Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University

Embry-Riddle Aeronautical University

Embry-Riddle Aeronautical University

Wstęp

Odkryj naszą historię

Embry-Riddle Aeronautical University który znamy dzisiaj, jest wytworem długiej i prestiżowej historii.

W 1925 roku barnstormer John Paul Riddle spotkał przedsiębiorcę T. Higbee Embry'ego i razem utworzyli Embry-Riddle Company, aby uczyć odważnych latać. To partnerstwo było początkiem wizji, która zaowocowała ponad 137 000 absolwentów, którzy napędzają innowacje i zapewniają bezpieczne i produktywne działanie branży lotniczej i pokrewnych.

Poznaj nasze kampusy

Embry-Riddle oferuje pierwszorzędną edukację niedawnym absolwentom szkół średnich, dorosłym pracującym, aktywnym członkom służby, weteranom, uczniom klas i uczącym się online.

Nasze kampusy w Daytona Beach na Florydzie i Prescott w Arizonie oferują tradycyjne doświadczenie mieszkaniowe, wraz z salami lekcyjnymi i laboratoriami, akademikami i klubami, wydarzeniami sportowymi i występami.

Embry-Riddle Online i nasz Worldwide Campus oferują najnowocześniejszą technologię online, która zapewnia elastyczność uczenia się, kiedy i gdzie chcesz.

Uczenie się od liderów

W Embry-Riddle nasi profesorowie są liderami w branży. Dzielą się wiedzą, którą zdobyli przez dziesięciolecia doświadczenia w przemyśle i szkolnictwie wyższym z naszymi studentami, aby zapewnić absolwentom przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Różnorodność jest dla nas ważna

Embry-Riddle Aeronautical University chce być światowym liderem w zakresie różnorodności i integracji w szkolnictwie wyższym.

Nieustannie staramy się rozpoznawać, szanować i szanować różnice i tożsamość kulturową między poszczególnymi osobami, rekrutując, wspierając i obejmując naszą różnorodną społeczność. Pracujemy nad zapewnieniem bezpiecznego środowiska, w którym wyrażanie siebie jest mile widziane. Naszym celem jest stworzenie kampusu wolnego od dyskryminacji, tak aby sieci, partnerstwa i kompetencje kulturowe były wspierane poprzez przywództwo, uczciwość, troskę i szacunek. Jesteśmy Embry-Riddle.

To wszystko w tym, kogo znasz

Niezależnie od wybranego kampusu lub programu, spotkasz przyjaciół na całe życie w klasach, akademikach i organizacjach studenckich. Nasi absolwenci pracują dla największych światowych firm, więc relacje, które nawiązujesz na kampusie, mogą trwać przez całą karierę.

Kiedy zdobywasz dyplom z Embry-Riddle, stajesz się częścią sieci ponad 137 000 absolwentów, którzy będą Cię wspierać przez całe życie zawodowe.

Raz orzeł, na zawsze orzeł.

Lokalizacje

  • Daytona Beach

    Daytona Beach Campus 1 Aerospace Boulevard Daytona Beach, Florida 32114, , Daytona Beach

  • Prescott

    3700 Willow Creek Road Prescott, AZ 86301, , Prescott

    pytania