Keystone logo
INCAE Business School

INCAE Business School

INCAE Business School

Wstęp

Witamy w INCAE

117134_Ranking_FT.png

Z ponad 50-letnią historią INCAE to znacznie więcej niż szkoła biznesu.

Ta szkoła stawia Cię jako konkurencyjnego globalnego eksperta wykonawczego w rozwijaniu biznesu w gospodarkach wschodzących, zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej. Jest to doświadczenie, które czyni cię częścią doskonałej sieci profesjonalistów i otwiera możliwości studiowania podwójnych stopni na najlepszych uniwersytetach na poziomie globalnym, takich jak między innymi Yale School of Management, University of Michigan, St. Gallen, UCSD .

117133_estudiantes2_keystone.jpg

Nasz kampus

INCAE Business School ma dwa nowoczesne kampusy, zlokalizowane w Alajuela (Kostaryka) i Managua (Nikaragua). Będziesz mógł doświadczyć różnorodności biologicznej w Ameryce Środkowej i najbardziej kolorowych krajobrazów rajskich plaż i lasów deszczowych .

Nasza różnica

Jako najlepsza szkoła biznesu w Ameryce Łacińskiej , promuje postęp społeczeństwa latynoamerykańskiego poprzez szkolenie talentów liderów w perspektywie globalnej i poprzez badania stosowane w ośrodkach wpływu; zwłaszcza w obszarach konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości i rozwoju liderów kobiet.

117132_estudiantes2_keystone.jpg

Akredytacja Triple Crown

117131_accreditations_in_color.png

INCAE jest akredytowany przez główne międzynarodowe agencje akredytacyjne: AACSB, AMBA i EQUIS . To sprawia, że jest częścią ekskluzywnej grupy uniwersytetów na całym świecie, ponieważ tylko 1% ma „potrójną koronę” akredytacji.

Jako dowód jakości swoich programów i zobowiązania do zapewnienia edukacji opartej na wysokich standardach, INCAE była pierwszą szkołą poza Ameryką Północną, która uzyskała akredytację od Południowego Stowarzyszenia Szkół Wyższych i Szkół (SACS) , jednego z siedmiu podmiotów Departamentu edukacji, która oficjalnie akredytuje uniwersytety w Stanach Zjednoczonych.

Międzynarodowe rankingi

Jakość INCAE została doceniona przez prestiżowe międzynarodowe rankingi. Wśród najlepszych 100 MBA na świecie według rankingu QS 2018 i został wybrany najlepszą szkołą w Ameryce Łacińskiej i 11 w Ameryce przez Financial Times w 2019 i 2018 roku.

Wymiany i podwójne stopnie

Poprzez INCAE możesz wziąć podwójne stopnie w prestiżowych szkołach, takich jak między innymi Y ale School of Management, University of Michigan i University of St. Gallen . Ponadto będziesz miał możliwość wymiany na najlepszych uniwersytetach w ponad 30 krajach, takich jak Stern, Kellogg (USA) Fudan University (Chiny), HEC Paris (Francja), UBC Sauder School of Business (Kanada) i więcej.

Eksperci na rynkach wschodzących

90% naszego Wydziału ma doktorat lub stopień doktora na uniwersytetach Ivy League . Profesorowie należą do 16 różnych narodowości, pracują w ponad 18 krajach i są członkami zarządów uznanych firm w Ameryce Łacińskiej.

Mają szeroką wiedzę na temat ekonomicznej, politycznej, społecznej i biznesowej rzeczywistości regionu, co znajduje odzwierciedlenie w studiach przypadków, które rozwiązują w klasie. W rezultacie absolwenci INCAE znają najnowsze trendy biznesowe i są w stanie zastosować najbardziej innowacyjne narzędzia zarządzania dla rynków wschodzących .

117130_facultad.jpg

cena

55 000 USD - 77 000 USD

* Koszty różnią się w zależności od wybranego programu. Cena obejmuje opłaty szkolne, materiały dydaktyczne, posiłki częściowe i zakwaterowanie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Garita District, Alajuela

  INCAE Business School Campus Walter Kissling Gam, Provincia de Alajuela, La Garita, Costa Rica, , Garita District, Alajuela

  • Monte Tabor

   INCAE Nicaragua Monte Tabor, Nicarágua, , Monte Tabor

   Programy

   pytania