Keystone logo
Flanders Business School

Flanders Business School

Flanders Business School

Wstęp

edukacja biznes na skrzyżowaniu przedsiębiorczości i zarządzania

Flanders Business SchoolZałożona w 1977 roku, był do tej pory niezależną instytucję. To pozwala nam na pełną swobodę, szkolenia osobowych i ekscentryczne koncepcje rozwijać Tailor naszych studentów. Jesteśmy dumni, że jesteśmy blisko naszych partnerów biznesowych i są w stanie elastycznie reagować na ich potrzeby, nawet jeśli tej zmiany.

W 2013 Flanders Business School był bliskim partnerem - krajobraz z KU Leuven. Zatem zadania FBS-campus teraz całkowicie zintegrowane z przyległym terenie kampusu KU Leuven w Korte Nieuwstraat. Ścisła współpraca z Uniwersytetem oferuje swoim studentom możliwość korzystania wzdłuż sąsiedztwie wiodącej instytucji badawczej ze świata - szerokiej sieci i bogatym doświadczeniem w prawie wszystkich dziedzinach. Mogą one korzystać z biblioteki na kampusie, baz danych naukowych, zajęć komputerowych i innych state-of-the-art zasobów obliczeniowych uniwersytet. Wykonujemy to partnerstwo są szczęśliwi w naszym logo i identyfikacji wizualnej.

Dodatkowo FBS jest również zorientowana na arenie międzynarodowej; jak pracujemy z Kellogg School of Management (Chicago) i Indyjski Instytut Zarządzania Kalkuty (IIMC).

Flanders Business School będzie, z naciskiem na naszej przedsiębiorczości, miejsce otwartej dyskusji na temat strategii, zarządzania i innowacji jako kluczy do postępu społecznego.

W szkole biznesu oferujemy naszym studentom edukacji, która jest oparta na połączeniu wysokiej jakości badań naukowych i uznanych najlepszych praktyk, zachęcamy osobistej inicjatywy i krytycznej refleksji w kulturze konsultacji, współpracy, solidarności i wolności. Dlatego FBS jest bardzo interdyscyplinarny i zorientowane multidyscyplinarny i aktywnie współpracować z partnerami w kraju i za granicą.

FBS oznacza aktywnego udziału w debacie społecznej i gospodarczej, a także do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy.

misja

Przedsiębiorcy z przewodnikiem i umożliwić liderów biznesu.

wizja

Firmy i przedsiębiorcy są ważnym elementem naszej struktury gospodarczej. Flanders Business School pragnie wspierać je aktywnie.

Na FBS widzimy fakt jako wyzwanie do tworzenia wartości zarówno dla naszych partnerów i naszych studentów.

Wierzymy, że gruntowna Business- (lub zarządzanie) szkolenie z naciskiem na praktyczny wymiar przedsiębiorczości może zrobić różnicę - stąd: edukacji biznesowej na skrzyżowaniu przedsiębiorczości i zarządzania. Jest to również, dlaczego w naszych programach połączyć wiedzę i umiejętności od tradycyjnych kursów biznesowych z przypadkami, że nasi studenci - są wykonane - niemal wszystkich samych przedsiębiorców.

Z nas wyjdzie z dyplomem, postawy przedsiębiorczości oraz plan!

wartości

  • Doskonałości we wszystkim, co robimy
  • Zaangażowanie uczestników i ich przypadku
  • Międzynarodowy dziedzina współpracy

Lokalizacje

  • Flanders Business School Sint-Katelijnevest 26-28 , 2000 , Antwerp

pytania