Keystone logo
Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

Wstęp

Angażowanie się w biznes. Angażować się z tobą.

Chcemy wyposażyć naszych uczniów w narzędzia i kwalifikacje, aby rozwijać się i odnosić sukcesy w zmieniających się i trudnych czasach.

O nas

Założona w 1945 roku, Henley Business School była pierwszą szkołą biznesu w Wielkiej Brytanii i jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych szkół w Europie.

Jesteśmy stale w rankingu 50 najlepszych szkół biznesu na świecie przez Financial Times i The Economist. Jesteśmy także jedną z nielicznych szkół biznesu - 1% na świecie - które mają potrójną akredytację za jakość i możliwości naszego wydziału i wydajności.

Henley Business School oferuje rygorystyczne, wymagające i zorientowane na karierę programy, które wyznaczają wysokie standardy uczenia się. Otrzymujesz stymulujące koncepcje i nowe myślenie, które natychmiast stosuje się w miejscu pracy. Ponadto zdobędziesz umiejętność zastosowania wiedzy w rzeczywistych sytuacjach. Rezultat będzie namacalny, znaczący i trwały.

Henley Business School zapewnia Finlandii wysokiej jakości programy edukacyjne od ponad 30 lat. Dziś nasze portfolio w Finlandii obejmuje światowej sławy Henley Executive MBA, Henley Professional Certificate in Executive Coaching, a także spersonalizowane i otwarte programy kształcenia kadry kierowniczej.

Nasza ambicja

Naszym celem jest umożliwienie osobom stać się świetnymi profesjonalistami i wybitnymi liderami biznesu, którzy myślą jasno i działają z pewnością siebie i przekonaniem. Nasza siła leży w naszym podejściu. Umożliwiamy ludziom lepsze zrozumienie siebie i swoich obowiązków, jednocześnie łącząc praktykę i teorie odnoszącego sukcesy biznesu.

Zawsze staramy się ulepszać wszystko, co robimy, i być rozpoznawalnym za:

  • Będąc prawdziwie międzynarodową szkołą biznesu
  • Doskonałość naszego doświadczenia edukacyjnego
  • Światowej klasy badania i myślenie
  • Nasze poczucie wspólnoty i odpowiedzialności
  • Siła naszych sieci
  • Szerokość i głębokość naszych relacji z przemysłem

Będziemy angażującą, skoncentrowaną i wyróżniającą się szkołą biznesu.

Zostań liderem, o którym marzysz

Zapewniamy naszym studentom głębsze i szersze zrozumienie tego, co jest aktualne, istotne i właściwe w biznesie - a dzięki temu pozwalają im stać się wysoce zdolnymi, odpowiedzialnymi liderami.

Łącząc najnowsze teorie, wiedzę i praktyki z pasją, aby pomóc naszym uczniom być jak najlepszymi. Chodzi o interesy, a tym bardziej o Ciebie.

Każdy z nas ma inne motywacje i unikalny zestaw umiejętności. W Henley sprawiamy, że naszym zadaniem jest pomóc Ci w wykorzystaniu twojego potencjału poprzez odblokowanie prawdziwej i jeszcze bardziej sprawnej osoby w środku. Będziemy współpracować z Tobą na każdym poziomie, aby zapewnić Ci pewność siebie, umiejętności i koncentrację na podejmowaniu wyzwań i osiąganiu celów.

Doświadczenie Henley

„Doświadczenie Henley łączy rozwój wiedzy, umiejętności osobistych i zachowań z najnowocześniejszymi środowiskami nauczania i uczenia się oraz odziedziczył silne przekonanie, że rolą tworzenia bogactwa w społeczeństwie jest lepsze wszystkim, a nie tylko nielicznym. na każdym poziomie pojawiają się ludzie, których wartości i postawy mówią o nich tyle samo, co ich możliwości, i które przyczyniają się do budowania lepszej przyszłości na każdym etapie życia ”.

Profesor John Board, Dean, Henley Business School

Potrójnie akredytowana szkoła biznesu

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedną z 88 szkół biznesu na świecie, które posiadają potrójnie akredytowany status wiodących brytyjskich, europejskich i amerykańskich organów akredytujących: AMBA, EQUIS i AACSB.

Nasz potrójnie akredytowany status plasuje nas w czołówce 1% szkół biznesu na świecie i zapewnia naszym studentom, członkom programu i organizacjom, z którymi współpracujemy, jakość i wysokie standardy naszych kursów i wykładowców.

Każda z jednostek akredytujących istnieje po to, aby podnosić standardy edukacji biznesowej, a my przeprowadzamy rygorystyczny proces z każdą z nich, który obejmuje aspekty obejmujące doświadczenia edukacyjne, wykłady i badania.

AACSB

„AACSB zapewnia międzynarodową, specjalistyczną akredytację programów biznesowych i księgowych na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim. Standardy akredytacyjne AACSB stanowią wyzwanie dla nauczycieli szkół średnich, aby dążyli do doskonałości i ciągłego doskonalenia w ramach swoich programów biznesowych.

Proces akredytacji jest kompleksowym przeglądem misji szkoły, kwalifikacji wykładowców i programów nauczania, a proces ten obejmuje samooceny, wzajemne oceny, przeglądy komitetów oraz opracowanie szczegółowych planów strategicznych. Akredytacja zapewnia, że studenci uczą się materiałów najbardziej odpowiednich dla ich kierunku studiów, przygotowując ich do bycia skutecznymi liderami po ukończeniu studiów ”.

EQUIS

„Podstawowym celem EQUIS, powiązanym z misją EFMD, jest podniesienie standardu edukacji zarządzania na całym świecie.

EQUIS ocenia instytucje jako całość. Ocenia nie tylko programy studiów, ale wszystkie działania i podjednostki instytucji, w tym badania, jednostki e-learningu, kształcenie kadry kierowniczej i działania społeczne. Instytucje muszą przede wszystkim zajmować się edukacją w zakresie zarządzania.

EQUIS szuka równowagi między wysoką jakością akademicką a profesjonalnym stosunkiem zapewnianym przez ścisłą interakcję ze światem korporacyjnym. Instytucje akredytowane przez EQUIS muszą wykazać się nie tylko wysoką ogólną jakością we wszystkich wymiarach swojej działalności, ale także wysokim stopniem internacjonalizacji. ”

AMBA

„Akredytacja leży u podstaw zaangażowania Stowarzyszenia MBA w opracowywanie standardów globalnej edukacji podyplomowej w zakresie zarządzania.

Nasze rygorystyczne kryteria oceny zapewniają, że tylko programy o najwyższym kalibrze, które wykazują najlepsze standardy w nauczaniu, programach nauczania i interakcji z uczniami, uzyskują akredytację Stowarzyszenia MBA.

Uważamy, że akredytowane programy powinny być na najwyższym poziomie i odzwierciedlać zmieniające się trendy i innowacje w edukacji podyplomowej w zakresie zarządzania ”.

Lokalizacje

  • Pohjoisesplanadi 35 E, 00100, Helsinki

pytania