Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Wstęp

O ESDST:

European School of Data Science & Technology (ESDST) specjalizuje się w oferowaniu edukacji w dziedzinach technicznych, takich jak data science, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, robotyka, cyberbezpieczeństwo, przetwarzanie w chmurze itp.Z nami nie tylko się uczysz, ale zdobywasz uznane certyfikaty i stopnie naukowe oraz wzmacniasz CV, budując portfolio dzięki naszej hybrydowej metodologii uczenia się opartej na projektach!

201353_Technology-3.png

Partnerzy ESDST oferują stopnie naukowe akredytowane przez RNCP, francuskie Ministerstwo Pracy, Francja. Ponadto European School of Data Sciences & Technology (ESDST) jest szwajcarską instytucją posiadającą certyfikat EduQua o numerze certyfikatu CH23/00000103. Certyfikat EduQua jest potwierdzeniem jakości edukacji oferowanej przez ESDST. Co więcej, nasze kursy wyposażają uczestników w dogłębną wiedzę, umożliwiając im zdobywanie certyfikatów branżowych od AWS, Microsoft, Databricks, Google i innych. Każdy z naszych programów magisterskich oferuje możliwość zdobycia dyplomu uznanego przez francuskie Ministerstwo Pracy i czterech szwajcarskich certyfikatów Eduqua oraz listu referencyjnego od mentora branżowego.

Czerpiąc z ponad 15-letniego doświadczenia naszej grupy w kształceniu dorosłych, obejmującej ponad 5400 absolwentów z ponad 80 krajów, udoskonaliliśmy hybrydową metodologię nauczania przeznaczoną wyłącznie dla dorosłych uczniów. Skrupulatnie opracowaliśmy trójpoziomowe podejście do projektowania kursów, które obejmuje współpracę specjalistów z branży i profesorów akademickich w kształtowaniu treści kursów i ich dostarczaniu za pośrednictwem naszego najnowocześniejszego e-kampusu. Ponadto każdemu uczniowi przydzielamy dedykowanego Menedżera ds. Sukcesu Studenta, aby wspierać spójną komunikację. Nasze obozy na żywo i mentoring pozwalają uczniom na interakcję z profesjonalistami z branży, aby nauczyć się realizacji koncepcji.

Ta wspomniana powyżej dynamiczna synergia gwarantuje, że nasze kursy zapewniają harmonijne połączenie rygoru akademickiego i praktycznej edukacji praktycznej. Nasza andragogika umożliwia Ci naukę w dogodnym dla Ciebie czasie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a wszystko to przy jednoczesnym korzystaniu z opieki mentorskiej zarówno ze strony specjalistów akademickich, jak i branżowych.

201354_Technology-2.png

Priorytetowo traktujemy naukę opartą na projektach, umożliwiając zastosowanie ram koncepcyjnych do rozwiązywania rzeczywistych problemów. Każdy kurs jest oceniany poprzez projekty, których zwieńczeniem jest znaczący projekt konsultingowy Capstone. Takie podejście pozwala na opracowanie kompleksowego portfolio lub CV, zawierającego co najmniej 13 projektów po zakończeniu programu. Wyobraź sobie wpływ CV wzbogaconego o różnorodną gamę projektów.

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoją podróż jako Ekspert ds. Danych!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać ekscytujące możliwości, jakie na Ciebie czekają!

Dlaczego ESDST to doskonały wybór dla Ciebie!

Odblokuj swój potencjał dzięki ESDST – Twojej drodze do wysokiej jakości edukacji!

Europejska Szkoła Nauki i Technologii Danych (ESDST) oferuje możliwość spersonalizowanej edukacji najwyższej jakości w preferowanym przez Ciebie trybie. Oferujemy edukację w 2 modelach – online i na terenie kampusu. Pracujący profesjonaliści, którzy nie mogą wziąć urlopu naukowego, mogą kontynuować naukę w trybie online.

