Keystone logo
Exeed College MBA w zakresie analityki biznesowej - UCAM, Hiszpania
Exeed College

MBA w zakresie analityki biznesowej - UCAM, Hiszpania

Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 32 000 / per course

Nauka na odległość

Wstęp

Analityka biznesowa w szerokim zakresie wykorzystuje analizę statystyczną, a zastosowania analityki biznesowej obejmują wszystkie obszary funkcjonalne. Executive MBA w Business Analytics przygotowuje liderów, którzy tworzą wartość na podstawie ustrukturyzowanego i analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów w sytuacjach zarządczych. Co więcej, Executive MBA w Business Analytics pomaga profesjonalistom przezwyciężyć wyzwania stojące przed podejmowaniem decyzji podczas zajmowania się analizą surowych danych, jak i przetworzonych informacji.

Roczny internetowy program MBA w zakresie analityki biznesowej to kompleksowy program przeznaczony dla specjalistów w dziedzinie zarządzania, którzy nie mogą się doczekać międzynarodowych ról menedżerskich lub wyższej administracji w organizacjach globalnych. Po ukończeniu programu uczestnicy otrzymają dyplom studiów podyplomowych w zakresie analityki biznesowej uzyskany w Cambridge International Qualifications w Wielkiej Brytanii oraz tytuł MBA w zakresie analityki biznesowej uzyskany na Universidad Católica de Murcia, UCAM.

Studenci zapisujący się na studia MBA w zakresie analityki biznesowej zrealizują podstawowe moduły dotyczące międzynarodowych zasobów ludzkich, strategicznego zarządzania zmianami, zarządzania strategicznego oraz przywództwa i zarządzania operacyjnego, a także specjalistyczne moduły dotyczące wprowadzenia do analityki biznesowej i zastosowania analityki w biznesie w części pierwszej podczas studiów w drugiej części studenci wezmą udział w module dotyczącym otoczenia społeczno-gospodarczo-prawnego i pracy dyplomowej.

O UCAMie

Universidad Católica de Murcia, UCAM, założony w 1996 roku, jest jednym z w pełni akredytowanych, najszybciej rozwijających się uniwersytetów w regionie europejskim. Z siedzibą w Murcji w Hiszpanii, z centrami edukacyjnymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indonezji i Singapurze, UCAM oferuje ponad 163 kursy, w tym administrację biznesową, opiekę zdrowotną, informatykę, zarządzanie sportem i inżynierię. Uniwersytet ma strategiczne partnerstwo z ponad 360 międzynarodowymi uniwersytetami, w tym z Uniwersytetem Stanforda, Narodowym Uniwersytetem Singapuru i Narodowym Uniwersytetem Technologicznym. UCAM jest także członkiem Erasmus Mundus i Universia. Program UCAM E-MBA plasuje się w pierwszej dziesiątce w regionie, a na uczelni studiuje obecnie ponad 21 000 aktywnych studentów. UCAM akredytuje i nagradza programy MBA w zakresie zarządzania ogólnego, MBA w zakresie analityki biznesowej, MBA w zakresie operacji i zarządzania projektami, MBA w zakresie przywództwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, MBA w zakresie globalnej bankowości i finansów, MBA w zakresie zwinnego zarządzania łańcuchem dostaw, MBA w zakresie globalnego zarządzania opieką zdrowotną, MBA w zakresie energii i zrównoważonego rozwoju, MBA w zakresie rachunkowości i finansów oraz MBA w zakresie zarządzania marketingowego.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

O szkole

pytania