Keystone logo
Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Wstęp

Studenci Humboldt State cieszyć niezwykłe doświadczenie kolegium, przy małych grupach prowadzone przez profesorów, którzy znają ich po imieniu. Mieszkają i uczą się w jednej z największych na świecie najpiękniejszych miejsc-w pobliżu starożytnych sekwoja lasów, gór i plaż. Znajdujemy się 275 mil na północ od San Francisco w mieście Arcata, który jest uznawany za jeden z najlepszych miast uniwersyteckich Zachodu.

Humboldt State jest instytucją publiczną i część 23-kampusu systemu Kalifornijski Uniwersytet. Z pełnym wymiarze czasu studiów czesne sprawiedliwych $ 7.194 rocznie, jesteśmy jednym z najlepszych wartości szkolnictwa wyższego w kraju.

Mamy nieco ponad 8,7 tysięcy studentów i 570 wykładowców. Oferujemy szeroki wachlarz wyboru akademickich, z 48 kierunków i 12 programów dla absolwentów w 3 Colleges. Wykładowcy są jednymi z najlepszych nauczycieli i naukowców w swoich dziedzinach. Programy w zasoby naturalne i nauk znane są w kraju, a sztuki wizualne i prowadzenie są również popularne obszary badań. W całym programie nauczania, uczniowie znaleźć dawna zobowiązanie do odpowiedzialności społecznej i ekologicznej.

Byliśmy założona w szkole nauczyciela w 1913 r. W ciągu ostatniego stulecia, staliśmy od instytucji koncentruje się wyłącznie na kształcenie nauczycieli, aby w pełni akredytowanych uczelni z bogatym zapleczem badawczym. Było wiele zmian nazwy na przestrzeni lat: Zostaliśmy powołani Humboldt State College Normal School, Nauczyciela Humboldta, Humboldt State College, CSU Humboldt, a od 1974 roku, Humboldt State University.

Nasi studenci mają wiele możliwości na praktyczne uczenie się z profesorów zaangażowanych w badania i prace społeczne. Na Morzu Koralowym, na przykład, jest oceangoing statek wykorzystywany przede wszystkim do licencjackich badań. Studenci mogą studiować z największych na świecie ekspert od sekwoi oraz z czołowych ekspertów w zrównoważonych systemów energetycznych. W naszej czołówce Ogień Lab, studenci badania właściwości pożarów lasów, inżynierów i studentów w Centrum Badań Schatz Energy pracują nad zagadnieniami w świecie rzeczywistym jak przynosząc trwały oświetlenia krajach rozwijających się. Studenci tworzą własne produkcje teatralne, studiować mechanikę spaceru w Human Performance Lab, pracy z małymi dziećmi w Pracowni Rozwoju Dziecka i więcej. Możliwości obfitują w świecie rzeczywistym doświadczeniem badawczym dostępnych studentów-coś kilka innych uczelni mogą się pochwalić.

Poza szkołą, nasi uczniowie korzystają bogate życie kampusu. Biorą one udział w ponad 180 klubach kampusu i mają dostęp do obiektu rekreacyjnego state-of-the-art. Każdego roku, CenterArts przynosi uznanym w kraju wykonawców i głośniki do kampusu, a mamy 12 NCAA Division II sportowe zespoły.

Misja, wizja i wartości

Misja

Humboldt State University jest kompleksowe, mieszkaniowe kampus California State University. Zapraszamy studentów z Kalifornii i świata do naszego kampusu. Oferujemy im dostęp do edukacji cenowo, wysokiej jakości, które są dostosowane do potrzeb szybko zmieniającego się świata. Podajemy je, zapewniając szeroki wachlarz programów i działań, które promują zrozumienie zagadnień społecznych, gospodarczych i środowiskowych. Możemy pomóc osobom przygotować się odpowiedzialnymi członkami różnych społeczeństw.

Wizja

Humboldt State University będzie kampus wybór dla osób, które poszukują przede wszystkim do poprawy kondycji ludzkiej i środowiska.

Będziemy w centrum Premier do interdyscyplinarnego badania środowiska i jego zasobów naturalnych. Będziemy regionalnego centrum dla sztuki. Będziemy znany odpowiedzialności społecznej i środowiskowej i działania. Wierzymy, że kluczem do naszej wspólnej przyszłości będzie pojedynczy obywatel, który działa w dobrej wierze i angażuje się w świadomego działania. Będziemy zobowiązać się do zwiększenia naszej różnorodności ludzi i perspektyw. Będziemy przykładowe partnerzy z naszych wspólnot, w tym narodów plemiennych. Będziemy gospodarzami nauki wywrzeć pozytywny wpływ.

Wartości

Humboldt State University wartości następujących zasad naukowych, które reprezentują atrybuty akademickim zintegrowanej uczelni i stworzenie ram dla realizacji naszej wspólnej wizji i misji.

Wierzymy, że naszym głównym zadaniem jest zapewnienie jak najlepszej edukacji dla dzisiejszego świata. Wierzymy, że doskonałości nauczania jest sprawą najwyższej wagi, jak uczy doskonałości. Uważamy, że w środowisku wolnym śledczej, gdzie zachodzi uczenie się zarówno wewnątrz, jak i poza szkołą. Jako wspólnota ustawicznego, zajęć i środowiska kampusu zajęć zachęca do współpracy dyskurs intelektualny, estetyczny kreatywność i uznanie oraz duże możliwości zaangażowania i służby. Przygotowujemy uczniów do podejmowania zobowiązań krytycznych dociekań, odpowiedzialności społecznej i zaangażowania obywatelskiego niezbędnych do sprostania wyzwaniom 21 wieku. Wierzymy w rozwoju intelektualnego poprzez stypendium, działalności twórczej i badań naukowych. Przygotowujemy osoby do osiągnięcia sukcesu w zaawansowanych studiów akademickich i zawodowych; być na stanowiskach kierowniczych; i być aktywne i produktywne członkami społeczeństwa. Wierzymy w godność wszystkich osób, w sprawiedliwego i równego traktowania, a równe szanse. Cenimy bogactwo i wzajemne różnice. Cenimy otwartość różnorodności i szanujemy alternatywnych paradygmatów myślenia. Wierzymy w dialogu i debaty kolegialny, która prowadzi do podejmowania decyzji uczestniczącej w naszej społeczności uczących się studentów, pracowników, administratora i wydziału. Wierzymy, Uniwersytet musi pomagać w rozwijaniu zdolności jednostek do podejmowania inicjatywy, a do współpracy w sprawach wynikających z odpowiedzialnego działania. Wierzymy, że ludzie muszą być ekologicznie, gospodarczo i społecznie odpowiedzialny w poszukiwaniu żywych i zrównoważonych społeczności. Wierzymy, że nasze miejsce jest ekologicznie i bogaty duchowo aktywów, które obejmujemy jako integralna część naszej społeczności uczenia się. Nasz program nauczania jest właściwe, współpracy i reaguje na nasze położenie geograficzne. Wierzymy, że mamy specjalną okazję dowiedzieć się od indiańskich kultur, unikalnego ekosystemu i specjalnych społeczności naszego regionu, oraz zastosowania tej wiedzy. Wierzymy, że Uniwersytet jest integralną częścią naszej społeczności lokalnych i regionalnych. Wierzymy, że Uniwersytet jest repozytorium do archiwizacji zgromadzoną wiedzę z integracyjnego dostępu dla naszych środowisk akademickich i szerszych.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • 1 Harpst Street, Arcata, CA 95521

pytania