Keystone logo
Guglielmo Marconi University

Guglielmo Marconi University

Guglielmo Marconi University

Wstęp

O nas

Uniwersytet Marconi to światowej klasy uniwersytet zaangażowany w znaczące międzynarodowe badania i innowacje. Uniwersytet wykracza poza tradycyjną naukę akademicką, promując stosowanie innowacyjnych metod nauczania, łącząc zaawansowane rozwiązania technologiczne z tradycyjnymi działaniami, takimi jak wykłady, warsztaty i seminaria.

Badania Marconiego obejmują ekonomię i sztukę, naukę stosowaną i technologie, zgodnie ze zmianami społecznymi i postępem. Nasze podejście opiera się na rozwoju wiedzy interdyscyplinarnej, umiejętności i kompetencji, ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy globalnej. Zaangażowanie w doskonałość i jakość inspiruje nasze programy, których celem jest przygotowanie uczniów do stawienia czoła globalnym zmianom i skutecznego zastosowania ich wiedzy akademickiej w rzeczywistych sytuacjach.

Uniwersytet dąży do tego, aby jego wartości i misja zaspokajały potrzeby studentów międzynarodowych i krajowych, oferując im różne możliwości studiowania na poziomie licencjackim i podyplomowym, elastyczne planowanie, ciągłą rekrutację, zajęcia online, wirtualne laboratoria i symulacje.

Obecnie nasza zróżnicowana społeczność ma ponad 16 000 studentów zapisanych na studia podyplomowe i podyplomowe, 300 członków wydziału i zespół doradców akademickich złożony z ponad 200 ekspertów. Dobrze wyposażone laboratoria wspierają nasze działania badawcze, takie jak Marconi Studios, nasze biuro produkcji Cinematic Arts i Digital Media, gdzie studenci mogą zastosować swoją wiedzę i zdobyć praktyczne doświadczenie szkoleniowe.

Misja

Misją Marconi jest dostarczanie innowacyjnych i przystępnych cenowo programów studiów o wysokiej jakości i możliwości kształcenia zarówno dla studentów krajowych, jak i zagranicznych, wykorzystujących najnowsze technologie i odpowiadających na potrzeby uczniów w dążeniu do uczciwości akademickiej, osobistej i zawodowej.

Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Marconi nie tylko będziesz mieć dostęp do najnowszych technologii nauczania online, ale także do nauczania, udogodnień i wsparcia na poziomie uniwersyteckim.

Nasze aktywne partnerstwa z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi instytucjami przyczyniają się do zrównoważonego wspólnego celu, jakim jest umieszczanie i rozwijanie studentów w ramach siły roboczej.

Cele

 • Oferowanie wysokiej jakości programów studiów zawodowych.
 • Budowanie społeczności i wzbogacanie życia uczniów poprzez promowanie rozwoju edukacyjnego i zawodowego
 • Zachęcanie do nauki skoncentrowanej na uczniach na wszystkich poziomach, wspieranej przez zasoby technologiczne i prowadzonej przez wykwalifikowanych wykładowców i pracowników
 • Zapewnienie wybitnych doświadczeń edukacyjnych poprzez akademickie i administracyjne usługi wsparcia
 • Promowanie interdyscyplinarnych badań i innowacji
 • Wspieranie współpracy i interakcji między innymi instytucjami o tych samych celach

Nasz model edukacyjny

Wiedza naukowa Marconi opiera się na bogatej europejskiej tradycji edukacyjnej i zapewnia wartość dodaną badań i innowacji w dziedzinie technologii uczenia się.

Model edukacyjny Marconi składa się zarówno z formatu internetowego, jak i mieszanego, który łączy działania bezpośrednie i interaktywne oraz promuje interakcję między studentami i wydziałami oraz bardziej efektywne wykorzystanie zasobów instytucjonalnych.

Wybierając mieszaną opcję, możesz uczestniczyć w bezpośrednich seminariach i lekcjach w jednym z oddziałów uniwersyteckich, aby wzbogacić swoje doświadczenia online.

Zagraniczni studenci, którzy zapisali się na Uniwersytet Marconi, mają możliwość wzięcia udziału w społeczności międzynarodowej, narażenia się na różne kultury i zdobycia wysoko ocenianego europejskiego stopnia, bez konieczności opuszczania własnego kraju.

Po wybraniu stopnia online na Uniwersytecie Marconi uzyskasz bezpośredni dostęp do nauczania, urządzeń i wsparcia uniwersyteckiego. Nasza kadra nauczycielska jest bezpośrednio odpowiedzialna za tworzenie i projektowanie naszych własnych kursów online, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości i wciągające doświadczenie naukowe.

Nasze najnowsze odkrycia w zakresie projektowania instruktażowego i technologii cyfrowych doprowadziły do powstania platformy Marconi Virtual C @ mpus SIM (Integrated Multimodal System), która korzysta z integracji następujących narzędzi:

W tym środowisku edukacyjnym multimedialne i interaktywne materiały edukacyjne (lekcje audio / wideo, wirtualne laboratoria, symulacje, studia przypadków, testy) dają uczniom możliwość dostosowania własnych doświadczeń naukowych.

Akredytacje krajowe

Włochy: Pierwszy uniwersytet online, który został akredytowany we Włoszech przez włoskie Ministerstwo Edukacji

Grecja: Akredytowany przez greckie Ministerstwo Edukacji w celu zaoferowania stopni licencjackich w zakresie języków nowożytnych i literatury, psychologii i nauk o edukacji oraz magistra w zakresie przywództwa edukacyjnego, zarządzania i nowych technologii.

Lokalizacje

 • Al Khobar

  Al Khobar, Arabia Saudyjska

  • Riyadh

   Riyadh, Arabia Saudyjska

   • Jeddah

    Jeddah, Arabia Saudyjska

    • Cairo

     Cairo, Egipt

     • Doha

      Doha, Katar

      • Kuwait City

       Kuwait City, Kuwejt

       • Amman

        Amman, Jordania

        • Manama

         Manama, Bahrajn

         pytania