, Indonesia

pytania