Keystone logo
IMF Smart Education Ecuador

IMF Smart Education Ecuador

IMF Smart Education Ecuador

Wstęp

Instytucja akademicka IMF jest międzynarodowym punktem odniesienia w szkoleniach podyplomowych z ponad 125 000 studentów i 5 000 firm utworzonych w ciągu 20 lat. Jakość i prestiż świadczonych usług potwierdzają takie podmioty jak: The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), The Association of MBAs (AMBA) oraz pieczęć EFQM +500.

Studenci MFW będą mogli uzyskać potrójny stopień naukowy: dwa uniwersyteckie i jeden zawodowy. Kwalifikacje ekwadorskie uznane przez SENESCYT za kwalifikacje czwartego poziomu i wszystkie z nich mają wartość w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego.

IMF umożliwia dostęp do szkoleń, wybierając sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

  • Online: z nowoczesnym wirtualnym kampusem dostępnym w dowolnym miejscu na świecie w dowolnym czasie.
  • Mieszane: połączenie zalet modalności online z zajęciami stacjonarnymi.

Ponadto zapewnia elastyczność w dokonywaniu płatności: jeśli wybierzesz płatność jednorazową, dodatkowe 5% rabatu lub płatność ułamkową w miesięcznych ratach bez odsetek w okresie studiów.

Stawianie czoła nowym wyzwaniom zawodowym, które pozwalają nam zmieniać środowisko, w którym żyjemy i wykonujemy naszą pracę, wymaga solidnych szkoleń. Innowacyjne i wysokiej jakości szkolenie, którego metodologia zorientowana na studenta odnosi się do sytuacji osobistych i zawodowych tych, którzy chcą osiągnąć najlepszą wersję.

together now

Lokalizacje

  • Quito

    Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán, 170135, Quito

pytania