Keystone logo
Exeed College MBA w zakresie energii i zrównoważonego rozwoju
Exeed College

MBA w zakresie energii i zrównoważonego rozwoju

12 Months

Język angielski

Pełny etat

AED 32 000 *

Nauka na odległość

* elastyczny plan ratalny

Wstęp

Zarządzanie energią jest funkcją planowania i eksploatacji jednostek produkcji i zużycia energii. Menedżer ds. energii jest odpowiedzialny za ochronę zasobów, ochronę klimatu i oszczędność kosztów. Zrównoważona Energia to energia, która zaspokaja potrzeby obecnych pokoleń bez narażania zdolności przyszłych pokoleń do zaspokajania własnych potrzeb. Zrównoważona energia polega na znalezieniu czystych, odnawialnych źródeł energii — źródeł, które same się odnawiają, a nie źródeł, które można wyczerpać. Specjalizacja Pathway Energia i zrównoważony rozwój jest przeznaczona dla właścicieli firm i menedżerów ds. energii, którzy wdrażają lub zarządzają zrównoważoną energią w swoich organizacjach. Specjalizacja Pathway w zakresie energii i zrównoważonego rozwoju będzie koncentrować się na zarządzaniu energią, alternatywnych źródłach energii, transformacji energetycznej, zrównoważonych technologiach i gospodarkach, bilansowaniu i magazynowaniu energii, otoczeniu prawnym i regulacyjnym działalności energetycznej.

Roczny program MBA (Master of Business Administration) w Energy and Sustainability to kompleksowy program przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą zdobyć wiedzę w zakresie zrównoważonej energii i zarządzania energią. Po ukończeniu programu uczniowie otrzymają dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie energii i zrównoważonego rozwoju z Cambridge International Qualifications w Wielkiej Brytanii oraz tytuł MBA w zakresie energii i zrównoważonego rozwoju na Universidad Catolica de Murcia, UCAM.

Studenci zapisujący się na studia MBA w zakresie energii i zrównoważonego rozwoju podejmą podstawowe moduły dotyczące międzynarodowych zasobów ludzkich, strategicznego zarządzania zmianami, zarządzania strategicznego oraz zarządzania przywództwem i operacjami, a także specjalistyczne moduły z zakresu zarządzania energią, zrównoważonego zarządzania energią i globalizacji XXI wieku w pierwszej części, podczas gdy w drugiej części studenci wezmą udział w module Społeczno-Ekonomicznym – Otoczenie Prawne i praca dyplomowa.

Dostawa – online

Program będzie realizowany za pośrednictwem najnowocześniejszego systemu nauczania online, a wszyscy uczniowie będą mieli dostęp do międzynarodowych czasopism i książek. Wszystkie programy będą prowadzone przez wykładowców zagranicznych, a studenci będą mogli uczestniczyć w wykładach na żywo z wyższych wydziałów zagranicznych , logując się do systemu. Wszystkie sesje będą nagrywane, a studenci będą mogli słuchać wykładów w czasie wolnym. LMS ma opcję sesji wyjaśniania wątpliwości i zajęć w klasie online. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (niedziela i wtorek) po trzy godziny.

Rekrutacja

O szkole

O szkole

pytania