Keystone logo
HSE University HSE i Kyung Hee University Double Degree Master w dziedzinie ekonomii, polityki i biznesu w Azji
HSE University

HSE i Kyung Hee University Double Degree Master w dziedzinie ekonomii, polityki i biznesu w Azji

Moscow, Rosja

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

RUB 390 000 / per year

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Zorientowany na praktykę, anglojęzyczny podwójny program studiów magisterskich na wiodących uniwersytetach w Rosji i Azji. Studenci są zapisani na dwie uczelnie jednocześnie i wybierają jedną z następujących ścieżek: Biznes w Azji lub Stosunki Międzynarodowe w Azji. Pierwszy i ostatni semestr programu odbywa się w Moskwie, a drugi i trzeci na Uniwersytecie Kyung Hee (Seul).

Absolwenci programu otrzymają:

 • Tytuł magistra studiów zagranicznych z HSE University ;
 • MBA w biznesie azjatyckim lub magister stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Kyung Hee.

Umożliwi to absolwentom budowanie kariery związanej z krajami Azji w szerokim zakresie specjalizacji.

Przegląd programu

Ten podwójny program studiów magisterskich z ekonomii, polityki i biznesu w Azji z HSE i Kyung Hee University jest idealny dla tych, którzy chcieliby uzupełnić swoją specjalizację o wiedzę z zakresu zarządzania biznesem, prawa, etyki i stosunków międzynarodowych w Azji Wschodniej z należytym uwzględnieniem specyfiki lokalnej. Przeznaczony jest dla tych, którzy planują budować swoją przyszłą karierę związaną z krajami Azji Wschodniej w rosyjskich lub międzynarodowych firmach, rozpocząć własną działalność gospodarczą we własnym kraju lub za granicą lub wybić się w polityce lub administracji publicznej.

Program opiera się na najlepszych tradycjach akademickich Rosji i świata w zakresie przygotowania kandydatów na studia magisterskie i daje absolwentom przewagę konkurencyjną na rynku pracy. W programie biorą udział najlepsi nauczyciele, a także bystrzy specjaliści i praktycy, którzy wzbogacają proces uczenia się, wykorzystując własne przykłady i przypadki biznesowe.

171253_pexels-photo-8927657.jpeg

Główne zalety programu

 • Czołowi nauczyciele z Rosji i zagranicy, których kwalifikacje spełniają wysokie międzynarodowe kryteria selekcji.
 • Programy nauczania i dyscypliny programowe, które zostały opracowane zgodnie z międzynarodowymi standardami.
 • Drugi i trzeci semestr spędzony na Uniwersytecie Kyung Hee, którego celem jest dogłębne zbadanie krajobrazu gospodarczego, politycznego, prawnego i społeczno-kulturowego Chin, Republiki Korei i Japonii, a także stosunków międzynarodowych i specyfiki prowadzenia działalności w takich krajach.
 • Studia w języku angielskim, które dają studentom możliwość nie tylko swobodnego komunikowania się w międzynarodowej społeczności akademickiej, ale także doskonalenia posiadanych umiejętności pisania akademickiego, a także publicznego przemawiania w języku angielskim. Ponadto ten tryb studiów pozwala poszerzyć horyzonty i wyjść poza edukację uniwersytecką w jednym kraju.
 • Nauka drugiego języka obcego: chińskiego, koreańskiego lub japońskiego (do wyboru studenta) - umożliwia absolwentom efektywną komunikację w kontekście biznesowym z przedstawicielami firm lub organów rządowych w krajach Azji Wschodniej i skuteczną pracę w zespołach międzykulturowych.
 • Format projektowy zajęć i kwalifikacji absolwentów, które są realizowane przy użyciu materiałów międzynarodowych i rosyjskich firm, które współpracują z partnerami z krajów azjatyckich.
 • Współczesne metody nauki, w tym korzystanie z najnowszych podręczników i podręczników szkoleniowych Korei, Chin, Japonii, Rosji, USA i krajów europejskich. Dostępność biblioteki uniwersyteckiej. Dostęp do obszernych informacyjnych i edukacyjnych baz danych, prenumeraty i bibliotek elektronicznych z dwóch największych uczelni.
 • Staże w wiodących rosyjskich i międzynarodowych firmach zlokalizowanych w Rosji, Korei, Chinach i Japonii, a także w instytucjach badawczych i agencjach rządowych.
 • Networking wśród absolwentów i studentów szkół partnerskich programu magisterskiego; jest wielu zagranicznych studentów z Chin, Korei i Japonii, którzy budują udane kariery.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • MBA Zarządzanie międzynarodowe – modele biznesowe dla gospodarki o obiegu zamkniętym
  • Reutlingen, Niemcy
 • Master of Business Administration (MBA)
  • Online