Keystone logo
IFA Paris

IFA Paris

IFA Paris

Wstęp

IFA Paris - Międzynarodowa Szkoła Mody dla Projektowania i Biznesu

Z 1200 studentami zapisanymi na studia licencjackie i magisterskie / MBA na kampusach w Paryżu, Szanghaju i Stambule, IFA Paris przekazuje francuską modę i luksusowe dziedzictwo, a także poczucie innowacyjności i umiejętności pracy w zespole środowisko międzynarodowe.

Nasi 3000 absolwentów reprezentujących ponad 50 różnych narodowości z powodzeniem zintegrowało się ze światem mody i luksusu.

Nasze motto: rozkwitnij swoją kreatywność, podziel się naszą pasją do doskonałości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych kampusów, programów i innych, odwiedź www.ifaparis.com

SZKOŁA PARIS

IFA Paris została założona w 1982 roku w celu połączenia francuskiego dziedzictwa mody ze współczesnym zglobalizowanym światem. Jako jedyny instytut w Paryżu oferujący wszystkie kursy licencjackie i podyplomowe prowadzone w języku angielskim i francuskim, IFA Paris oferuje wysoce międzynarodowe organizacje studenckie ze wszystkich zakątków świata. Międzynarodowa Akademia Mody, lepiej znana jako IFA Paris , oferuje studentom studia licencjackie z zakresu projektowania i marketingu oraz podyplomowe kursy projektowania, biznesu, komunikacji i luksusu w środowisku multidyscyplinarnej współpracy. Dzięki kampusom w Paryżu, Szanghaju i Stambule, IFA Paris jest liderem edukacji modowej i luksusowej oraz oferuje kursy, które odzwierciedlają szeroki zakres możliwości dostępnych w tym tętniącym życiem przemyśle.

Niedawno przeniesiony do Quai de la Marne 18-24, IFA Paris wychodzi na słynny kanał i znajduje się w sercu rozwijającej się 19. dzielnicy. Nowa lokalizacja trzykrotnie zwiększyła wielkość poprzednich placówek akademickich i dodała wiele nowych udogodnień, z których mogą skorzystać studenci, w tym większe sale lekcyjne, salonik studencki oraz centrum badań i zasobów. W budynku znajdzie się również kilka nowych miejsc warsztatów mody, aby pomieścić praktyczne projekty

SZKOŁA SZANGHAJSKA

IFA Paris stała się wiodącą szkołą mody w Chinach i jest wyjątkowa, demonstrując swoje zaangażowanie w sukces dzięki najlepszym, najczęściej francuskim, profesjonalnym instruktorom mody. We współpracy z Shanghai University of Engineering Sciences, IFA Paris założyła swoją szkołę w Szanghaju w 2002 roku, pierwszą w historii chińsko-chińską spółkę joint venture w zakresie edukacji mody, zatwierdzoną przez chiński rząd. Szanghajska szkoła IFA oferuje wyjątkową okazję dla międzynarodowych studentów, którzy chcą uzyskać wgląd w najszybciej rozwijający się rynek mody i luksusu na świecie, jednocześnie otrzymując ten sam wysokiej jakości program nauczania nauczany w języku angielskim, jak w Paryżu. Szanghaj to otwarta i ekscytująca metropolia, a jej wejście w szeregi jako stolica mody to bez wątpienia poważny temat. Od późniejszego okresu XIX wieku Szanghaj był centrum mody w Chinach. Styl Szanghaju podróżował po całym świecie w latach 20. i 30. ubiegłego wieku i ponownie pojawił się wraz z projektantami mody, wykorzystując połączenie tradycyjnych i nowoczesnych pomysłów, aby stworzyć nowe trendy w modzie. Co ciekawe, to współczesni konsumenci kraju przekształcają Chiny w największy na świecie rynek luksusowych i ekskluzywnych produktów modowych. Szanghaj jest niekwestionowanym mekką Chin dla międzynarodowej mody i przemysłu luksusowego. Większość zagranicznych marek modowych i biżuteryjnych, od luksusowych po masowe rynki, liczy na więcej niż jeden sklep w licznych dzielnicach modowych i centrach handlowych w mieście. Podczas gdy luksusowe samochody, 5-gwiazdkowe hotele i ekskluzywne restauracje są regularnymi atrakcjami w śródmieściu miasta, obecnie rośnie zainteresowanie jachtami i prywatnymi odrzutowcami wśród najbogatszych Chin.

