Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

Wstęp

O Exeed College

Exeed College, planowany w 2016 roku, to prestiżowe przedsięwzięcie Westford Education Group oferujące najwyżej oceniane programy akademickie online/w niepełnym wymiarze godzin. Światowej klasy dostawca usług w zakresie zarządzania edukacją z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Exeed College umożliwia prowadzenie programów doktoranckich w zakresie administracji biznesowej i edukacji, specjalistycznych programów MBA, programów magisterskich w dziedzinie edukacji oraz różnych programów podnoszenia kwalifikacji nauczycieli dzięki swojej obecności w GCC, Afryce, Azji, Kraje południowo-wschodnie i europejskie. Wyjątkowe programy edukacyjne oferowane przez wiodące międzynarodowe uniwersytety i organizacje przyznające nagrody umożliwiają uczniom odkrywanie siebie na nowo i doskonalenie się w swoich dziedzinach wiedzy specjalistycznej.

Aby oferować stopnie naukowe na światowym poziomie, Exeed College trafiło we właściwe miejsce wśród czołowych światowych uniwersytetów, które zobowiązały się oferować studentom wyjątkowe doświadczenia, wysokiej jakości nauczanie, przełomowe badania i rozległą współpracę z czołowymi organizacjami.

Universidad Católica de Murcia, Hiszpania, City University, Malezja, Liverpool John Moores University, University of South Wales i Plymouth Marjon University w Wielkiej Brytanii, Acacia University i Carolina University w USA to główne uniwersytety współpracujące z Exeed College .

Misja

Naszą misją jest dostarczanie renomowanych i akredytowanych na całym świecie programów studiów magisterskich w dziedzinie biznesu i zarządzania oraz kwalifikacji szkoleniowych dla nauczycieli, aby wyposażyć profesjonalistów XXI wieku w ekspansywną wiedzę, aby zaspokoić ich potrzeby akademickie i uniwersalne umiejętności. Solidna platforma dla pracujących profesjonalistów do zdobywania wiedzy, uzyskiwania głębokich spostrzeżeń i doskonalenia zastosowania takich nauk w miejscu pracy; przyczyniamy się do budowania wspaniałych organizacji, zrównoważonych społeczności, a tym samym postępowego narodu, który przestrzega etyki i uczciwości.

Wizja

Exeed College przewiduje być jednym z czołowych światowych dostawców uznanego i akredytowanego szkolnictwa wyższego, edukacji wykonawczej i kształcenia ustawicznego dla pracujących profesjonalistów i praktyków, aby wyposażyć, wzbogacić i umożliwić im stanie się ekspertami i liderami w swoich dziedzinach praktyki.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

  • Oman Online, Oman

  • Saudi Arabia Online, Arabia Saudyjska

  • Singapore Online, Singapur

  • India Online, Indie

  • Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

  • Nigeria Online, Nigeria

  • Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  • Malaysia Online, Malezja

pytania