Keystone logo
emTunis Business School EMBA Podstawy transformacji cyfrowej
emTunis Business School

EMBA Podstawy transformacji cyfrowej

Tunis, Tunezja

16 Months

Język angielski, Francuski, Awestyjski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Master of Business Administration (MBA) jest dostosowany do menedżerów, przedsiębiorców i konsultantów, którzy chcą zwiększyć swoją karierę poprzez szkolenia na wysokim poziomie i uzyskać stopień MBA z międzynarodową akredytacją.

Od kadry kierowniczej oczekuje się obecnie, że będzie przewodzić wpływowym transformacjom na rzecz odpowiedzialnych firm i lepszego społeczeństwa. Celem programu Executive jest umożliwienie Państwu sprostania temu wyzwaniu.

 • Rozwijać i umacniać ducha marketingu wzrostu i rozwoju biznesu zarówno w kontekście start-upów/małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm w ramach innowacyjnego podejścia marketingowego
 • Rozwiń swoje kompetencje, aby odgrywać wiodącą rolę w przyszłości organizacji
 • Odkrywaj nowe możliwości, nowe sposoby myślenia, tworzenia i innowacji
 • Rozszerz swój wpływ w module rozwoju zawodowego i osobistego.

Rewolucja cyfrowa zmieniła otoczenie ekonomiczne przedsiębiorstwa, jego model biznesowy, relacje handlowe, organizację i metody pracy. Te przemiany z konieczności stawiają przed liderami nowe wyzwania. Musimy na nowo przemyśleć model biznesowy, uwzględniając nowe wzorce tworzenia wartości.

EMBA Digital Transformation ma na celu zwiększenie umiejętności liderów, aby mogli prowadzić transformację i innowacje oraz rozwijać praktyczne umiejętności przywódcze, aby pokonać organizacyjne przeszkody dla innowacji i prowadzić udane transformacje w ramach funkcji lub przedsiębiorstw.

Powody, dla których warto wybrać emTunis Business School

Zwinność i elastyczność

W kampusie, online, mieszane, lub moduł po module. Wszystkie programy Executive mogą być realizowane w zależności od naszego wyboru. emTunis zapewnia, że wybrałeś rytm, który najlepiej pasuje do Twojego życia zawodowego. Wychowawca, na Państwa prośbę, może pomóc w dokonaniu najtrafniejszego wyboru, tak abyście mogli Państwo nadal wypełniać swoje obowiązki zawodowe i korzystać z naszych lekcji w odpowiednim tempie.

Specjalista ds. programów wykonawczych

emTunis to instytucja specjalizująca się w szkoleniach dla kadry kierowniczej. nigdy nie podzielisz się swoimi naukami z uczniami. nasi kierownicy wydziałów poświęcają wiele czasu na doskonalenie technik andragogicznych stosowanych w naszym nauczaniu. nauczanie kadry kierowniczej nie ma nic wspólnego z nauczaniem młodzieży. N.B.: Andragogika to nauka o rozumieniu (teoria) i wspieraniu (praktyka) edukacji całożyciowej osób dorosłych.

Skuteczny & Skuteczny

Z tylko 60 do 64 dni potrzebne z dala od pracy w okresie 16 miesięcy, w zależności od wyboru kampusu początkowego, Nasza EMBA jest jednym z najbardziej efektywnych dróg do górnej stopnia biznesowego. Cały nasz sztab specjalistów, pracowników naukowych i trenerów co roku weryfikuje programy, aby je zoptymalizować i uczynić bardziej efektywnymi.

Wielokulturowy & Wielojęzyczny

Tunezja to kraj afrykański, śródziemnomorski i arabski. W odległości jednej godziny od Europy i z ponad 3000-letnią historią mieszania się grup etnicznych, Tunezja jest bez wątpienia najlepszym miejscem na świecie do nauczania różnorodności, integracji i tolerancji. Nasze programy Executive są dostarczane w 3 językach: Angielski, francuski i arabski.

Akredytacje

emTunis Business School jest profesjonalną i wykonawczą szkołą szkoleniową akredytowaną przez państwo tunezyjskie. Wszystkie nasze EDBA odbywają się we współpracy z francuską szkołą biznesu, co daje dostęp do akredytacji przez państwo francuskie.

Mając dwa stopnie naukowe, tunezyjski i francuski masz pewność, że Twoje umiejętności są uznawane w prawie wszystkich krajach świata.

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • MBA w cyfrowym biznesie i marketingu cyfrowym
  • Madrid, Hiszpania
  • Seville, Hiszpania
  • + 1 jeszcze
 • Online Executive MBA w Digital Marketing i Social Media
  • Oxford, Wielka Brytania
 • 1 rok MBA (transformacja cyfrowa, finanse, marketing cyfrowy)
  • Online Switzerland