ISTANBUL SCHOOL

Po założeniu we Francji i Chinach, szkoła mody IFA Paris jest teraz obecna także w jednym z najbardziej tętniących życiem miast położonych na skrzyżowaniu Europy i Azji: Stambule.

IFA Paris jest bardzo dumna ze współpracy z jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów w Stambule: Bahçeşehir University .

Kampus Uniwersytetu Bahçeşehir to ważny krok w realizacji misji uniwersytetu polegającej na budowaniu przyszłości z przeszłości kraju, ustanawiając centrum biznesowe w centrum Stambułu, gdzie spotykają się kultura, edukacja i nauka, aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby Turcji i świata . IFA Paris uważa, że to przywilej, a także korzyść dla swoich studentów, aby jak najlepiej wykorzystać to, co może zaoferować lokalizacja.

Będąc jednym z najbardziej ekscytujących i dynamicznych miast na świecie oraz zróżnicowanym miejscem pełnym muzeów, galerii, parków i nowoczesnych szkół wyższych, Stambuł jest w stanie zapewnić scenę dla tych, którzy pragną odkrywać i rozwijać własne zainteresowania, a także rozpocząć kariera w modnych i luksusowych środowiskach biznesowych.

Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Bahçeşehir (BAUSEM)

Zgodnie z instytucjonalną wizją Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Bahçeşehir (BAUSEM) edukacja jest trwającym całe życie procesem samospełniającego się mechanizmu jednostki. Naczelną zasadą BAUSEM jest upowszechnianie kultury uczenia się przez całe życie w społeczeństwie oraz podnoszenie świadomości jednostek, że uczenie się nie ogranicza się do formalnej edukacji. IFA Paris i Bahçeşehir University oferują możliwości kariery w modzie i luksusie zarówno profesjonalistom, jak i osobom zainteresowanym tą dziedziną, dzięki krótkim programom szkoleniowym stworzonym wspólnie przez BAUSEM.

Dlaczego współpraca IFA Paris i Bahçeşehir University/BAUSEM?

Slogan „W sercu Stambułu” jest odpowiedni dla uniwersytetu takiego jak Bahcesehir University (BAU)… Z głównym kampusem na skraju Bosforu w Besiktas każdy dzień zaczyna się wcześnie od szybkiej mobilności i trwa przez cały dzień. Co więcej, wydarzenie można spotkać niemal w każdej części uczelni.

Pierwszą rzeczą, która rzuci Ci się w oczy po wejściu na naszą uczelnię, będzie duża liczba studentów zagranicznych. Od Stanów Zjednoczonych po Chiny, od Francji po Koreę Południową z szerokiego obszaru geograficznego obejmującego ponad tysiąc studentów zagranicznych studiuje na BAU.

„BAU GLOBAL” daje studentom BAU szansę na edukację z bardzo różnych punktów. BAU Global jest w stanie to osiągnąć poprzez Berlin, Toronto, Waszyngton DC, Batumi, Cypr, Hanoi, Kijów, Puebla, Brockwille.

