Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Wstęp

ESDST jest szkołą danych Rushford Business School akredytowaną przez James Lind Institute. Szkoła oferuje programy studiów wyższych w Data Science i Technology, których stopień jest przyznawany przez Rushford Business School.

Nasi wykładowcy i mentorzy są naukowcami danych i pracują na renomowanych stanowiskach w branży. Uczymy przy użyciu stosowanej metodologii z prawdziwym zestawem danych, a stopień kończy się konsultacyjnym projektem capstone. Odbywa się to w celu wspierania naszych studentów, aby byli światowej klasy menedżerami najwyższego szczebla i naukowcami zajmującymi się danymi.

Nasza elastyczna dostawa akademicka pozwala studentom wybrać nasze programy w oparciu o ich zaangażowanie czasowe. Nasze programy w 100% online są dobrze dopasowane do studentów z całego świata. Nasze programy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić ekwiwalencję online do regularnego programu uniwersyteckiego poprzez wykorzystanie światowej klasy technologii, międzynarodowych ekspertów w dziedzinie nauki danych i najlepszej jakości edukacji.

ESDST ma na celu promowanie edukacji technicznej i badań w dziedzinie nauki o danych, analityki biznesowej i najnowocześniejszych technologii. Programy w ESDST zapewniają wyróżniającą się przewagę studentom zarządzania i techniki poprzez umożliwienie im wykorzystania danych i technologii do skutecznego i efektywnego rozwiązywania problemów świata rzeczywistego. Dane i technologia stały się integralną częścią naszego życia, dlatego docenienie tych dwóch elementów jest niezbędne we wszystkich segmentach ludzkiego życia - czy to w życiu osobistym, czy zawodowym.

Programy oferowane są zarówno w trybie online, jak i blended. Studenci mają możliwość wyboru trybu w oparciu o swoją wygodę. Dla wszystkich komponentów blended, odpowiednik online jest również zapewniony, dlatego w dowolnej części świata, w której mieszkasz, jesteś w stanie wybrać swoje programy i studiować z nami.

Uznajemy zarówno wcześniejsze stopnie naukowe, jak i wcześniejsze doświadczenie zdobyte przez uczących się na wszystkich poziomach. Jest on brany pod uwagę w momencie przyjęcia w zależności od rodzaju i czasu trwania programu.

Dlaczego ESDST to doskonały wybór dla Ciebie!

Zalety ESDST

ESDST koncentruje się na podejściu opartym na wynikach, gdzie konsekwentne wysiłki mają na celu umożliwienie uczniom osiągnięcia efektów uczenia się, które sprawiają, że jesteś gotowy do pracy w przemyśle. ESDST naprawdę wierzy w zrównoważone środowisko akademickie, które przygotowuje uczniów do życia, a nie tylko do pozycji wyjściowej, co robi większość szkół biznesowych.

Nasze MOTTO leży w RIIL, które upoważnia jego entuzjastów do pozostawienia żadnego kamienia na kamieniu, aby rozwijać się jako profesjonalista i jako człowiek.

Odpowiedzialni nauczyciele akademiccy

 • Jakość edukacji - Jako pionierzy w zakresie jakości edukacji, utrzymujemy poziom studiów, który zapewnia studentom przejście na wymaganym poziomie po posiadaniu wymaganych umiejętności. Nasze uniwersytety partnerskie są już akredytowane najlepiej za ich jakość edukacji jak Swiss EduQua, a ich stowarzyszenia z międzynarodowych organów akredytacyjnych.
 • Elastyczna dostawa akademicka - Nasz internetowy i mieszany model dostawy akademickiej z odpowiednią mieszanką synchronicznych i asynchronicznych wejść pozwala zaplanować inicjatywy edukacyjne. Treść jest dostępna 24X7 poprzez Twój e-kampus.

Technologia informacyjna

 • Data-Driven Decisions - Dane i technologie informacyjne stały się integralną częścią życia osobistego i zawodowego każdego człowieka. ESDST przygotowuje Cię do podejmowania decyzji opartych na danych, dzięki czemu Twoje rekomendacje wyróżniają się na tle kolegów.
 • MS Excel - Każdy uczeń ESDST będzie ekspertem w programie MS Excel, który jest jednym z darmowych narzędzi zwiększających wydajność pracy.
 • Kodowanie i narzędzia - W zależności od tego, który program wybierzesz, nauczysz się kodowania w R lub Pythonie i innych różnych narzędzi, na przykład do tworzenia pulpitów.

Integracja branży

 • Mentoring - Każdemu uczniowi ESDST zostanie przydzielony mentor branżowy, z którym będziesz mógł zaplanować swoją spersonalizowaną ścieżkę kariery.
 • Placement Services - Oprócz umiejętności, które są wymagane do umieszczenia, ESDST zapewnia ci akademickiego trenera, który pomaga ci z CV, profilem LinkedIn, budowaniem umiejętności wywiadu. Wraz z tym, nasza komórka branżowa zapewnia platformę do poprawy widoczności Twojego profilu w branży. Z umiejętności i możliwości rozmowy kwalifikacyjnej, jesteśmy pewni, że masz miejsce.
 • Industry Networking Events - Nauka od ekspertów z branży jest integralną częścią tego programu. Regularnie będą organizowane sesje gościnne, gdzie będzie można się wyłamać i podyskutować z gościem. Networking będzie kluczową kwestią podczas programów blended. Nawet wiele modułów będzie co-taught przez ekspertów branżowych, co pozwala na różne platformy do nauki od ekspertów branżowych, a tak, nie zapominając o mentoringu wspomniano wcześniej.
 • Consulting Capstone Project- Co powiesz na pracę nad prawdziwym problemem biznesowym, pobieranie danych i rekomendowanie rozwiązań dla firmy jako konsultant biznesowy? Istniejący, prawy. Jest to wyróżniona część programów studiów. W przeciwieństwie do każdej innej szkoły biznesu, która po prostu daje ci możliwość pracy magisterskiej, ESDST daje ci możliwość współpracy z firmą w celu rozwiązania ich problemów biznesowych.

Umiejętności życiowe

 • Cross-cultural environment - ESDST jest międzynarodowym instytutem, w którym wszyscy studenci z całego świata będą się uczyć razem. Wyobraź sobie, że pracujesz nad projektem cross-country, nauka będzie ogromna. Firmy wydają miliony dolarów na uwrażliwienie międzykulturowe, ale Ty będziesz je miał tylko ze studiów.
 • Leadership Skills - Twój plan studiów jest w Twoich rękach. Pracujesz podczas studiów, dlatego planowanie z wyprzedzeniem wszystkich elementów dostawy akademickiej, jak również twój front pracy. Te umiejętności organizacyjne zwiększają Twoje umiejętności planowania i samomotywacji.
 • Umiejętności miękkie i komunikacja - Komunikacja sprawia, że lider wyróżnia się na tle innych specjalistów. Twoja komunikacja pisemna będzie się poprawiać z każdym postępującym modułem, a komunikacja werbalna będzie postępować z możliwościami dyskusji na forum.

Referencje studentów

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Geneva

  Geneva, Szwajcaria

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • instagram
  • youtube

pytania