Keystone logo
GLC University

GLC University

GLC University

Wstęp

O nas

Od momentu powstania w 2000 r. Dostarczamy wysokiej jakości edukację, która jest akredytowana i uznawana na całym świecie, a także przystępna cenowo dzięki atrakcyjnym strukturom opłat.

Nasze programy studiów o wartości dodanej zapewniają osobom fizycznym bardzo realną możliwość osiągnięcia ich celów zawodowych.

Co robimy

Oferujemy regularne zajęcia, pięć dni w tygodniu, zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych.

Co więcej, wraz z rozwojem technologii jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby profesjonalistów, którzy są dotknięci przez pewien czas, dostarczając materiały szkoleniowe za pośrednictwem internetowych platform edukacyjnych wraz z zaplanowanymi konsultacjami.

Współpracujemy z naszymi uniwersytetami partnerskimi w Wielkiej Brytanii i Malezji. Dostarczanie kursów i przygotowanie oraz pomoc naszym zarejestrowanym studentom w uzyskaniu pożądanych stopni z naszych partnerskich uniwersytetów.

Wielka Brytania pozostaje znana na całym świecie ze swoich kwalifikacji w szkolnictwie wyższym, a naszym celem jest dostarczanie ich za pośrednictwem naszych najnowocześniejszych obiektów w Dubaju, dzięki czemu pracujący specjaliści mogą osiągnąć pożądany tytuł MBA w zaledwie 10 miesięcy.

Co więcej, programy te pomagają naszym uczniom zdobyć cenne punkty, które dodają wartości do ich referencji w ich aplikacjach w departamentach imigracyjnych różnych krajów.Dylan Gillis / Unsplash

Instytucje partnerskie GLC

ATHE

Jesteśmy akredytowanym centrum edukacyjnym dla ATHE z Wielkiej Brytanii dla programów poziomu 3, poziomu 4, poziomu 5 i poziomu 7. Kwalifikacja z ATHE jest regulowana przez OFQUAL.

University of Gloucestershire

Uhonorowany nagrodą TEF Silver w 2017 r. Uniwersytet zapewnia wysokiej jakości nauczanie, zapewniając uczniom spójność i wyniki. Co więcej, konsekwentnie przekraczają „rygorystyczne krajowe wymagania jakościowe” w zakresie szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii.

Universidad Azteca

Universidad Azteca jest prywatnym uniwersytetem w Chalco w Meksyku, uznanym przez Oficjalną Ważność Studiów przyznaną przez Federalnego Sekretarza Edukacji (RVOE) i akredytowaną przez Federalne Ministerstwo Edukacji Republiki.

Czym jest Ofqual?

Urząd Regulacji Kwalifikacji i Egzaminów (Ofqual) jest regulatorem kwalifikacji, egzaminów i ocen w Anglii oraz regulatorem kwalifikacji zawodowych w Irlandii Północnej. Odpowiada za zapewnienie, że wszystkie kwalifikacje i ocena spełniają standardy wysokiej jakości poprzez monitorowanie organizacji przyznających, oceny i egzaminy oraz podejmowanie niezbędnych działań w celu zapewnienia, że kwalifikacje spełniają potrzeby uczniów, instytucji szkolnictwa wyższego i pracodawców. Ofqual jest odpowiedzialny przed Parlamentem i Zgromadzeniem Irlandii Północnej.

Czym jest ATHE?

Nagrody za szkolenia i szkolnictwo wyższe zapewniają szeroki wachlarz kwalifikacji, takich jak zarządzanie administracyjne i biznes, aby wymienić tylko kilka. Uczniowie ATHE mogą zmniejszyć ilość czasu i pieniędzy wydawanych na osiągnięcie stopnia o ponad połowę. Dzieje się tak dlatego, że ATHE ma specjalne ustalenia z wieloma uniwersytetami, które umożliwiają uczniom pominięcie całorocznego studium stopnia dla każdego poziomu osiągniętego w ATHE.

ATHE jest regulowane przez Ofqual (organ regulacyjny w Anglii) i zatwierdzone przez Knowledge Human Development Authority (KHDA). Dzięki temu studenci mogą korzystać z wielu uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i dowolnych uniwersytetów w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Do kogo służy GLC?

Obsługujemy młodych absolwentów szkół średnich, którzy chcieliby studiować w kampusie jako studenci pełnoetatowi, absolwenci lub absolwenci szkół i dorośli pracujący

Lokalizacje

  • 2nd Floor Almulla Plaza Iqra Management Consultancy, , Dubai

pytania