Ci, którzy wolą zajęcia w klasie, mogą zdecydować się na naukę w naszym najnowocześniejszym kampusie we Francji, wyposażonym w najnowocześniejsze laboratoria komputerowe, zaplecze językowe i doskonałe udogodnienia sportowe, aby stworzyć sprzyjające środowisko do nauki.

Nasz model dydaktyczny:

Jesteśmy pionierami w edukacji online dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu naszej grupy w kształceniu dorosłych. Wierzymy w podnoszenie kompetencji, które jest możliwe dzięki strategiom aktywnego uczenia się, w których uczniowie są zaangażowani w proces uczenia się. Aby to osiągnąć, zaadaptowaliśmy trójstopniowe podejście do projektowania kursów i prowadzenia zajęć akademickich, które można spersonalizować i które jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasz program nauczania został opracowany wspólnie przez specjalistów z branży i ekspertów ds. edukacji, aby zapewnić praktyczną treść kursu i rygor akademicki. Wszyscy uczniowie personalizują swoje studia za pośrednictwem naszego e-kampusu. Aby zapewnić szybką reakcję, każdemu uczniowi przydzielany jest menedżer ds. sukcesu uczniów. Organizujemy regularne sesje gościnne i obozy Live Boot Camp, wszystkie nagrywane dla Twojej wygody.

Szczegółowy program nauczania

Jako wyspecjalizowana szkoła techniczna, jesteśmy zaangażowani w zapewnianie dogłębnej edukacji i badań w dziedzinie technologii. Nasz program nauczania ma na celu przygotowanie Cię do osiągnięcia sukcesu w branży, niezależnie od tego, czy szukasz zmiany kariery, czy też pragniesz awansu w swojej organizacji. Nasz program nauczania został sprawdzony przez specjalistów z branży, zapewniając jego zgodność z aktualnymi wymaganiami rynku pracy.

Jesteśmy dumni, że nasz program nauczania został zweryfikowany przez specjalistów z branży i oferuje wiedzę wymaganą do podjęcia pracy.

Programy przygotowujące najwyższej klasy menedżerów i specjalistów z branży!

Oferujemy szeroką gamę programów odpowiadających potrzebom wszystkich uczniów. Typowa grupa docelowa naszych programów to:

201358_Technology-5.png
 • Liderzy zarządzania: Każdy, kto ma doświadczenie w zarządzaniu lub chce zostać menedżerem najwyższego szczebla i chce nauczyć się podejmowania decyzji w oparciu o dane, może rozważyć następujące programy, w ramach których się uczysz (narzędzia do zarządzania + dane i ich zastosowania)
  • MBA Business Analytics
  • MBA Zarządzanie dużymi danymi
  • MBA Nauka o danych, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe
 • Menedżerowie chcący nauczyć się prowadzenia dogłębnych badań w swoich obszarach działalności mogą rozważyć następujące programy, w ramach których uczysz się (Zarządzanie + Specjalizacje zarządzania + Narzędzia danych i ich zastosowania), np. przygotowywanie pięknych dashboardów, rekomendacji decyzji przy użyciu danych, itp)
 • MBA Analityka biznesowa i inteligencja (analityka finansowa)
 • MBA Analityka biznesowa i inteligencja (analityka zasobów ludzkich)
 • MBA Analityka biznesowa i inteligencja (analityka sportowa)
 • MBA Analityka biznesowa i analityka (analityka marketingowa)
 • MBA Analityka biznesowa i inteligencja (analityka opieki zdrowotnej)
 • Ekspertów technicznych chcących pracować w rolach związanych z technologią, danymi i sztuczną inteligencją oraz wszystkich osób z doświadczeniem w zarządzaniu, które chcą już nauczyć się dogłębnych zastosowań technologii, zachęcamy do rozważenia następujących programów:
 • Magister Big Data i analityki biznesowej
 • Magister nauki o danych, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji
 • Magister sztucznej inteligencji dla robotyki

Czy wiesz, że menadżerowie potrafiący podejmować decyzje w oparciu o technologię zarabiają średnio więcej? Jak wynika z ostatniej ankiety, danych zebranych z różnych źródeł, średnia pensja Data Analytics Lead wynosi ponad 400 000 dolarów.

