Keystone logo
IONIS Education Group Międzynarodowy MBA
IONIS Education Group

Międzynarodowy MBA

Île-de-France, Francja

0 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

International MBA to roczny program odbywający się w Paryżu. Kształcenie opiera się na szerokiej gamie dyscyplin, co pozwoli studentom zdobyć wszechstronny zakres umiejętności zarządzania i dogłębne zrozumienie dynamiki globalnego rynku. Jest prowadzony w całości w języku angielskim przez zespół nauczycieli z najlepszymi międzynarodowymi referencjami akademickimi i biznesowymi.

Jako seria seminariów odbywających się co dwa miesiące, które odbywają się od czwartku do soboty , struktura ta pozwala studentom wykorzystać ten harmonogram na koniec tygodnia, aby albo kontynuować pracę, rozpocząć w nowej dziedzinie i odbyć staż, albo poświęcić się całkowicie naukom, zadaniom i nauce wymaganej na seminariach. Wszyscy studenci IMBA mają możliwość spędzenia letniej sesji w zaufanej instytucji partnerskiej ISG, St. John's University w Nowym Jorku.

ISG jest dumny z tego, że przyciąga studentów z całego świata : różnorodność klasy, narodowości i środowisk naprawdę sprawia, że nasz program MBA jest międzynarodowy.

Program MBA Międzynarodowej Szkoły Biznesu ISG jest przeznaczony dla:

Kadra kierownicza na wczesnym i średnim etapie kariery uznająca osobistą potrzebę posiadania bardziej zaawansowanego, zaktualizowanego zaplecza teoretycznego i praktycznego, niż zapewniała im ich początkowa edukacja.

Inżynierowie, technicy, prawnicy i inni specjaliści szukają rozwoju zawodowego wymagającego dogłębnej wiedzy z zakresu zarządzania na wysokim szczeblu.

Osoby po wykształceniu uniwersyteckim, które chcą zmienić karierę.

Młodzi absolwenci z silną motywacją osobistą.

O szkole

pytania

Podobne kursy