Keystone logo
Gannon University Master of Business Administration w zakresie analityki biznesowej
Gannon University

Master of Business Administration w zakresie analityki biznesowej

Erie, Stany Zjednoczone

3 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1190 / per credit

W kampusie

Wstęp

Gannon University jest uniwersytetem dydaktycznym zorientowanym na studentów. Ta filozofia kieruje naszym podejściem do projektowania programów nauczania, nauczania i doradztwa. Dostrzegamy i rozumiemy dramatyczne zmiany zachodzące w świecie biznesu.

Ten program MBA w Business Analytics ma na celu zaoferowanie studentom bardziej współczesnego doświadczenia edukacyjnego poprzez wprowadzenie zastosowania technologii i analizy danych do programu biznesowego. Program obejmuje kursy, które mają na celu objęcie funkcjonalnych obszarów biznesu i są nasycone zastosowaniem technologii. Studenci będą stosować odpowiednie metodologie analizy dużych zbiorów danych w kontekście określonej perspektywy biznesowej na kursach, takich jak prognozowanie biznesowe, modelowanie finansowe i planowanie strategiczne oparte na danych. Program MBA in Business Analytics wykorzystuje dzisiejsze nowoczesne narzędzia biznesowe do analizy danych i podejmowania opartych na danych decyzji w dowolnym z obszarów funkcjonalnych firmy, na których zdecydują się skoncentrować swoją ścieżkę kariery.

Absolwenci MBA w Business Analytics będą przygotowani do pracy w szerokim spektrum dyscyplin, w tym marketingu, zarządzaniu łańcuchem dostaw, zasobami ludzkimi i finansami. Zgodnie z duchem przedsiębiorczości Gannona, studia MBA w Business Analytics będą również obejmować zajęcia mające na celu rozwinięcie przedsiębiorczego sposobu myślenia studenta, identyfikację i ocenę możliwości biznesowych, a nawet finansowanie potencjalnego przedsięwzięcia.

Gannon University został założony w 1970 roku, a nasze doświadczenie jako pierwszej i największej szkoły podyplomowej w regionie dało nam kilka ważnych lekcji. Samo posiadanie tytułu magistra, niezależnie od rodzaju stopnia lub pozornego statusu instytucji przyznającej stopień, nie jest gwarancją sukcesu. Aby odnieść sukces w biznesie, ludzie potrzebują odpowiednich umiejętności, zrozumienia świata biznesu i uznania dla pracy. Nasza sieć ponad 1400 absolwentów MBA jest dumnym świadectwem zdolności Gannona do osiągnięcia sukcesu dla swoich absolwentów. Absolwenci Gannon MBA obejmują prezesów / dyrektorów generalnych, wiceprezesów, dyrektorów finansowych, skarbników i partnerów zarządzających. Ponadto ponad 60 osób uzyskało wyższe stopnie naukowe, w tym doktoraty z najbardziej prestiżowych instytucji akademickich w Ameryce Północnej (Indiana University, University of Michigan i University of Pennsylvania's Wharton School, Stanford University, żeby wymienić tylko kilka). Ponad 45 Gannon MBA uczy obecnie w kolegiach i na uniwersytetach.

Program studiów na kierunku STEM

Gannon's Master of Business Administration w Business Analytics to program studiów STEM. Dzięki temu międzynarodowi absolwenci w Stanach Zjednoczonych mogą ubiegać się o dodatkowe 24 miesiące opcjonalnego szkolenia praktycznego (OPT) po ukończeniu studiów. Aby się kwalifikować, uczniowie muszą mieć stopień STEM z akredytowanej szkoły amerykańskiej i muszą zapewnić zatrudnienie u pracodawcy, które obejmuje co najmniej 20 godzin pracy tygodniowo i formalne szkolenie w dziedzinie STEM.

To oznaczenie odzwierciedla zaangażowanie programu w tradycyjne zajęcia MBA, z naciskiem w całym programie nauczania na wykorzystanie dzisiejszej technologii do podejmowania decyzji opartych na danych.

Dahlkemper School of Business w unikalny sposób wprowadził metody ilościowe do tradycyjnych zajęć MBA skoncentrowanych na funkcjonalnych obszarach biznesu. Studenci rozpoczynają program od kursu w środowisku technologicznym biznesu, a następnie przechodzą do korzystania z bardziej zaawansowanych technologii na kursach, takich jak strategiczny globalny marketing i analityka, zarządzanie i modelowanie finansowe oraz komunikacja organizacyjna i wizualizacja danych. Program oferuje studentom możliwość głębszego zagłębienia się w podstawy biznesu w stosowanym środowisku, w którym biznes i technologia idą w parze.

Niejednoznaczny i złożony charakter dzisiejszego środowiska biznesowego wymaga liderów o najnowocześniejszych umiejętnościach, którzy potrafią wykorzystać nowoczesną technologię do podejmowania szybkich i dokładnych, strategicznych decyzji opartych na danych. W wielu branżach nasi absolwenci są gotowi dodać natychmiastową wartość każdej organizacji.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

O szkole

pytania