Czy wiesz, że menedżerowie potrafiący podejmować decyzje oparte na technologii osiągają średnio wyższe wynagrodzenia? Jak wynika z ostatnich badań, potencjalni klienci zajmujący się analizą danych zarabiają średnio ponad 400 000 USD.

Gotowy wyróżnić się i awansować w swojej karierze?

Dołącz do nas w ESDST, zaufanej instytucji, która pozwoli Ci zabłysnąć w stale rozwijającym się krajobrazie technologicznym!

Referencje studentów

Funkcje kampusu

Europejska Szkoła Nauki i Technologii Danych (ESDST) ma 2 kampusy - kampus internetowy i kampus francuski.

Kampus online umożliwia naukę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, personalizację studiów i naukę we własnym tempie. Badania mówią, że dana osoba pamięta tylko 30–40% nauczania na zajęciach, jednak dzięki naszemu kampusowi internetowemu możesz wstrzymywać nagrania Profesora, odsłuchiwać je ponownie, uczyć się od nowa i ćwiczyć wielokrotnie, aby zaakcentować swoją naukę.

Nasz kampus we Francji znajduje się w Châteauroux, położonym w samym sercu Francji, szczyci się tętniącą życiem społecznością liczącą 60 000 mieszkańców i jest dogodnie położony zaledwie 2 godziny jazdy pociągiem od Paryża. Ta strategiczna lokalizacja otwiera świat możliwości odkrywania słynnych miejsc we Francji i przebywania w bezpiecznym miejscu.

Baza dydaktyczna jest wyjątkowa: w pełni wyposażone sale lekcyjne, wyjątkowa w Europie pracownia językowa, pracownie komputerowe, ambulatorium itp. Infrastruktura jest po prostu wyjątkowa: restauracja z kuchnią i możliwość wykupienia przez studentów miesięcznego pełnego posiłku (3 X dzień), profesjonalne boisko do piłki nożnej, z którego korzysta drużyna miasta, korty do tenisa, badmintona, siatkówki i koszykówki, stoły do ping-ponga, bar ze stołem bilardowym i dużym telewizorem, wszystko dostępne dla studentów i zlokalizowane na terenie kampusu. Studia będą gościć 200 sportowców podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. i charakteryzują się bardzo wysokim standardem (w cenie sprzątanie, ręczniki i pościel). Studenci do i z centrum miasta oraz dzielnic handlowych mogą korzystać z bezpłatnego transportu publicznego autobusem. Dostępna jest także droga rowerowa z możliwością wypożyczenia rowerów.

  Rekrutacja

  Szczegółowe warunki rekrutacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Jeśli chcesz z kimś porozmawiać, sprawdź, czy możesz wziąć udział w naszym następnym Dniu Otwartym. Prowadzimy dzień otwarty we współpracy z naszą szkołą partnerską Rushford Business School, która oferuje edukację w zakresie zarządzania.

  Aby zarejestrować się na Dzień Otwarty, kliknij tutaj:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIkduygpz4rGdOYXLrCaaDWJaJf0a4s4d1q#/registration

  Jeśli nie możesz się doczekać kolejnego dnia otwartego, napisz e-mail na adres [email protected]

  Stypendia i Finansowanie

  Europejska Szkoła Nauki i Technologii Danych (ESDST) zaprasza do składania wniosków z całego świata. Aby pomóc uczniom, których waluta nie jest tak silna, zmotywować naukowców i badaczy itp., oferujemy różne stypendia w różnym czasie.

  Jesteśmy prywatną szkołą biznesu i dlatego musimy pobierać opłaty, jednak w przeszłości uczniowie z krajów o niższych dochodach mogli uzyskać do 40% stypendiów.

  Prosimy o złożenie wniosku o stypendium wraz z niewiążącym, bezpłatnym wnioskiem. Nasz zespół rekrutacyjny będzie mógł dokonać przeglądu i powrócić do oferowanego stypendium.

  Lokalizacje

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, , , Châteauroux

   • Baar

    Blegistrasse 15, 6340, Baar

    pytania