Keystone logo
Exeed College MBA w finansach - Woolf, Malta
Exeed College

MBA w finansach - Woolf, Malta

14 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 35 000 / per course

Nauka na odległość

Wstęp

Program MBA w finansach oferuje kompleksowy program nauczania, który wyposaża studentów w wiedzę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu na stanowiskach związanych z zarządzaniem finansami. Program składa się z modułów podstawowych i modułów specjalizacyjnych, zapewniających wszechstronną edukację w zakresie finansów.

Moduły specjalizacji zagłębiają się w kluczowe obszary finansów, w tym zarządzanie ryzykiem kredytowym, modelowanie finansowe oraz rynki finansowe, instytucje i instrumenty. Moduły te zapewniają dogłębny wgląd w analizę ryzyka kredytowego, ilościowe i jakościowe techniki oceny ryzyka kredytowego, zastosowania modelowania finansowego, narzędzia i techniki arkuszy kalkulacyjnych, prognozowanie finansowe, efektywność rynku, proces podejmowania decyzji korporacyjnych i nie tylko.

W trakcie programu uczniowie rozwijają umiejętności krytycznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów niezbędne do podejmowania świadomych decyzji finansowych. Pod koniec programu studenci są przygotowani do poruszania się po zawiłościach branży finansowej i przyczyniania się do sukcesu organizacji pełniących różne role finansowe.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

O szkole

pytania