Keystone logo
European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

Wstęp

European Institute of Applied Science and Management, ops (EIASM, dawniej CBU) należy do nowoczesnych prywatnych instytucji edukacyjnych w Czechach oferujących stopnie zawodowe. Przyciągając stały napływ nowych studentów od momentu powstania w 2011 roku, świadczy o swojej reputacji jako pierwszorzędnej instytucji edukacyjnej. Jest akredytowana jako Premier Institution przez uznaną agencję akredytującą ASIC UK i znajduje się w centrum Pragi. EIASM została członkiem CPD (Certified Professional Development) oraz ICA (International Compliance Association).

EIASM oferuje profesjonalne programy BBA, MBA i DBA w języku angielskim, podczas gdy programy MBA i DBA są również w języku czeskim. Ponadto EIASM oferuje również krótkoterminowe, szyte na miarę staże badawcze w różnych specjalizacjach jako kursy zaawansowane, aby umożliwić elastyczny rozwój zawodowy.

Zapewniamy najwyższej jakości wsparcie online. Materiały do nauki i powiązane informacje są dostępne dla uczniów w systemie e-learningowym NEO, powszechnie używanym przez setki szkół i uniwersytetów na całym świecie.

Programy studiów

EIASM wnosi wieloletnie doświadczenie, zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów i doświadczonych menedżerów. Personel EIASM wywodzi się z różnych środowisk i ma bogate doświadczenie akademickie i pozaakademickie, dzięki czemu mamy dobre połączenie umiejętności analitycznych i doświadczenia w terenie. Więcej informacji o naszych wykładowcach można znaleźć na stronie www.eiasm.cz . Ponadto możesz znaleźć odpowiedzialną, rzetelną i wspierającą kadrę kierowniczą wydziału.

Współpraca

EIASM ma dobrze ugruntowaną sieć akademicką opartą na umowach o partnerstwie i wymianie studentów z ponad 50 uniwersytetami na całym świecie. EIASM jest członkiem QISAN.

Badania

Wykładowcy publikują w czasopismach Elsevier (Scopus) i Clarivate Analytics (Web of Science) z wielu dziedzin i specjalizacji (m.in. ekonomia, inżynieria, nauki przyrodnicze itp.). Ponadto od 2013 roku organizujemy coroczną międzynarodową konferencję, która jest indeksowana w bazie Web of Science Core i innych serwisach indeksujących. Wspieramy otwarty dostęp i korzystamy z Open Journal System.

Akredytacja ASIC

EIASM jest akredytowany jako instytucja Premier przez ASIC. Akredytacja ASIC to standard edukacyjny, który jest:

 • Zatwierdzony przez Ofsted, Radę Wyższej Akredytacji w Wielkiej Brytanii
 • Uznany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rządu brytyjskiego
 • Członek BQF (Brytyjska Fundacja Jakości)
 • Filia ENQA (Europejska Sieć Zapewniania Jakości)
 • Członek NARIC (Krajowe Centra Informacji o Uznawalności Wykształcenia)
 • ASIC został oceniony i spełnił wymagania normy ISO9001:2015, która jest certyfikacją w zakresie „Akredytacja dla instytucji edukacyjnych w Wielkiej Brytanii i na świecie”.

Zostaliśmy członkiem QISAN (Quality International Study Abroad Network). Obecnie oferujemy nowe programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie.

Standardy absolwentów

Wspieramy krytyczne podejście i analityczne myślenie studentów w interdyscyplinarnym i innowacyjnym środowisku, w którym jedyną stałą jest ciągła zmiana. Dlatego naszym celem jest posiadanie absolwentów o globalnym, międzykulturowym, złożonym spojrzeniu, którzy potrafią szybko gromadzić i analizować informacje oraz inicjować, wdrażać i zarządzać zmianami w życiu osobistym i zawodowym. Typowy ałun to wartościowy zespół graczy o zdolnościach przywódczych.

Nasza misja

Dzięki osiągnięciom swoich studentów i członków wydziału EIASM dostrzega zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i doskonałość.

EIASM przewiduje silniejszą tożsamość wzmocnioną przez lokalne, krajowe i międzynarodowe powiązania, które przynoszą korzyści studentom, wykładowcom i większej społeczności instytutu.

Lokalizacje

 • Prague

  Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8, 182 00, Prague

  pytania