Keystone logo
Dalhousie University

Dalhousie University

Dalhousie University

Wstęp

Witamy na jednym z wiodących uniwersytetów w Kanadzie. Od 1818 roku Dalhousie przyciąga studentów z całego świata i zapewnia edukację na światowym poziomie. Jesteśmy uznani za wyjątkową jakość akademicką, doskonałe kadry oraz możliwości edukacyjne i badawcze, które nie mają sobie równych. Dalhousie jest domem dla ponad 18 000 studentów i ukończyło 91 stypendystów Rhodes, szósty najwyższy na świecie. Zapewniamy wyjątkowe możliwości interaktywne, oparte na współpracy i zorientowane na karierę. Inspirujemy naszych studentów, wykładowców, personel i absolwentów do wniesienia znaczącego wkładu w nasz region, Kanadę i świat.

Statystyka

Studenci zapisani na Dalhousie University ponad 20 000
Spoza województwa 62%
Studenci zagraniczni 24%
Średnia ocena wejściowa studentów I roku 87,6%
Liczba studentów pierwszego roku otrzymujących nagrody wstępne 1400
Liczba uczonych na Rodos 92
Liczba reprezentowanych krajów Ponad 115

  Wymagania wizowe

  Kandydaci międzynarodowi

  • Studenci zagraniczni (lub studenci wizy) są zobowiązani do ubiegania się o wizę studyjną i uzyskania jej, a także w przypadku zezwolenia na pracę w trybie współpracy, aby ukończyć korporacyjną rezydencję poza kampusem.

  Statystyki absolwentów

  Akredytacje

  Akredytowane przez AACSB

  Referencje studentów

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Halifax Regional Municipality

   South Street,6299, B3H 4R2, Halifax Regional Municipality

  pytania