Keystone logo
FIA – Fundação Instituto de Administração

FIA – Fundação Instituto de Administração

FIA – Fundação Instituto de Administração

Wstęp

Wprowadzony na rynek w 1980 roku, Program Przyszłe Badania obsługuje zarówno publicznych i prywatnych organizacji w poprawie ich procesów planowania, aby lepiej radzić sobie z prognozą i zmian w ich środowisku biznesowym i wdrożenie możliwości budowy ich pożądanej przyszłości.

PROFUTURO jest odpowiedzialny za premii międzynarodowych programów MBA w Brazylii. Nasz zespół pracuje z najwyższą międzynarodową normą w dostarczaniu MBA i krótkich programów czasie trwania, jak również kursy w zakładach pracy, mające na celu zaspokojenie potrzeb każdego indywidualnego przedsiębiorstwa.

Bogate tło w badaniach, znacząco przyczynia się do firm z wiedzą konsultingowej poparte zaawansowanych perspektywicznych metod adekwatnych do specyfiki i warunków, które napotykają.

Profuturo Programy:

Międzynarodowy Executive MBA - Najbardziej dynamiczny i doświadczony zespół Brazylii studentów wykonawczych tworzenia i wdrażania międzynarodowej strategii korporacyjnej. Ceniony i odniesienie do rynku w ramach kierownictwa. Międzynarodowe seminaria w Chinach, Indiach, Europie i Stanach Zjednoczonych są włączone jako integralnej części programu.

International MBA - Prawdziwie wielokulturowym MBA prowadzone w języku angielskim, a oferowany w pełnym i niepełnym wymiarze czasu formatów. Obecnie średnio 13 narodowości w klasie, nasi kulturowo świadomy i różnorodne uczniowie koncentrują się na poprawie i wymianę wiedzy, doświadczeń i modeli biznesowych z całego świata, skorzystał z Międzynarodowym wizycie studyjnej w USA i możliwość rozwoju projektu Consulting w renomowane organizacje brazylijskim.

Americas MBA - Oferowany w połączeniu z najlepszych szkół biznesu z Kanady, USA i Meksyku, program początkowo obejmuje podstawowe koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem w Brazylii. W drugiej części programu do 15 doświadczonych menedżerów z najbardziej dynamicznych gospodarek obu Ameryk przyłączyć przez tydzień w każdym kraju zanurzona w każdej szkole specjalność, wymiany i krytycznej analizy modeli biznesowych i najlepszych praktyk. Dodatkowo, mieszane grupy 4-6 uczniów ze wszystkich szkół pracować nad projektem konsultingowej rzeczywistych dla międzynarodowej firmy w jednym z czterech krajów, prezentując ostateczne wyniki do organizacji klienta na koniec trzeciego i ostatniego semestru kurs.

Doradztwo strategiczne i Badań Naukowych

Executive Education - Otwarta rekrutacja i In-firmy

 • Leadership for the Future
 • Zarządzanie strategiczne i planowanie
 • Profuturo Seminaria
 • Międzynarodowe i krajowe seminaria przywódcze
 • Kursy specjalizacyjne
 • Kursy w przedsiębiorstwach

Lokalizacje

 • São Paulo

  Profuturo – Programa de Estudos do Futuro R. José Alves Cunha Lima, 172, 05360-050, São Paulo

 • São Paulo

  FIA - Unidade Nações Unidas Avenida das Nações Unidas, 7221, 05425-902, São Paulo

pytania