Keystone logo

Henley Business School Asia

A logo

Wstęp

Henley Business School Azja - szkoła biznesu na światowym poziomie w Hong Kongu

Założona w 1945 roku, Henley Business School był pierwszą szkołą firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych szkół w Europie. Henley jest wśród elitarnej grupy najlepszych 1% szkół biznesu na świecie, aby utrzymać stan potrójne akredytowanych z Wielkiej Brytanii, głównych europejskich i amerykańskich instytucji przyznających (AMBA, EQUIS, AACSB).

Henley jest powszechnie uznawana za jego różnorodności i międzynarodowym zasięgu z 17 międzynarodowych uczelniach i urzędach. Globalna obecność i reputację jako wiodącej międzynarodowej szkole biznesu Henley są odzwierciedlone we wszystkich aspektach swojej pracy. Z jego bardzo różnorodnej wykładowców, zarówno w tle i wiedzy, do programów, które sporządzają uczestników z ponad 150 krajów, z międzynarodowej sieci współpracowników i partnerów współpracujących z organizacją absolwentów gościnnie ponad 56.000 członków z każdego zakątka świata.

Nastąpił Henley obecność w Azji od 1985 roku współpracuje z największych firm i ich menedżerów w celu poprawy ich działalności i wyników menedżerską. Od tego czasu pokolenie menedżerów skorzystało z unikalnych cech Henley MBA. We wszystkich dziedzinach komercyjnych, akademickich i rządowych absolwentów Henley życia wzrosła do szczytu swoich zawodów i dostarczone skutecznej zmiany, najlepszych praktyk i znakomitą wydajność do ich organizacji.

Lokalizacje

  • 2501 Tai Tung Building, 8 Fleming Road, Wanchai, , Hong Kong

pytania