Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

Wstęp

Europejski Instytut Zarządzania przewiduje adaptacyjny system nauczania, który doskonale wykorzystuje postęp technologiczny 21st wieku, zapewniając dostęp do elastycznych, akredytowanych przez rząd, wysokiej jakości programów szkolnictwa wyższego dla zapracowanych i ograniczonych lokalizacyjnie profesjonalistów.

Jesteśmy społecznością edukacyjną i badawczą złożoną z profesjonalistów i naukowców, których celem jest dostarczanie niezbędnej wiedzy i zaszczepianie odpowiednich umiejętności profesjonalistom na całym świecie, w celu zwiększenia indywidualnych szans na sukces i znalezienia krótko- i długoterminowych rozwiązań dla ich organizacji. Uzyskanie naszych stopni naukowych, dyplomów, certyfikatów i nagród akredytowanych przez rząd również zwiększa naszą przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Dzięki dostosowanym programom szkolnictwa wyższego studenci uczą się rozwijać swoje umiejętności i kompetencje, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom w nowoczesnym krajobrazie korporacyjnym i biznesowym.

Koncentrujemy się na podnoszeniu kompetencji, które obejmują umiejętności akademickie i metodologiczne, a także rozwój społeczny i osobisty w celu zwiększenia konkurencyjności na obecnym i przyszłym rynku pracy.

Dzięki akredytowanym przez rząd programom EIM, profesjonaliści mogą uzyskać dyplom MBA, tytuł doktora filozofii lub doktora administracji biznesowej poprzez bezpośrednią edukację online prowadzoną przez międzynarodowy zespół profesorów i trenerów z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Stosujemy spersonalizowane, skoncentrowane na uczniu i wysoce interaktywne metody dydaktyczne, integrując technologie i techniki uczenia się online w celu ciągłego doskonalenia doświadczeń edukacyjnych uczniów. Sprawiamy, że zdobycie tytułu doktora, MBA lub innych stopni naukowych jest o wiele wygodniejsze i bardziej wykonalne dla większości pracujących profesjonalistów.

Wizja

Zapewnienie dostępu do elastycznych, akredytowanych przez rząd, wysokiej jakości programów szkolnictwa wyższego za pośrednictwem internetowych platform edukacyjnych i zaawansowanych technologicznie metod uczenia się.

Jakie jest nasze podejście do nauki?

EIM oferuje w 100% internetowe środowisko nauczania i stosuje wysoce interaktywną metodę nauczania opartą na metodzie samouczka Oxbridge.

EIM Akredytacje

Malta Further and Higher Education Authority (MFHEA) licencjonuje EIM i wszystkie jego programy. Malta jest częścią Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA) i Międzynarodowych Ram Kwalifikacji (Commonwealth).

EIM Członkostwo

Jako największy na świecie sojusz na rzecz edukacji biznesowej, AACSB International-The Association to Advance Collegiate Schools of Business łączy nauczycieli, studentów i firmy, aby osiągnąć wspólny cel: stworzyć następne pokolenie wspaniałych liderów. Będąc synonimem najwyższych standardów doskonałości od 1916 roku, AACSB zapewnia usługi w zakresie zapewniania jakości, edukacji biznesowej i rozwoju zawodowego dla ponad 1500 organizacji członkowskich i ponad 785 akredytowanych szkół biznesu na całym świecie.

.

Rekrutacja

Stopnie doktora (DBA i doktorat z zarządzania)

Kandydaci chcący wziąć udział w jednym z naszych studiów doktoranckich wybierani są na podstawie poniższych kryteriów

 • Kwalifikacja MQF/EQF na poziomie 7 lub tytuł magistra
 • Kwalifikacja MQF/EQF na poziomie 6 lub tytuł licencjata (w przypadku doktoratu)
 • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego (w przypadku DBA)
 • Biegły poziom znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia i mówienia, czytania i pisania
 • Podstawowe kompetencje cyfrowe umożliwiające pracę z cyfrową platformą edukacyjną instytucji
 • Doskonała motywacja osobista
 • Doskonała praca zespołowa
 • Kandydaci, którzy nie spełniają wskazanych wymagań, mogą ubiegać się o uznanie wcześniejszej nauki

Studia podyplomowe (magisterskie, PGCerts, PGDipl)

Studenci mogą uczestniczyć w naszych kursach magisterskich, świadectwach i dyplomach studiów podyplomowych, a także kursach z nagrodami na podstawie następujących kryteriów

 • Kwalifikacje EQF na poziomie 6. Program studiów licencjackich
 • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
 • Biegły poziom znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia i mówienia, czytania i pisania
 • Podstawowe kompetencje cyfrowe umożliwiające pracę z cyfrową platformą edukacyjną instytucji
 • Doskonała motywacja osobista
 • Doskonała praca zespołowa
 • Kandydaci, którzy nie spełniają wskazanych wymagań, mogą zwrócić się EIM o uznanie wcześniejszej nauki

 

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Valletta

  Apt 5, 66, Old Theatre Street, Valletta VLT Malta, 1427, Valletta

  pytania