Keystone logo
© rawpixel.com
emTunis Business School

emTunis Business School

emTunis Business School

Wstęp

emTunis Business School jest pierwszą afrykańską szkołą zarządzania poświęconą szkoleniom kadry kierowniczej. z siedzibą w Tunisie, stolicy Tunezji, oferujemy kadrze kierowniczej programy o bardzo wysokiej wartości dodanej, pozwalające na przekroczenie ich potencjału i pomagające firmom w pokonywaniu bezprecedensowych wyzwań i wytyczaniu nowych ścieżek.

Aby osiągnąć te cele, oferujemy kilka metod szkoleniowych: online, na miejscu z serią boot campów, mieszanką dwóch,... będziesz miał systematycznie harmonogram uwzględniający obciążenie pracą, jakie masz w swojej firmie.

Tunezja to kraj afrykański, śródziemnomorski i arabski. W odległości jednej godziny od Europy i z ponad 3000-letnią historią mieszania się grup etnicznych, Tunezja jest bez wątpienia najlepszym miejscem na świecie do nauczania różnorodności, integracji i tolerancji. emTunis Business School jest jedyną szkołą biznesu na świecie, która zapewnia swoje programy wykonawcze w trzech językach: Angielski, francuski i arabski.

Jeśli tak jak my jesteś przekonany o potencjale możliwości i synergii, które mogą istnieć między Afryką, Europą i Bliskim Wschodem, to emTunis jest najlepszym partnerem, który wyposaży Cię i wzmocni Twoje możliwości, aby lepiej wykorzystać te szanse.

Lokalizacje

  • Tunis

    Building Sarra, Boulevard Principal, Les Berges du Lac I, 1053, Tunis

    pytania