Keystone logo
International MBA Institute

International MBA Institute

International MBA Institute

Wstęp

International MBA Institute ™ to niezależny instytut, który pomaga organizacjom i profesjonalistom uzyskać akredytację uznanych na całym świecie tytułów MBA i udowodnić swoje kompetencje w dziedzinach MBA. Umożliwiamy profesjonalistom na całym świecie budowanie kariery, a firmom tworzenie i sprzedaż wyjątkowych produktów i usług.

Twoje MBA Leadership ™, MBA Management ™, MBA Sales ™, MBA Human Resources ™, MBA Finance ™, MBA Marketing ™, MBA Business Strategy ™ i MBA Recruitment ™ dowiodły swojej globalnej akceptacji i reputacji, będąc wyborem ponad 997,300 specjalistów MBA w 143 krajach.

Twoje stopnie MBA odbijają się echem i bardzo dobrze sprawdzają się na rynku. Tworzą ogromne umiejętności i wiedzę dla naszych uczniów, takich jak Ty. Te umiejętności i know-how są bardzo ważne dla Twojego rozwoju osobistego, a także rozwoju zawodowego w trakcie kariery. Najlepszym dowodem na to globalne uznanie i akceptację jest to, że: Każdego dnia otrzymujemy historie sukcesu naszych uczniów, którzy znaleźli nową pracę lub zapewnili sobie awans. Oprócz skupienia się i chęci odniesienia sukcesu, te kobiety i mężczyźni wykazują pewność siebie dzięki umiejętnościom i wiedzy, które pomagaliśmy im w nauce.

Lokalizacje

  • Samstagernstrasse 57 8832, , Wollerau

pytania