Keystone logo
Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Wstęp

GCU Londyn jest profesjonalnym podyplomowe kampusie uniwersyteckim Glasgow Caledonian University (GCU), Znajduje się w bardzo nowoczesnym środowisku w sercu Londyn, Położony w Spitalfields, jednego z londyńskich najbardziej atrakcyjnych miejsc, GCU Londyn znajduje się w odległości stolicach na całym świecie uznawane finansowych i przemysłu mody. Kampus oferuje szereg MBA i Kursy MSc, Wysokiej jakości nauczania i powiązania z międzynarodowymi przedsiębiorstwami. GCU Londyn zapewnia studentom wzbogacenia i różnorodnym doświadczeniem uczenia się opartego na tętniącym życiem życia międzynarodowego, intelektualnego i kulturalnego. Mamy przyciągnąć studentów z ponad 56 krajów, z różnych środowisk ze wszystkich zakątków świata.

Kariera ostrości Nasza uczelnia jest instytucją, która uważa, że ​​"kariery na pierwszym miejscu". Doskonałość w edukacji leży w sercu naszej misji; w związku z tym, staramy się wyposażyć naszych studentów w umiejętności niezbędne do osiągania sukcesów w wybranych zawodach, oferując wysokiej jakości, elastyczne i przystępne nauki.

Campus i wyposażenie Kampus zapewnia środowisko nauki, wiodącej, który wykorzystuje najnowsze technologie i oferuje nowoczesne zaplecze nauczania dla wykładów, nauki w małych grupach i społecznego uczenia się.

GCU Londyn jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości doświadczenia studentów poprzez usługi wsparcia nagradzanych i promuje zatrudnienia i globalnego obywatelstwa w naszych absolwentów.

GCU London usytuowany jest w odległości krótkiego spaceru od stacji Liverpool Street. Hotel oferuje zakwaterowanie jest dostępne w pobliżu kampusu.

Na terenie kampusu znajduje się również:

Nagradzany wsparcie studentów Światowej sławy profesorów Nowoczesny styl miejski kampus ustawić na czterech piętrach W małych grupach pokoje dydaktyczne Biblioteka udogodnienia, w tym dostęp cyfrowy Breakout salony Taras na dachu z widokiem 360 stopni Londynu Przestrzenie uczenia Grupa Sale konferencyjne Sale konferencyjne wideo Najnowocześniejsze techniki komputerowej sztuki, w tym Apple Mac

Funkcje kampusu

Kampus i obiekty

Kampus zapewnia wiodące środowisko uczenia się, które wykorzystuje najnowsze technologie i oferuje nowoczesną przestrzeń dydaktyczną do wykładów, badań w małych grupach i nauki społecznej.

GCU London jest zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości doświadczeń studenckich poprzez nagradzane usługi wsparcia i promuje zdolność do zatrudnienia i globalne obywatelstwo w naszych absolwentach.

GCU London ma idealną lokalizację w odległości krótkiego spaceru od stacji Liverpool Street. W pobliżu kampusu dostępne są różne rodzaje zakwaterowania.

Na terenie kampusu znajdują się również:

 • Nagradzane wsparcie dla studentów
 • Profesorowie o międzynarodowej renomie
 • Nowoczesny kampus w stylu miejskim na czterech piętrach
 • Sale do nauczania w małych grupach
 • Urządzenia biblioteczne, w tym dostęp cyfrowy
 • Salony z przerwami
 • Taras na dachu z 360-stopniowym widokiem na Londyn
 • Miejsca do nauki grupowej
 • Sale konferencyjne
 • Sale wideokonferencyjne
 • Nowoczesne zaplecze komputerowe, w tym komputery Apple Mac

  Lokalizacje

  • London

   GCU London 40 Fashion Street Spitalfields,

   pytania