Keystone logo
Exeed College MBA w public relations i reklamie - UCAM, Hiszpania
Exeed College

MBA w public relations i reklamie - UCAM, Hiszpania

Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 32 000 / per course

Nauka na odległość

Wstęp

Kompleksowa demonstracja podstawowych zasad i praktyk reklamy i public relations, która kładzie nacisk na procesy decyzyjne w zakresie strategii kreatywnej/medialnej oraz wpływy historyczne, społeczne i gospodarcze. Ten moduł ma na celu dać szeroki przegląd i zrozumienie głównych pojęć związanych z public relations/reklamą i przygotuje uczniów do przyszłej pracy w planowaniu kampanii i zarządzaniu reputacją marki. Ten kurs zapewni solidne podstawy dla osób pracujących w okolicy.

Roczny internetowy program MBA w dziedzinie public relations i reklamy to kompleksowy program przeznaczony dla profesjonalistów, którzy oczekują stanowiska kierowniczego lub wyższego szczebla administracyjnego. Po ukończeniu programu uczniowie otrzymają dyplom ukończenia studiów podyplomowych z zakresu Business Administration z Cambridge International Qualifications w Wielkiej Brytanii oraz tytuł Master of Business Administration z Universidad Católica de Murcia, UCAM.

Studenci zapisujący się na studia MBA w zakresie public relations i reklamy podejmą podstawowe moduły dotyczące międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi, strategicznego zarządzania zmianą, zarządzania strategicznego i przywództwa, zarządzania operacyjnego, zasad reklamy i zarządzania public relations oraz public relations w zintegrowanej komunikacji marketingowej w pierwszej części natomiast w drugiej części studenci wezmą udział w module Społeczno – Ekonomiczno – Prawnym oraz pracę dyplomową.

O UCAM

Universidad Católica de Murcia, UCAM, założony w 1996 roku, jest jednym z w pełni akredytowanych, najszybciej rozwijających się uniwersytetów w regionie europejskim. Z siedzibą w Murcji w Hiszpanii, z centrami edukacyjnymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indonezji i Singapurze, UCAM oferuje ponad 163 kursy, w tym administrację biznesową, opiekę zdrowotną, informatykę, zarządzanie sportem i inżynierię. Uczelnia ma strategiczne partnerstwo z ponad 360 międzynarodowymi uniwersytetami, w tym Stanford University, National University of Singapore i National Technological University. UCAM jest również członkiem Erasmus Mundus i Universia. Program UCAM E-MBA plasuje się w pierwszej dziesiątce w regionie, a uczelnia ma obecnie ponad 21000 aktywnych uczniów. Akredytacje i nagrody UCAM Program MBA w General Management, MBA w Business Analytics, MBA w Operations and Project Management, MBA w Health and Safety Leadership, MBA w Global Banking and Finance, MBA w Agile Supply Chain Management, MBA w Global Healthcare Management, MBA w Energy and Sustainability, MBA w rachunkowości i finansach oraz MBA w zarządzaniu marketingowym.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

O szkole

pytania