Keystone logo
EHL Hospitality Business School MBA w hotelarstwie
EHL Hospitality Business School

MBA w hotelarstwie

Lausanne, Szwajcaria

24 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Mieszany

Wstęp

Zaprojektowany, aby pomieścić zapracowanych profesjonalistów z branży hotelarskiej, nasz MBA w hotelarstwie jest dostarczany w 80% online. Elastyczna klasa online umożliwia zdobycie uznanego MBA bez wychodzenia z pracy, ponieważ stosujesz nowe strategie i narzędzia w miejscu pracy.

Podczas gdy 80% tego programu jest realizowane online, pozostałe 20% programu jest realizowane w ciągu trzech tygodni w EHL Campus Lausanne, co umożliwia dzielenie się pomysłami i nawiązywanie kontaktów z innymi partnerami z branży.

Kursy online:

Nauczane przez ekspertów z branży moduły online tego programu zapewniają solidną edukację w zakresie finansów hotelarskich, zarządzania przychodami, rozwoju hoteli i zarządzania wydajnością, które można zastosować od razu w pracy.

Kursy stacjonarne:

Intensywne moduły na miejscu koncentrują się na bieżących najlepszych praktykach w sektorach hotelarstwa i usług oraz nawiązywaniu kontaktów, co daje możliwość rozwijania kontaktów branżowych i dzielenia się spostrzeżeniami z wykładowcami, liderami branży i rówieśnikami.

Projekt zwieńczenia:

Dzięki ostatecznemu projektowi zintegrujesz swoje nowe umiejętności i wiedzę, aby ukończyć stosowany projekt biznesowy, który jest odpowiedzią na prawdziwe wyzwanie w zakresie zarządzania hotelarstwem, obejmujące aspekty strategiczne, finansowe i operacyjne.

Kluczowe fakty

 • Dyplom
  Master of Business Administration (MBA) w hotelarstwie
 • Czas trwania
  24 miesiące
 • Tygodniowy czas nauki
  15 godzin
 • Lokalizacja
  80% online, 20% na miejscu
 • Zawiera
  Możliwości nawiązywania kontaktów branżowych
 • Daty rozpoczęcia
  marzec i sierpień każdego roku

Wynik programu

Rekrutacja

Program

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

O szkole

Chat with students

pytania