Keystone logo
© Fotoatelier Karl Scheuring
ESB Business School

ESB Business School

ESB Business School

Wstęp

© Fotoatelier Karl Scheuring

194450_Campus_820_x_480_px.jpg

ESB Business School - prawdziwie międzynarodowa.

W międzynarodowym środowisku edukacyjnym kształcimy przyszłych liderów, którzy będą odpowiedzialnie kształtować naszą globalną gospodarkę i społeczeństwo. ESB Business School jest częścią publicznego, finansowanego przez państwo Uniwersytetu w Reutlingen i od czterdziestu lat wyznacza standardy w kształceniu i szkoleniu młodych liderów w międzynarodowej administracji biznesowej i inżynierii biznesowej. ESB Business School zlokalizowana jest niedaleko Stuttgartu, w zamożnym regionie, w którym działa wielu światowych graczy, np. z branży motoryzacyjnej i inżynierii mechanicznej.

Żyjemy międzynarodowo

Ponad 2100 studentów z około 70 krajów mieszka i studiuje razem w naszym kosmopolitycznym kampusie. Nasze motto ESB „Truly International” oznacza także szereg programów studiów o orientacji globalnej, staże i semestry zintegrowane ze studiami za granicą, a także ogólnoświatową sieć ponad 120 uniwersytetów partnerskich w 40 krajach. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu, 60-osobowemu zespołowi profesorów z praktycznym doświadczeniem, a także wielu gościnnych wykładowców i pracowników, jeszcze bardziej urozmaica się nasz tętniący życiem kampus uniwersytecki.

Absolwenci ESB Business School cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rekruterów HR w kraju i za granicą. Krajowe i międzynarodowe rankingi uczelni również oceniają koncepcję nauczania ESB Business School jako wyjątkowo dobrą. Od 2019 roku ESB Business School posiada także akredytację największej na świecie organizacji akredytacyjnej AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business), tym samym należy do najwyższej ligi szkół biznesu na świecie.

Studia z duchem ESB!

Jazda na rowerze w szczytnym celu, doradzanie firmom lub podróżowanie do Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku: inicjatywy studenckie w ESB Business School mają wiele do zaoferowania. Choć są różnorodne: wszystkie ucieleśniają ducha ESB, doskonalą ważne umiejętności pozalekcyjne i nie trzeba dodawać, że są świetną zabawą!

Lokalizacje

  • Reutlingen

    Alteburgstraße,150, 72762, Reutlingen

pytania