Transport do BAU jest dość łatwy. BAU zapewnia bezpłatne usługi wahadłowe dla studentów i naukowców własnymi łodziami między dwoma kampusami położonymi w samym sercu Stambułu, Besiktas North, Beşiktaş South, Göztepe ve Galata. Łodzie odpływają z obszaru, który nadają im nazwę BAUPORT. Jest to teren w całości przeznaczony do użytku przez studentów z zielenią i przepięknym widokiem na Bosfor. Łodzie odpływają o określonych porach dnia z własnego molo, co pozwala na przyjemną podróż między kampusami w Besiktas i Galata. W ten sposób studenci trzymają się z dala od ruchliwego ruchu w Stambule i cieszą się oceanem i jego świeżym powietrzem, przenosząc się z kampusu do kampusu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.ifaparis.com

Funkcje kampusu

SZKOŁA PARYŻA

IFA Paris powstała w 1982 roku, aby połączyć francuskie dziedzictwo mody z nowoczesnym, zglobalizowanym światem. Jako jedyny instytut w Paryżu oferujący wszystkie kursy licencjackie i podyplomowe prowadzone w języku angielskim i francuskim, IFA Paris obsługuje bardzo międzynarodowe grono studentów ze wszystkich zakątków świata. Międzynarodowa Akademia Mody, lepiej znana jako IFA Paris , oferuje studentom studia licencjackie z projektowania i marketingu oraz podyplomowe z projektowania, biznesu, komunikacji i luksusu w środowisku interdyscyplinarnej współpracy. Dzięki kampusom w Paryżu, Szanghaju i Stambule IFA Paris jest liderem w dziedzinie edukacji modowej i luksusowej oraz oferuje kursy, które odzwierciedlają szerokie możliwości dostępne w tej tętniącej życiem branży.

Niedawno przeniesiony do Quai de la Marne 18-24, IFA Paris wychodzi na słynny kanał i znajduje się w sercu rozwijającej się 19. dzielnicy. Nowa lokalizacja potroiła wielkość poprzednich obiektów akademickich i dodała wiele nowych udogodnień z korzyścią dla studentów, w tym większe sale lekcyjne, przestrzeń dla studentów oraz centrum zasobów i nauki. W budynku znajdzie się również kilka nowych przestrzeni warsztatów modowych, aby pomieścić praktyczne projekty

SZKOŁA SZANGHAJSKA

IFA Paris stała się wiodącą szkołą mody w Chinach i jest wyjątkowa w demonstrowaniu swojego zaangażowania w sukces, sprowadzając najlepszych, głównie francuskich, profesjonalnych instruktorów mody. We współpracy z Shanghai University of Engineering Sciences firma IFA Paris założyła swoją szkołę w Szanghaju w 2002 roku, pierwsze w historii chińsko-francuskie wspólne przedsięwzięcie w dziedzinie edukacji modowej zatwierdzone przez chiński rząd. Szkoła IFA w Szanghaju oferuje wyjątkową okazję studentom z zagranicy, którzy chcą uzyskać wgląd w najszybciej rozwijający się światowy rynek mody i luksusu, jednocześnie otrzymując ten sam wysokiej jakości program nauczania w języku angielskim, co w Paryżu. Szanghaj jest otwartą i ekstrawersyjną metropolią, a jego awans do rangi stolicy mody to bez wątpienia poważny temat. Od późniejszego okresu XIX wieku Szanghaj jest centrum mody w Chinach. Styl szanghajski podróżował po świecie w latach 20. i 30. XX wieku i ponownie pojawił się w teraźniejszości dzięki projektantom mody, wykorzystując mieszankę tradycyjnych i nowoczesnych pomysłów do tworzenia świeżych trendów w modzie. Co ciekawe, to współcześni konsumenci w tym kraju przekształcają Chiny w największy na świecie rynek luksusowych i luksusowych produktów modowych. Szanghaj to bezsprzecznie chińska mekka międzynarodowej mody i przemysłu luksusowego. Większość zagranicznych marek odzieżowych i jubilerskich, od luksusowych po masowe rynki, liczy na więcej niż jeden sklep w licznych dzielnicach modowych i głównych centrach handlowych miasta. Podczas gdy luksusowe samochody, 5-gwiazdkowe hotele i ekskluzywne restauracje są stałymi atrakcjami w centrum miasta, obecnie rośnie zainteresowanie jachtami i prywatnymi odrzutowcami wśród najbogatszych w Chinach.

