Keystone logo

Imperial College Business School

A logo

Wstęp

Inspirujemy genialne umysły

Jako część Imperial College London, światowego lidera w dziedzinie nauki i technologii, prowadzimy globalną transformację biznesową i społeczną poprzez połączenie biznesu, technologii i przedsiębiorczego sposobu myślenia.

Łączymy innowacyjne myślenie i wgląd z nową technologią, aby opracowywać rozwiązania problemów świata rzeczywistego, przynosząc korzyści biznesowi i ulepszając społeczeństwo.

Nasi wiodący na świecie naukowcy są pionierami praktycznych rozwiązań, a ich doskonałość badawcza wpływa na nasze programy studiów podyplomowych i Executive Education. Nasze przywództwo w myśleniu jest poszukiwane przez rządy, decydentów politycznych i światowych liderów biznesu, którzy często współpracują z nami w projektach badawczych.

Przyciągamy genialne umysły i zapewniamy środowisko sprzyjające innowacyjnemu i przedsiębiorczemu myśleniu, które owocuje przełomowymi pomysłami, które otwierają możliwości biznesowe.

Nasza usługa rozwoju zawodowego przez całe życie i globalna sieć absolwentów zapewniają naszym absolwentom długą i udaną karierę w różnych branżach na całym świecie.

Inspirujemy genialne umysły do bycia przyszłymi światowymi liderami biznesu i społeczeństwa.

Nasza wizja

Aby przynieść korzyści biznesowi i poprawić społeczeństwo dzięki sile innowacyjnego myślenia.

Nasza misja

Inspirujemy genialne umysły do bycia przyszłymi światowymi liderami biznesu i społeczeństwa. Prowadzimy globalną transformację biznesową i społeczną poprzez połączenie biznesu, technologii i przedsiębiorczego sposobu myślenia.

Imperial oznacza Inteligentny Biznes

Akredytacje

Imperial College Business School należy do zaledwie jednego procenta szkół biznesu na całym świecie, które zostały akredytowane przez trzy największe i najbardziej wpływowe stowarzyszenia akredytacyjne szkół biznesu: AACSB, AMBA i EQUIS. Jesteśmy również jedną z pierwszych szkół biznesu, które otrzymały nagrodę Bronze Athena SWAN na poziomie wydziału od Equality Challenge Unit, w uznaniu naszego zaangażowania w zwalczanie nierówności płci w szkolnictwie wyższym.

Nagrody

  • Uniwersytet Roku i Uniwersytet Roku za doświadczenie studentów według The Times i The Sunday Times Good University Guide 2022
  • Nominacja do Business School of the Year podczas Times Higher Education Awards 2021

Rankingi

Lokalizacje

  • Exhibition Road, SW7 2AZ, South Kensington

pytania