Keystone logo
IFM Business School - Geneva Switzerland MBA w marketingu międzynarodowym (3 akredytacje) - NOWOŚĆ!
IFM Business School - Geneva Switzerland

MBA w marketingu międzynarodowym (3 akredytacje) - NOWOŚĆ!

Geneva, Szwajcaria

9 Months

Język angielski

Pełny etat

16 Jul 2024

Oct 2024

CHF 35 300 / per year

W kampusie

Wstęp

Ten wyjątkowy program przygotowuje i wyposaża do radzenia sobie z globalnymi wyzwaniami marketingowymi, takimi jak technologia, nowe trendy i zrównoważony rozwój. Zrozumiesz kluczową rolę marketingu w organizacjach poprzez studiowanie najlepszych praktyk, analizę produktów i marek oraz zachowania konsumentów.
Studia pozwolą ci poznać struktury organizacyjne i praktyki marketingowe w kontekście globalnym. Będziesz doskonalić umiejętności w zakresie analizy, negocjacji, przywództwa, strategii i kultywować innowacyjny sposób myślenia. Nauczysz się oceniać rynki i konkurentów, zarządzać projektami oraz opracowywać innowacyjną komunikację i strategie w celu zapewnienia przewagi konkurencyjnej firmy.
Specjalizacja ta przygotowuje absolwentów do pełnienia szerokiej gamy znaczących ról marketingowych w różnych sektorach, w tym zarządzania produktem, reklamy, komunikacji, zarządzania marką, sprzedaży i marketingu międzynarodowego.
Zatrudnienie: Będziesz angażować się w rzeczywiste scenariusze biznesowe, wykorzystując studia przypadków, pracę zespołową, angażujące dyskusje, praktyczne projekty i realistyczne symulacje biznesowe.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STUDIA IFM MBA

- Nasz program nauczania, poświęcony doskonałości i regularnie aktualizowany, został opracowany w celu stworzenia możliwości i zapewnienia znaczącego wpływu na karierę.

- Zdobądź akredytowany, wysoko oceniany tytuł MBA w krótkim czasie, w połączeniu z niezwykłym, transformującym doświadczeniem.

- Zmaksymalizuj swoją inwestycję dzięki jakości treści kursu, różnorodnym opcjom do wyboru, optymalnemu czasowi trwania i elastyczności programu.

- Doskonal niezbędne umiejętności i naucz się atrakcyjnie prezentować swoje kompetencje i osiągnięcia potencjalnym pracodawcom.

- Doświadcz rozwoju osobistego, ogromnej satysfakcji i zdobądź zmieniające życie kwalifikacje, które przyspieszą Twoją karierę.

- Korzystaj z zajęć popołudniowych, oferujących harmonijną równowagę między studiami, życiem osobistym, stażami lub pracą w niepełnym wymiarze godzin.

- W razie potrzeby możemy dostosować harmonogram do obowiązków zawodowych i wymagań akademickich.

O IFM BUSINESS SCHOOL, SZWAJCARIA

IFM Business School jest prywatną instytucją posiadającą potrójną akredytację, najwyżej ocenianą i cieszącą się międzynarodowym uznaniem. Szczycąca się ponad 50-letnim doświadczeniem w edukacji na szwajcarskiej jakości, IFM jest uznawana za wybitną i innowacyjną edukację biznesową, co widać w światowych rankingach. Zlokalizowany w tętniącym życiem centrum Genewy, w Szwajcarii, kampus IFM znajduje się w sercu globalnego biznesu.

Wyróżniające się podejście edukacyjne IFM zapewnia świeże perspektywy, nowoczesne spostrzeżenia dotyczące zarządzania, niezbędne umiejętności, praktyczne narzędzia i pewność siebie niezbędną do osiągnięcia sukcesu. Nasze zaangażowanie w innowacje widać w dynamicznym, praktycznym stylu nauczania. Nasz przyszłościowy program nauczania, opracowany przez naszych ekspertów przy udziale liderów biznesu, przygotowuje Cię do współczesnych wyzwań biznesowych, wspierając innowacyjne, zrównoważone, cyfrowe i przedsiębiorcze podejście do doskonałości zawodowej.

FAKTY & RYSUNKI

- Akredytacje: ACBSP, IACBE, EDUQUA
- Ranking 1: w rankingu top tier one dla programu MBA w Europie i na świecie > więcej
- Ranking 2: w rankingu #3 w Szwajcarii i #71 wśród najlepszych szkół biznesu na świecie w badaniu CEOWORLD> więcej
- Przyznawany stopień: Master of Business Administration (ze specjalizacją w marketingu międzynarodowym)

- Czas trwania: 1 rok akademicki (9 miesięcy)
- 12 kursów: 10 kursów podstawowych i 2 do wyboru.
- Harmonogram: Poniedziałek - piątek, od 14:00
- Małe klasy: nasze klasy liczą średnio 20 uczniów, aby promować wymianę, interakcję w klasie, pracę zespołową.
- Język: nauczany w języku angielskim
- 2 nabory rocznie w marcu i październiku

CO OTO NASZE ALUMNI

"IFM MBA pozwolił mi rozwinąć umiejętności wymagane do rozpoczęcia kariery z pewnością siebie. Podobała mi się praca w świetnej atmosferze, pod nadzorem przyjaznych i otwartych najlepszych profesjonalistów. Jestem bardzo dumny z mojego doświadczenia jako studenta IFM, ponieważ to solidne zaplecze uniwersyteckie pomogło mi zrealizować moje projekty".

Jon Malmezac, Sales & Implementation Associate, Sharp Focus, Inc., Los Angeles, USA

"IFM MBA jest zorientowany na "realia biznesowe". Pomaga mi w moich codziennych zadaniach jako menedżera, takich jak refleksja i zdolność do cofnięcia się o krok, co pozwala nam uzyskać szerszy obraz rozwiązań potrzebnych firmie".

Yannick Theler, Dyrektor generalny, Savvy Gaming Studios, Arabia Saudyjska

"Moje doświadczenie w IFM było dla mnie bardzo korzystne. Wiedza, którą tam zdobyłem, była zarówno teoretyczna, jak i praktyczna, nauczana przez naukowców, którzy byli ekspertami w swoich dziedzinach i którzy doskonale przygotowali mnie do świata biznesu".

Nirosha Beck, Head of Marketing & Communications, Impact Hub Geneva, Szwajcaria

WYMAGANIA WSTĘPNE

 • Wypełniony formularz wniosku.
 • List motywacyjny zawierający 300-400 słów
 • Oficjalny dyplom licencjacki: licencjat lub równoważny
 • Oficjalne kopie transkrypcji akademickich i certyfikatów uczelni (w języku angielskim lub francuskim)
 • Aktualne CV / życiorys przedstawiający Twoje doświadczenie zawodowe, jeśli dotyczy
 • W przypadku osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, przedstaw dowód znajomości języka angielskiego (IELTS, TOEFL, Cambridge itp.) *
 • Kopię Twojej strony z paszportem (dowodem tożsamości)
 • Jedno aktualne, kolorowe zdjęcie w formacie paszportowym, przedstawiające Cię w formacie JPEG, do legitymacji studenckiej.
 • Bezzwrotna opłata za wniosek w wysokości 150 CHF / EUR
 • więcej

*Zwolnienie z egzaminu z języka angielskiego jest możliwe, jeśli studiowałeś lub pracowałeś w języku angielskim.

O szkole

pytania