SZKOŁA W STAMBULU

Po założeniu we Francji i Chinach szkoła mody IFA Paris jest teraz obecna również w jednym z najbardziej tętniących życiem miast położonych na skrzyżowaniu Europy i Azji: Stambule.

IFA Paris z dumą współpracuje z jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów w Stambule: Bahçeşehir University .

Kampus Uniwersytetu Bahçeşehir to ważny krok w realizacji misji uniwersytetu polegającej na budowaniu przyszłości z przeszłości kraju, ustanawiając centrum biznesowe w centrum Stambułu, gdzie spotykają się kultura, edukacja i nauka, aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby Turcji i świata . IFA Paris uważa, że korzystanie z tego, co może zaoferować lokalizacja, jest przywilejem, a także zaletą dla swoich uczniów.

Będąc jednym z najbardziej ekscytujących i dynamicznych miast na świecie oraz zróżnicowanym miejscem pełnym muzeów, galerii, parków i nowoczesnych uczelni, Stambuł jest w stanie zapewnić scenę dla tych, którzy tęsknią za odkrywaniem i rozwijaniem własnych zainteresowań oraz rozpoczynają kariera w środowisku modowym i luksusowym biznesie.

Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Bahçeşehir (BAUSEM)

Zgodnie z instytucjonalną wizją Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Bahçeşehir (BAUSEM) edukacja jest trwającym całe życie procesem samospełniającego się mechanizmu jednostki. Naczelną zasadą BAUSEM jest upowszechnianie kultury uczenia się przez całe życie w społeczeństwie i podnoszenie świadomości jednostek, że uczenie się nie ogranicza się do formalnej edukacji. IFA Paris i Bahçeşehir University oferują możliwości kariery w modzie i luksusie profesjonalistom oraz osobom zainteresowanym tą dziedziną dzięki krótkim programom szkoleniowym tworzonym wspólnie przez BAUSEM.

Dlaczego IFA Paris i Uniwersytet Bahçeşehir/BAUSEM współpracują?

Slogan „W sercu Stambułu” jest odpowiedni dla uniwersytetu takiego jak Bahcesehir University (BAU)… Z głównym kampusem na skraju Bosforu w Besiktas każdy dzień zaczyna się wcześnie i trwa przez cały dzień. Co więcej, wydarzenie można spotkać niemal w każdej części uczelni.

Pierwszą rzeczą, która rzuci Ci się w oczy po wejściu na naszą uczelnię, będzie duża liczba studentów zagranicznych. Od Stanów Zjednoczonych po Chiny, od Francji po Koreę Południową z szerokiego obszaru geograficznego obejmującego ponad tysiąc studentów zagranicznych studiuje na BAU.

„BAU GLOBAL” daje studentom BAU szansę na edukację z bardzo różnych punktów. BAU Global jest w stanie to osiągnąć poprzez Berlin, Toronto, Waszyngton DC, Batumi, Cypr, Hanoi, Kijów, Puebla, Brockwille.

Transport do BAU jest dość łatwy. BAU zapewnia bezpłatne usługi wahadłowe dla studentów i naukowców własnymi łodziami między dwoma kampusami zlokalizowanymi w sercu Stambułu, Besiktas North, Beşiktaş South, Göztepe ve Galata. Łodzie odpływają z obszaru, który nadali im nazwę BAUPORT. Jest to teren w całości przeznaczony do użytku przez studentów z zielenią i przepięknym widokiem na Bosfor. Łodzie odpływają o określonych porach dnia z własnego molo, co pozwala na przyjemną podróż między kampusami w Besiktas i Galata. W ten sposób studenci trzymają się z dala od ruchliwego ruchu w Stambule i cieszą się oceanem i świeżym powietrzem podczas przechodzenia z kampusu do kampusu.

  Statystyki absolwentów

  Lokalizacje

  • Paris

   18-24 Quai de la Marne

  • Shanghai

   350 Xianxia Road

   • Istanbul

    Kadir Has Caddesi Cibali

    pytania