Keystone logo
Hampton University Pięcioletni program MBA
Hampton University

Pięcioletni program MBA

Hampton, Stany Zjednoczone

5 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 26 198

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Pięcioletni program studiów licencjackich i magisterskich MBA

Pięcioletni program MBA obejmuje 163 godziny akademickie zajęć z osadzonym tytułem licencjata z administracji biznesowej. Kompetencje w pięcioletnim MBA są osiągane poprzez interdyscyplinarne podejście, które zapewnia studentom:

  • liberalna edukacja;
  • szerokie doświadczenie biznesowe oparte na księgowości, technologii i inżynierii;
  • umiejętności interpersonalne; oraz,
  • ustrukturyzowane i zróżnicowane doświadczenia zawodowe;

Profesjonalne zastosowanie i działania udoskonalające są wymagane, aby zapewnić wyrafinowanie biznesowe i internalizację umiejętności zawodowych, charakteru i umiejętności krytycznego myślenia.

Program aplikacyjny przywództwa

Celem pięcioletnich studiów MBA jest przygotowanie studentów do zajmowania profesjonalnych stanowisk w zarządzaniu organizacjami o różnej wielkości, technologii i celach. Leadership Application Program ma na celu zapewnienie rozwoju nietechnicznych kompetencji opartych na zachowaniu, które wykraczają poza poszczególne dyscypliny w dynamicznym świecie biznesu.

Elastyczność programu

Chociaż zawodowy MBA to szeroki, ogólny stopień, koncentrację można uzyskać, podejmując biznes i wolne przedmioty do wyboru w obszarze specjalizacji zgodnej z ich zainteresowaniami zawodowymi. Na przykład studenci pragnący skoncentrować się na rachunkowości prowadzącym do zakwalifikowania się do egzaminu Uniform CPA, mogą to zrobić, wybierając kursy rachunkowości dla swoich bezpłatnych zajęć fakultatywnych i biznesowych dla absolwentów.

Akredytacja

School of Business uzyskała status akredytacji Międzynarodowej Rady Akredytacyjnej Edukacji Biznesowej (IACBE) w roku akademickim 2015-2016. Szkoła pozostaje członkiem o dobrej reputacji z wizytą potwierdzającą, która ma zostać przeprowadzona w roku akademickim 2023-2024. Akredytacja IACBE obejmuje program zarządzania sportem prowadzony w College of Education.

Udogodnienia

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania

Podobne kursy