Keystone logo
© Eva Dang
DSM Assessment & Training

DSM Assessment & Training

DSM Assessment & Training

Wstęp

DSM zrodził się z chęci promowania miłości do nauki, wzrostu, rozwoju, dla jednostek i organizacji. Pracując na arenie międzynarodowej i mieli przywilej pracować z wieloma organizacjami i osobami, aby pomóc im w zaspokajaniu ich potrzeb edukacyjnych, budowaniu kariery i zdobywaniu ważnych kwalifikacji.

Nasza Akademia Przywództwa i Zarządzania została utworzona w celu rozwijania zdolności przywódczych i zapewnienia kwalifikacji, które były odpowiednie dla prawdziwego świata biznesu. Aby liderzy byli wyposażeni i wykwalifikowani do radzenia sobie z wyzwaniami biznesowymi XXI wieku.

DSM Leadership and Management Academy

 • Zapewnia szereg profesjonalnych pakietów kwalifikacyjnych, które są elastyczne i spełniają standardy branżowe
 • Dostarcza kwalifikacje uznawane na arenie międzynarodowej
 • Zapewnia kwalifikacje, które są dostępne dla profesjonalistów biznesowych, które mogą pasować do pracy i innych zobowiązań
 • Kwalifikacje elastyczne, internetowe i niedrogie

Dążymy do rozwoju osób i organizacji, aby zapewnić, że są one przygotowane do sprostania przyszłym wyzwaniom biznesowym.

Standardy

Naszym celem jest promowanie miłości do nauki, wzrostu, rozwoju, dla jednostek i organizacji. Wszystkie nasze kursy zapewniają najwyższe standardy nauczania online, które nieustannie analizujemy i ulepszamy.

Jesteśmy zobowiązani do nauki i postępu.

Zasoby

Wszyscy studenci są dobrze wspierani przez cały czas trwania kursu:

 • Dostęp do portalu zasobów edukacyjnych online
 • Dedykowany opiekun wspierający
 • E-sesje coachingowe

Pathways uniwersyteckie:

Uzyskanie brytyjskiego tytułu uniwersyteckiego lub MBA może być bardzo kosztowne. Chcieliśmy zaoferować uczniom przystępną i elastyczną alternatywę. Nasze uniwersyteckie kursy i programy Pathway dają uczniom możliwość zdobycia prestiżowego brytyjskiego dyplomu uniwersyteckiego, nie opuszczając nawet swoich domów. Nasze internetowe programy kwalifikacyjne i partnerstwa z organizacjami akredytującymi umożliwiają uzyskanie stopnia brytyjskiego.

Kursy University Pathway :

Nasze kursy online zapewniają kredyty uniwersyteckie, dzięki czemu można uzyskać zwolnienia od kursów licencjackich i magisterskich, co oznacza, że ​​możesz zdobyć uznany w Wielkiej Brytanii stopień, który jest bardziej przystępny i elastyczny. Nasze kursy University Pathway to:

 • Kierownictwo ILM Level 7
 • Certyfikat ILM na poziomie 7 w zakresie przywództwa i zarządzania - 20 punktów magisterskich
 • ATHE Level 7 Dyplom w zarządzaniu strategicznym - 120 punktów Masters
 • ATHE Level 5 Extended Diploma in Business Management - 120 punktów na studia licencjackie
 • ATHE Level 4 Extended Diploma in Business Management - 120 punktów na studia licencjackie
 • Połączony poziom 4
 • ATHE Level 3 Dyplom w zarządzaniu biznesem - kurs Foundation

Podwójna certyfikacja MBA

Nasz program MBA jest kompleksowym programem łączącym, który zapewnia profesjonalną i akademicką certyfikację. W ramach naszego programu MBA uzyskasz certyfikat poziomu 7 ILM i poziom 7 ATHE w zarządzaniu strategicznym, który zapewni ci profesjonalne kwalifikacje, uznane na arenie międzynarodowej w środowisku biznesowym, zarządzającym i przywódczym. Będziesz także kwalifikował się do awansowania do MBA doładowania za pośrednictwem nauczania na odległość na University of Northampton. Ten unikalny pakiet szkoleń biznesowych i przywódczych zapewnia, że ​​Twoje CV się wyróżnia. Nasz łączony pakiet MBA wykorzystuje naszą wyjątkową współpracę z najlepszymi brytyjskimi organizacjami akredytującymi i uniwersytetami, aby zapewnić kompleksowy, przystępny cenowo i elastyczny pakiet MBA.

W szkoleniu firmy

Współpracujemy z firmami ze wszystkich sektorów, aby budować swoje kompetencje przywódcze i możliwości zgodnie z potrzebami organizacji.

Możemy dostarczyć dostosowane programy, aby spełnić wszystkie wymagania.

W przywództwie firmy

Współpracujemy z organizacjami, aby stworzyć i zbudować własne akademie przywództwa w firmie, aby zapewnić swoim pracownikom profesjonalne i akademickie kwalifikacje przywódcze. Możemy dostarczyć wszystkie nasze programy kwalifikacyjne jako program firmowy. Mieliśmy przywilej budowania akademii przywództwa w przedsiębiorstwach na całym świecie oraz w Wielkiej Brytanii.

Lokalizacje

 • Bromley

  179 High Street, BRN 1NN, Bromley

Programy

pytania